Mało miejsca na zdjęcia? Nimbus Data ExaDrive DC100 to dysk SSD o rekordowej pojemności 100 TB
2
Syrp Magic Carpet Pro - profesjonalny filmowy slider, który możesz dowolnie przedłużać
20 marzec 2018
Syrp dał się już poznać jako producent oryginalnych zmotoryzowanych głowic i sliderów. Ich najnowsze dziecko ma być jednym z najlepszych tego typu rozwiązań na rynku.
0
Pilotfly Adventurer – nowa generacja zmotoryzowanego gimbala
16 marzec 2018
W ofercie sklepu BEiKS pojawiła się najnowsza wersja PilotFly Adventurer - 3-osiowego, ręcznego i zmotoryzowanego gimbala.
0
Produkty Quadralite i Genesis od teraz kupicie w salonach Fotojoker
15 marzec 2018
Znane, lubiane i przystępne cenowo akcesoria z oferty marek Genesis i Quadralite, dzięki nowej współpracy dystrybutora trafiają na półki salonów Fotojoker.
0
Novoflex prezentuje adaptery pozwalające na podpięcie pełnoklatkowych szkieł do Hasselblada X1D
8 marzec 2018
Pierwszy na świecie bezlusterkowiec średniego formatu, ze swoim głównym konkurentem, modelem Fujifilm GFX 50S przegrywał do tej pory pod względem możliwości adaptacji szkieł z innych systemów. Dzięki nowym adapterom Novoflex fotografowie nareszcie otrzymają większe pole manewru.
3
Wacom Intuos - nowa odsłona niedrogiego lecz funkcjonalnego tabletu graficznego
7 marzec 2018
Tablety graficzne okazują się niezwykle wygodnym narzędziem w procesie obróbki zdjęć. Na szczęście, aby móc sprawnie pracować, nie musimy od razu inwestować w produkty z górnej półki. Wszystko, co potrzebne fotografom oferować ma nowa generacja podstawowego modelu Wacoma.
0
Elinchrom ELB 500 TTL - kompaktowe i wydajne oświetlenie plenerowe ze wsparciem HSS i TTL
5 marzec 2018
Znany producent akcesoriów oświetleniowych zaprezentował dziś nowy system nakierowany na fotografów pracujących w terenie. Według firmy, ELB 500 TTL ma być najbardziej kompaktowym, a zarazem najmocniejszym zestawem tego typu na rynku.
0
Rodzina Irix Edge powiększyła się o nowy okrągły filtr ND32000
2 marzec 2018
Zaprezentowany dziś Irix Edge ND32000 to wkręcany filtr szary o gęstości optycznej 4.5, który wydłuży czas naświetlania o 15 stopni przysłony, pozwalając w słoneczny dzień uzyskać nawet 5 minutową ekspozycję.
0
Nikon ES-2 - znamy polską cenę adaptera do digitalizacji negatywów
2 marzec 2018
Adapter ES-2 to funkcjonalne narzędzie, dzięki któremu korzystając ze szkieł makro będziemy mogli „zeskanować“ filmy analogowe. Przystawka ma pojawić się na polskim rynku jeszcze w tym miesiącu.
2
Wacom Cintiq Pro 24 - profesjonalny tablet graficzny, który przekształcisz w wydajną stację roboczą
0