Newell prezentuje namiot bezcieniowy do fotografii produktowej. Cena: jedyne 39 zł

1
Michał Chrzanowski
28 Czerwiec 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Często wystawiacie różne przedmioty na aukcje internetowe lub chcecie rozpocząć swoją przygodę z fotografią produktową? W obu przypadkach najnowszy namiot bezcieniowy Newell może okazać się dla Was ciekawą opcją.

Newell to producent znany głównie z akumulatorów, battery packów, ładowarek i oświetlenia. Jednak teraz oferta firmy zwiększyła się o ciekawy i funkcjonalny gadżet, który może zainteresować osoby, które chcą spróbować swoich sił w fotografii produktowej.

- Namiot bezcieniowy Newell został zaprojektowany z myślą o jak najlepszej mobilności i doskonale sprawdzi się przy fotografowaniu mniejszych przedmiotów. Załączony w zestawie komplet teł oraz oświetlenie LED sprawiają, że można przystąpić do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania - zaznacza producent.

Kompaktowy i funkcjonalny

Mocną stroną tego namiotu bezcieniowego jest jego przemyślana konstrukcja, która ma pozwolić na rozłożenie i szybkie przygotowanie stanowiska. W produkcji użyto najlepszej jakości materiałów, a matowe wykończenie ścianek ma ułatwiać uzyskanie pożądanej miękkości oświetlenia. Namiot wyposażony jest w dwie taśmy LED, zamontowane w taki sposób, aby zapewnić równomierne oświetlenie fotografowanego przedmiotu.

Specyfikacja

  • temperatura barwowa: 6200 K (+/-200 K)
  • diody LED: 2 x 20
  • moc: 2 x 3,5 W
  • lumen: 1100 LM
  • zasilanie: 5 V 1 A (napięcie większe niż 5 V nie jest obsługiwane)
  • wymiary: 24 x 23 x 22 cm ( po rozłożeniu)

Cena i dostępność

W zestawie znajdują się tła w sześciu kolorach, co ma pozwolić na kreatywną aranżację kompozycji w zależności od fotografowanego produktu. Namiot bezcieniowy Newell kupimy już za 39 zł.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Nowa lampa Quadralite to nie tylko ciekawa i tania alternatywa dla modelu Profoto A1, ale także najlepszy Speedlite w ofercie producenta.
25
1
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
W czerwcu usłyszeliśmy o powrocie popularnego materiału Acros w nowej odsłonie. Jego możliwości w formacie 120 i 135 będziemy mogli wypróbować już niebawem.
55
0
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
64 GB RAM-u, do 8 TB przestrzeni dyskowej, świetny ekran i usprawniona klawiatura. Najnowszy Macbook Pro to komputer, którego wreszcie znów będą mogli pokochać...
12
0
Powiązane artykuły