“Intymność” Szymona Kobusińskiego w Studio Bank Pop Up Gallery
0
Leica Elmarit-TL 18 mm f/2.8 APSH - szerokokątna stałka wypełnia lukę w systemie
21 listopad 2017
Razem z aparatem Leica TL producent zaprezentował dzisiaj obiektyw Elmarit-TL 18 mm f/2.8 APSH. Szkło o ekwiwalencie 27 mm rozbudowuje skromny jak na razie system, czyniąc go bardziej atrakcyjnym dla fotografów ulicznych i dokumentalistów.
0
Leica CL - elegancja i funkcjonalność w kompaktowym wydaniu
21 listopad 2017
Najnowsza Leica CL udowadnia, że producent traktuje segment aparatów APS-C naprawdę poważnie. Konstrukcja łączy w sobie oryginalne wzornictwo, praktyczną ergonomię i mocną specyfikację, stając się ciekawą, luksusową alternatywą dla propozycji konkurencji.
5
Już w ten piątek wielkie otwarcie pierwszego w Polsce Wonder Photo Shop - globalnego projektu i nowoczesnego sklepu Fujifilm
21 listopad 2017
Fujifilm i Sklep Bez Nazwy zapraszają na wielkie otwarcie pierwszego w Polsce Wonder Photo Shop. To wyjątkowy, nowoczesny sklep fotograficzny i zarazem kreatywna przestrzeń, w której odbywać się będą wystawy i spotkania fotograficzne.
0
Manfrotto Befree Advanced - nowa, ulepszona seria lekkich i wytrzymałych statywów uniesie sprzęt o wadze do 8 kg
21 listopad 2017
Statywy podróżne z serii Befree, oferujące kompaktowe wymiary, wytrzymałość i małą wagę to jedna z najbardziej uniwersalnych linii w ofercie producenta. Ulepszenia wprowadzone wraz z nową generacją Befree Advanced czynią je jeszcze bardziej użytecznymi.
0
Widzi-mi-się, czyli darmowe warsztaty fotograficzne dla dzieci i dorosłych
21 listopad 2017
Czego nie widzimy na zdjęciu? Czym jest kadr? Czy fotografię można czytać? Na te i inne pytania uzyskacie odpowiedź podczas warsztatów „Widzi-mi-się”,które odbędą się 9 grudnia w Warszawie.
0
DJI AeroScope - zobacz, jak działa w praktyce system monitoringu dronów
21 listopad 2017
W październiku firma DJI zaprezentowała AeroScope - rozwiązanie służące do identyfikacji dronów znajdujących się w pobliżu. Teraz możemy zobaczyć, jak ta technologia sprawdza się w praktyce.
0
Historyczne zdjęcia w kolorze. Album "Retrographic" to wyjątkowa podróż w przeszłość fotografii
20 listopad 2017
Choć czerń i biel ma swój niezaprzeczalny urok, koloryzacje starych fotografii zawsze cieszą się zainteresowaniem, głównie dlatego, że nadają wydarzeniom z przeszłości bardziej rzeczywisty wymiar. Teraz kolekcję ikonicznych pokolorowanych kadrów możemy oglądać w albumie Retrographic.
0
“Twarzowa Kolekcja” Tomka Sikory w warszawskiej galerii Ethos. Spotkanie z fotografem już w środę
20 listopad 2017
W dniach 18-24 listopada w galerii Ethos w Warszawie można oglądać prace z najnowszego projektu Tomka Sikory. W planach spotkanie autorskie, podczas którego będzie można także przetestować najnowsze aparaty Fujifilm.
0
“I Love You Dad” - premiera nowej książki Karola Grygoruka już dzisiaj w Leica 6x7 Gallery Warszawa
1
Black Fridays w salonach Proclub. Wyjątkowa okazja na dużo tańsze zakupy
17 listopad 2017
Nie jeden, a dwa “czarne piątki” czekają was w sklepie Proclub. Dziś oraz 24 listopada 2017 możecie skorzystać z atrakcyjnych rabatów, sięgających nawet 1300 zł.
0
Polaroid idzie na wojnę z Instaksem i rzekomo żąda milionów dolarów za naruszenie znaku towarowego. Wszystko przez kształt ramki
17 listopad 2017
To w końcu musiało się wydarzyć. Według doniesień, już od roku firma Fujifilm straszona jest przez Polarodia procesem sądowym. Powód? Kwadratowy format instaksów, który naruszać ma jeden ze znaków towarowych producenta. Fujifilm szuka rozwiązania na drodze prawnej.
2
Gdzie jest ciało, czyli tajemniczy projekt Agnieszki Rayss
17 listopad 2017
Gdzie jest ciało? Czy raczej jakie i czyje ono jest? Odpowiedź poznacie na wyjątkowej wystawie prac Agnieszki Rayss. Wernisaż już w najbliższy czwartek w warszawskiej Galerii Fundacji Archeologia Fotografii.
0
Prawda to temat trzeciego numeru „Stron“, artystycznego zinu Kolektywu Sputnik Photos
17 listopad 2017
Już niebawem ukaże się trzeci numer Stron. Tym razem Kolektyw Sputnik Photos wraz z zaproszonymi artystami zgłębi pojęcie prawdy, postprawdy, fact-checkingu i mistyfikacji.
0
Luminar 2018 już dostępny w sprzedaży. Zobacz, co się zmieniło
17 listopad 2017
Najnowsza wersja Luminara jest już dostępna do pobrania zarówno na komputery z Mac OS, jak i Windows. Czy program ma szansę zastąpić Lightrooma? Producent nie ma, co do tego wątpliwości. Zobaczcie dlaczego.
2
Oto kalendarz Pirelli 2018. Za zdjęcia odpowiadał mistrz portretu, Tim Walker
16 listopad 2017
Gdy na początku maja dowiedzieliśmy się, że fotografem wybranym do realizacji kalendarza Pirelli na rok 2018 został Tim Walker, wiedzieliśmy, że możemy spodziewać się czegoś specjalnego. Dziś już wiemy, że warto było czekać.
7
Meike MK420 - zaawansowana lampa z TTL dla wymagających
16 listopad 2017
Najnowsza reporterska lampa Meike MK420 to ciekawa propozycja dla osób, które za stosunkowo niewielkie pieniądze chcą otrzymać konstrukcję zapewniającą większość tych samych funkcji, co topowe modele systemowe.
4
Polaroid Insta-Share Moto Mod to natychmiastowa drukarka do smartfonów Motoroli
16 listopad 2017
Natychmiastowy wydruk zdjęć w technologii Zero-Ink, a także kilka dodatkowych funkcji - tak w skrócie prezentuje się Polaroid Insta-Share, czyli specjalny panel kompatybilny z modułowymi smartfonami Motoroli.
0