Taichman Como - ekskluzywna i funkcjonalna torba fotograficzna
0
Nowości Aputure - wszechstronna lampa LED Light Storm LS CS120 d II oraz softboksy
16 styczeń 2019
Na polskim rynku pojawiły się właśnie nowe produkty z oferty Aputure. Wśród nich m.in. nowa generacja jednej z najciekawszych LED-owych lamp światła ciągłego na rynku.
1
CamFi Pro Plus - bezprzewodowy tethering teraz także z najważniejszymi programami do edycji
16 styczeń 2019
Pokazany rok temu moduł CamFi Pro obiecywał najwygodniejszy bezprzewodowy tethering na rynku. Kwestią zaburzającą workflow była jednak konieczność eksportu przesłanych zdjęć do zewnętrznych aplikacji. Teraz nareszcie materiał możemy bezpośrednio przesyłać m.in do programów Lightroom i Capture One.
0
LaCie Mobile Drive i Mobile SSD - nowe przenośne dyski "dla kreatywnych"
14 styczeń 2019
LaCie wzbogaciło swoją ofertę o dwa nowe modele kompaktowych dysków przenośnych, kierowanych do twórców z szeroko rozumianej branży kreatywnej. Do wyboru mamy zarówno tradycyjny wariant, jak i szybki, półprzewodnikowy model SSD. W gratisie otrzymamy subskrypcję Adobe CC.
3
X-Rite ColorChecker Passport kompatybilny z Capture One
10 styczeń 2019
W przypadku gdy kolor odgrywa kluczową rolę, wzorniki stają się podstawą pracy dla wielu fotografów. Właśnie nadeszła długo oczekiwana chwila - korzyści oferowane przez X-Rite ColorChecker Passport docenią także osoby pracujące w programie C1.
0
Nemeio to klawiatura wykonana w technologii e-ink, którą możesz w 100% spersonalizować
10 styczeń 2019
Możliwość zaprogramowania każdego z 81 klawiszy i wyświetlenia dowolnych znaków i symboli (w tym tych z Photoshopa i Lightrooma), a także współpraca z każdym urządzeniem wyposażonym w Bluetooth - to najważniejsze cechy mechanicznej klawiatury Nemeio, która korzysta z technologii e-ink.
0
Lomography B&W 100 35 mm Potsdam Kino Film to magia kina w fotograficznym wydaniu
10 styczeń 2019
Firma Lomography powraca z kolejnym filmem inspirowanym kinem lat 60. Tym razem producent zaprezentował monochromatyczny Potsdam, który ma dostarczyć „wspaniałych czarno-białych odcieni z ponadczasowym efektem“.
0
Lexar wraca do gry i prezentuje kartę SDXC o pojemności 1TB
10 styczeń 2019
Rekordowa pojemność 1TB, 95MB/s odczyt i 70MB/s zapis oraz możliwośc pracy w wymagających warunkach - to tylko niektóre parametry karty Lexar Professional 633x SDXC, która właśnie trafiła do sprzedaży.
0
Nowości FeiyuTech: moduł Follow Focus V2 oraz uchwyt dwuręczny do gimbali z serii AK
9 styczeń 2019
Oferta firmy FeiyuTech powiększyła się o ciekawe akcesoria, które powinny zaciekawić wymagających filmowców. Producent zaprezentował moduł ustawiania ostrości Follow Focus V2 oraz uchwyt dwuręczny do gimbali z serii AK.
0
DJI Smart Controller - wygoda latania dzięki jasnemu 5,5-calowemu ekranowi Full HD
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!