Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Rodzina natychmiastowych aparatów Fujifilm powiększyła się o kolejnego reprezentanta. Instax Mini LiPlay to stylowy design, drukowanie cyfrowych zdjęć i… możliwość nagrywania dźwięku. Nowy model w polskiej sprzedaży pojawi się pojutrze, 14 czerwca.
12 Cze 2019
Michał Chrzanowski
0
Jesteś początkującym fotografem, a przed Tobą pierwsze sesja portretowa? Zobacz w jaki sposób wybrać najlepsze ustawienia w aparacie, by uchwycić jak najlepsze zdjęcia - niezależnie czy wykonane w naturalnym świetle, czy też przy lampie błyskowej.
12 Cze 2019
Michał Chrzanowski
0
Na początku ubiegłego roku Fujifilm poinformowało o wycofaniu z produkcji popularnego filmu Neopan Acros 100, co nie spodobało się wielu fanom analoga. Jednak teraz firma obiecuje nową odsłonę monochromatycznej kliszy, która ma odznaczać się wyjątkową wyrazistością i delikatnym ziarnem.
11 Cze 2019
Michał Chrzanowski
1
Luminar doczekał się kolejnej aktualizacji. Wraz z uaktualnieniem do wersji 3.1.1 program ma wyraźnie przyspieszyć. Cieszyć się mamy także z poprawy stabilności oraz usprawnionej nawigacji.
11 Cze 2019
Michał Chrzanowski
0
Storm to najpotężniejszy i najbardziej zaawansowany dron, jaki kiedykolwiek wyprodukowało DJI. Opracowany z myślą o branży filmowej ma umożliwiać pracę w najtrudniejszych warunkach. Do tego firma rozszerza DJI Studio - specjalną usługą dla profesjonalistów.
11 Cze 2019
Michał Chrzanowski
0
Twórcy Astropad nie obawiają się Apple i zapowiadają rozwój. Ich flagowa aplikacja, która zamienia iPada Pro w zaawansowany tablet graficzny, właśnie doczekała się kolejnej aktualizacji. Do tego planowana jest wersja na system Windows.
10 Cze 2019
Michał Chrzanowski
0
Kamlan nie zwalnia tempa i prezentuje kolejne ciekawe szkło. Model 21 mm f/1.8 z mocowaniem Fujifilm X, Sony, E, Canon EF-M i Mikro Cztery Trzecie ma odznaczać się wyrazistym obrazem oraz kompaktowymi wymiarami. Stałka właśnie trafiła do sprzedaży, a cena - jak zwykle w przypadku tego producenta - nie uszczupli mocno naszego portfela.
10 Cze 2019
Michał Chrzanowski
1
Zaprezentowane na tegorocznych targach CES cyfrowy aparat natychmiastowy i drukarka z linii Kodak Smile trafiły właśnie do sprzedaży. ich mocną stroną jest… aplikacja mobilna, która oferuje kilka ciekawych opcji.
7 Cze 2019
Michał Chrzanowski
0
Jeszcze rok temu nikt w to by nie uwierzył, ale firma Kodak Alaris zdecydowała się rozpocząć produkcję Ektachrome E100 w formacie 120! Szeroko zakrojona faza testów rozpocznie się w lipcu. Jak wszystko potoczy się zgodnie z planem to rynkowej premiery możemy spodziewać się na koniec tego roku.
7 Cze 2019
Michał Chrzanowski
0
Chcesz uczyć się fotografii od najlepszych? W najbliższy poniedziałek (10 czerwca) odbędzie się pierwsze spotkanie informujące o naborze do Studium Fotografii ZPAF.
6 Cze 2019
Michał Chrzanowski
0