Newell prezentuje namiot bezcieniowy do fotografii produktowej. Cena: jedyne 39 zł

1
Michał Chrzanowski
28 Czerwiec 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Często wystawiacie różne przedmioty na aukcje internetowe lub chcecie rozpocząć swoją przygodę z fotografią produktową? W obu przypadkach najnowszy namiot bezcieniowy Newell może okazać się dla Was ciekawą opcją.

Newell to producent znany głównie z akumulatorów, battery packów, ładowarek i oświetlenia. Jednak teraz oferta firmy zwiększyła się o ciekawy i funkcjonalny gadżet, który może zainteresować osoby, które chcą spróbować swoich sił w fotografii produktowej.

- Namiot bezcieniowy Newell został zaprojektowany z myślą o jak najlepszej mobilności i doskonale sprawdzi się przy fotografowaniu mniejszych przedmiotów. Załączony w zestawie komplet teł oraz oświetlenie LED sprawiają, że można przystąpić do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania - zaznacza producent.

Kompaktowy i funkcjonalny

Mocną stroną tego namiotu bezcieniowego jest jego przemyślana konstrukcja, która ma pozwolić na rozłożenie i szybkie przygotowanie stanowiska. W produkcji użyto najlepszej jakości materiałów, a matowe wykończenie ścianek ma ułatwiać uzyskanie pożądanej miękkości oświetlenia. Namiot wyposażony jest w dwie taśmy LED, zamontowane w taki sposób, aby zapewnić równomierne oświetlenie fotografowanego przedmiotu.

Specyfikacja

  • temperatura barwowa: 6200 K (+/-200 K)
  • diody LED: 2 x 20
  • moc: 2 x 3,5 W
  • lumen: 1100 LM
  • zasilanie: 5 V 1 A (napięcie większe niż 5 V nie jest obsługiwane)
  • wymiary: 24 x 23 x 22 cm ( po rozłożeniu)

Cena i dostępność

W zestawie znajdują się tła w sześciu kolorach, co ma pozwolić na kreatywną aranżację kompozycji w zależności od fotografowanego produktu. Namiot bezcieniowy Newell kupimy już za 39 zł.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Powiązane artykuły
Więcej w kategorii: Akcesoria
DJI Ronin-SC - lekki, poręczny, funkcjonalny i niedrogi gimbal do bezlusterkowców
DJI Ronin-SC - lekki, poręczny, funkcjonalny i niedrogi gimbal do bezlusterkowców
Na rynku debiutuje ciekawy konkurent popularnych gimbali Feiyu Tech i Zhiyun. Najlżejszy stabilizator z rodziny DJI Ronin kierowany jest do użytkowników...
0
0
Lomography LomoChrome Metropolis - mocno kontrastowy filmy o niecodziennej kolorystyce
Lomography LomoChrome Metropolis - mocno kontrastowy filmy o niecodziennej kolorystyce
LomoChrome Metropolis to najnowszy kolorowy negatyw o „dużej wyrazistości i kontraście oraz mocno stonowanej kolorystyce“. Na dodatek będzie dostępny w kilku wersjach:...
13
7
Sony prezentuje nowe rozwiązania dla filmowców
Sony prezentuje nowe rozwiązania dla filmowców
Dzisiejsza premiera A7R IV nie była jedyną nowością, którą zaserwowało nam Sony. Producent zaprezentował także akcesoria, które powinny zainteresować filmowców i...
3
0