Newell prezentuje namiot bezcieniowy do fotografii produktowej. Cena: jedyne 39 zł

1
Michał Chrzanowski
28 Czerwiec 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Często wystawiacie różne przedmioty na aukcje internetowe lub chcecie rozpocząć swoją przygodę z fotografią produktową? W obu przypadkach najnowszy namiot bezcieniowy Newell może okazać się dla Was ciekawą opcją.

Newell to producent znany głównie z akumulatorów, battery packów, ładowarek i oświetlenia. Jednak teraz oferta firmy zwiększyła się o ciekawy i funkcjonalny gadżet, który może zainteresować osoby, które chcą spróbować swoich sił w fotografii produktowej.

- Namiot bezcieniowy Newell został zaprojektowany z myślą o jak najlepszej mobilności i doskonale sprawdzi się przy fotografowaniu mniejszych przedmiotów. Załączony w zestawie komplet teł oraz oświetlenie LED sprawiają, że można przystąpić do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania - zaznacza producent.

Kompaktowy i funkcjonalny

Mocną stroną tego namiotu bezcieniowego jest jego przemyślana konstrukcja, która ma pozwolić na rozłożenie i szybkie przygotowanie stanowiska. W produkcji użyto najlepszej jakości materiałów, a matowe wykończenie ścianek ma ułatwiać uzyskanie pożądanej miękkości oświetlenia. Namiot wyposażony jest w dwie taśmy LED, zamontowane w taki sposób, aby zapewnić równomierne oświetlenie fotografowanego przedmiotu.

Specyfikacja

  • temperatura barwowa: 6200 K (+/-200 K)
  • diody LED: 2 x 20
  • moc: 2 x 3,5 W
  • lumen: 1100 LM
  • zasilanie: 5 V 1 A (napięcie większe niż 5 V nie jest obsługiwane)
  • wymiary: 24 x 23 x 22 cm ( po rozłożeniu)

Cena i dostępność

W zestawie znajdują się tła w sześciu kolorach, co ma pozwolić na kreatywną aranżację kompozycji w zależności od fotografowanego produktu. Namiot bezcieniowy Newell kupimy już za 39 zł.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony GP-VPT2BT - ten uchwyt ułatwi nagrywanie vlogów. I nie tylko…
Sony GP-VPT2BT - ten uchwyt ułatwi nagrywanie vlogów. I nie tylko…
Nazwa być może nie zachęca, ale jeśli używacie bezlusterkowców i kompaktów Sony, może okazać się niezwykle przydatnym narzędziem do filmowania i...
1
1
NEC MultiSync PA311D - nowy flagowy monitor fotograficzny. 4K, 31 cali i 99% pokrycia Adobe RGB
NEC MultiSync PA311D - nowy flagowy monitor fotograficzny. 4K, 31 cali i 99% pokrycia Adobe RGB
NEC pokazał najnowszy monitor z kierowanej do profesjonalistów linii PA. Jak zawsze możemy spodziewać się wzorowej reprodukcji barw.
16
0
Autel EVO II - 8K i 10-bitowy zapis wideo w konsumenckim dronie. DJI ma się czego obawiać
Autel EVO II - 8K i 10-bitowy zapis wideo w konsumenckim dronie. DJI ma się czego obawiać
Na rynku próżno szukać realnej konkurencji dla oferty dronów DJI i długo wydawało się, że nic się w tej kwestii nie zmieni. Czy świetnie zapowiadające się drony z...
21
2
Powiązane artykuły