Manfrotto Befree Advanced - nowa, ulepszona seria lekkich i wytrzymałych statywów uniesie sprzęt o wadze do 8 kg
0
Meike MK420 - zaawansowana lampa z TTL dla wymagających
16 listopad 2017
Najnowsza reporterska lampa Meike MK420 to ciekawa propozycja dla osób, które za stosunkowo niewielkie pieniądze chcą otrzymać konstrukcję zapewniającą większość tych samych funkcji, co topowe modele systemowe.
4
Photowhoa - pomoce, które przeniosą Waszą fotografię na wyższy poziom
15 listopad 2017
W obliczu ogromnej konkurencji, w fotografii zawodowej bycie “dobrym” już nie wystarcza. Dlatego fotografowie ciągle poszukują nowych narzędzi i pomysłów, które pomagają im się wyróżnić na tle innych. Wszystko, co niezbędne do osiągnięcia tego celu obiecuje serwis Photowhoa.
0
Illuminati to światłomierz i miernik balansu bieli nowej generacji
13 listopad 2017
Illuminati to pierwszy na świecie światłomierz korzystający z technologii Bluetooth, który bezprzewodowo połączy się ze smartfonem lub tabletem. Co więcej, pozwoli na precyzyjny pomiar temperatury barwowej w czasie rzeczywistym, a specjalna aplikacja podpowie nam optymalne ustawienia.
0
Nowości Benro na polskim rynku. Serie Slim, iFOTO i GoPlus to statywy na każdą okazję
10 listopad 2017
Najnowsze propozycje Benro skierowane są zarówno do użytkowników lustrzanek jak i bezlusterkowców. Wśród nowości znajdziemy zarówno kompaktowe i lekkie statywy o wadze 1 kg, jak i takie, które udźwigną do 14 kg sprzętu.
0
Rezivot - fotografuj średnim formatem na wkładach Instax
3 listopad 2017
To być może jedna z najciekawszych informacji związanych z fotografią analogową w tym roku. Na rynku już niebawem może pojawić się adapter, który umożliwi łatwe i bezproblemowe fotografowanie aparatami średnioformatowymi na popularnych i niedrogich filmach natychmiastowych Instax.
0
Quadralite Stroboss 60evo - funkcjonalna i niedroga lampa reporterska. Dostępna w wersjach do większości systemów
2 listopad 2017
Ofertę marki Quadralite wzbogaciła nowa lampa błyskowa Stroboss 60evo, która w stosunkowo niskiej cenie oferuje dużą funkcjonalność, m.in. system zdalnego sterowania, wsparcie TTL i HSS, zasilanie akumulatorowe i obracaną głowicę. Co ważne, dostępna jest w wariantach dla niemal każdego systemu.
0
InMotion - czy stworzony przez Polaków slider odmieni oblicze amatorskich produkcji wideo? Projekt robi furorę na Kickstarterze
27 październik 2017
Dziś produkujemy więcej materiałów wideo niż kiedykolwiek, a platformy takie jak Youtube otworzyły przed twórcami zupełnie nowe możliwości zarobku i budowania kariery. Ciągle jednak za całą stronę produkcyjną odpowiadają w większości oni sami, co obniża jej wartość. Zmienić ma to stworzony przez Polaków, upakowany funkcjami i wyjątkowo uniwersalny slider InMotion.
1
X-Rite i1Studio to profesjonalna kalibracja od ujęcia po wydruk
26 październik 2017
Marka X-Rite i1 od dawna jest preferowanym wyborem profesjonalistów na całym świecie. Teraz ta seria została poszerzona o nowy i1Studio, który zawiera szereg zaawansowanych funkcji i rozwiązań.
0
Dubblefilm Moonstruck i Sunstroke - kolorowe filmy o ciekawych efektach
0