Newell prezentuje namiot bezcieniowy do fotografii produktowej. Cena: jedyne 39 zł

1
Michał Chrzanowski
28 Czerwiec 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Często wystawiacie różne przedmioty na aukcje internetowe lub chcecie rozpocząć swoją przygodę z fotografią produktową? W obu przypadkach najnowszy namiot bezcieniowy Newell może okazać się dla Was ciekawą opcją.

Newell to producent znany głównie z akumulatorów, battery packów, ładowarek i oświetlenia. Jednak teraz oferta firmy zwiększyła się o ciekawy i funkcjonalny gadżet, który może zainteresować osoby, które chcą spróbować swoich sił w fotografii produktowej.

- Namiot bezcieniowy Newell został zaprojektowany z myślą o jak najlepszej mobilności i doskonale sprawdzi się przy fotografowaniu mniejszych przedmiotów. Załączony w zestawie komplet teł oraz oświetlenie LED sprawiają, że można przystąpić do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania - zaznacza producent.

Kompaktowy i funkcjonalny

Mocną stroną tego namiotu bezcieniowego jest jego przemyślana konstrukcja, która ma pozwolić na rozłożenie i szybkie przygotowanie stanowiska. W produkcji użyto najlepszej jakości materiałów, a matowe wykończenie ścianek ma ułatwiać uzyskanie pożądanej miękkości oświetlenia. Namiot wyposażony jest w dwie taśmy LED, zamontowane w taki sposób, aby zapewnić równomierne oświetlenie fotografowanego przedmiotu.

Specyfikacja

  • temperatura barwowa: 6200 K (+/-200 K)
  • diody LED: 2 x 20
  • moc: 2 x 3,5 W
  • lumen: 1100 LM
  • zasilanie: 5 V 1 A (napięcie większe niż 5 V nie jest obsługiwane)
  • wymiary: 24 x 23 x 22 cm ( po rozłożeniu)

Cena i dostępność

W zestawie znajdują się tła w sześciu kolorach, co ma pozwolić na kreatywną aranżację kompozycji w zależności od fotografowanego produktu. Namiot bezcieniowy Newell kupimy już za 39 zł.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
1
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły