Nissin MG-10 - mocna i wszechstronna lampa reporterska
0
Rekorder Atomos Ninja V w ofercie BEiKS
18 maj 2018
Już niebawem w ofercie sklepu BEiKS pojawi się nowy kompaktowy rekorder Atomos Ninja V, przeznaczony dla użytkowników belzusterkowców i lustrzanek.
0
hähnel Modus 600RT teraz także do systemu Mikro Cztery Trzecie
17 maj 2018
Firma hähnel zaprezentowała lampę Modus 600RT, która jest dedykowana do aparatów systemu Mikro Cztery Trzecie. Model w tej wersji łączyć w sobie niewielkie wymiary, dużą moc błysku, wydajny akumulator oraz funkcję TTL i HSS.
0
Langly Field Jacket  - czy takiej kurtki potrzebują fotografowie podróżniczy? Pomieści naprawdę dużo
15 maj 2018
O torbach i plecakach fotograficznych słyszymy na porządku dziennym. Dużo rzadziej na rynku pojawiają się natomiast stworzona z myślą o fotografujących odzież. Nowa kurtka Langly ma poradzić sobie w każdych warunkach i pomieści nawet dwa obiektywy 70-200 mm.
0
DJI Phantom 4 Pro V2.0 - 60% cichszy lot i nowy system transmisji danych
10 maj 2018
DJI zaprezentowało najnowszą odsłonę zaawansowanego drona. Phantom 4 Pro V2.0 zapewnia nowy system transmisji wideo OcuSync HD oraz 60% cichszy lot. Natomiast reszta specyfikacji została zaczerpnięta z poprzedniej generacji urządzenia.
1
Feiyu Tech G6 - ekran LCD, możliwość sterowania ustawieniami kamery i bateria, która starczy na 12 godzin pracy
26 kwiecień 2018
Chiński producent w krótkim czasie opanował rynek stabilizatorów, oferując bardzo dobrej jakości produkty w przystępnej cenie. Feiyu Tech G6, najnowszy gimbal do kamer sportowych oferuje szereg usprawnień względem poprzednika i wyznaczać ma standardy innym producentom.
2
Nowe paski Stroppa Flat - cieńsze i bardziej elastyczne
25 kwiecień 2018
Polska marka Stroppa rozszerza swoją ofertę o nowe paski, które mają być jeszcze wygodniejsze. Pojawia się także wersja przeznaczona do noszenia aparatu na nadgarstku.
1
The One Backpack - czy ten modułowy plecak to odpowiedź na wszystkie potrzeby fotografów?
23 kwiecień 2018
O plecakach fotograficznych można by napisać książkę. Choć na rynku jest ich zatrzęsienie, wcale niełatwo o model, który byłby zarazem praktyczny i uniwersalny, a przy tym spełniał oczekiwania większości użytkowników. Zmienić to chcą twórcy plecaka The One.
1
MindShift Gear BackLight 18L - mniejsza odsłona plecaka dla wymagających
20 kwiecień 2018
Firma MindShift Gear postanowiła nieco odświeżyć serię BackLight. Nowy plecak BackLight 18L to dobrze znana wytrzymała i funkcjonalna konstrukcja z wygodnym dostępem do sprzętu, która powinna zaciekawić fotografów na ogół pracujących w wymagających warunkach pogodowych.
1
Canon IVY Mini - kieszonkowa drukarka na wkłady ZINK pozwoli drukować zdjęcia ze smartfona
0