Meike MK420 - zaawansowana lampa z TTL dla wymagających
4
Photowhoa - pomoce, które przeniosą Waszą fotografię na wyższy poziom
15 listopad 2017
W obliczu ogromnej konkurencji, w fotografii zawodowej bycie “dobrym” już nie wystarcza. Dlatego fotografowie ciągle poszukują nowych narzędzi i pomysłów, które pomagają im się wyróżnić na tle innych. Wszystko, co niezbędne do osiągnięcia tego celu obiecuje serwis Photowhoa.
0
Illuminati to światłomierz i miernik balansu bieli nowej generacji
13 listopad 2017
Illuminati to pierwszy na świecie światłomierz korzystający z technologii Bluetooth, który bezprzewodowo połączy się ze smartfonem lub tabletem. Co więcej, pozwoli na precyzyjny pomiar temperatury barwowej w czasie rzeczywistym, a specjalna aplikacja podpowie nam optymalne ustawienia.
0
Nowości Benro na polskim rynku. Serie Slim, iFOTO i GoPlus to statywy na każdą okazję
10 listopad 2017
Najnowsze propozycje Benro skierowane są zarówno do użytkowników lustrzanek jak i bezlusterkowców. Wśród nowości znajdziemy zarówno kompaktowe i lekkie statywy o wadze 1 kg, jak i takie, które udźwigną do 14 kg sprzętu.
0
Rezivot - fotografuj średnim formatem na wkładach Instax
3 listopad 2017
To być może jedna z najciekawszych informacji związanych z fotografią analogową w tym roku. Na rynku już niebawem może pojawić się adapter, który umożliwi łatwe i bezproblemowe fotografowanie aparatami średnioformatowymi na popularnych i niedrogich filmach natychmiastowych Instax.
0
Quadralite Stroboss 60evo - funkcjonalna i niedroga lampa reporterska. Dostępna w wersjach do większości systemów
2 listopad 2017
Ofertę marki Quadralite wzbogaciła nowa lampa błyskowa Stroboss 60evo, która w stosunkowo niskiej cenie oferuje dużą funkcjonalność, m.in. system zdalnego sterowania, wsparcie TTL i HSS, zasilanie akumulatorowe i obracaną głowicę. Co ważne, dostępna jest w wariantach dla niemal każdego systemu.
0
InMotion - czy stworzony przez Polaków slider odmieni oblicze amatorskich produkcji wideo? Projekt robi furorę na Kickstarterze
27 październik 2017
Dziś produkujemy więcej materiałów wideo niż kiedykolwiek, a platformy takie jak Youtube otworzyły przed twórcami zupełnie nowe możliwości zarobku i budowania kariery. Ciągle jednak za całą stronę produkcyjną odpowiadają w większości oni sami, co obniża jej wartość. Zmienić ma to stworzony przez Polaków, upakowany funkcjami i wyjątkowo uniwersalny slider InMotion.
1
X-Rite i1Studio to profesjonalna kalibracja od ujęcia po wydruk
26 październik 2017
Marka X-Rite i1 od dawna jest preferowanym wyborem profesjonalistów na całym świecie. Teraz ta seria została poszerzona o nowy i1Studio, który zawiera szereg zaawansowanych funkcji i rozwiązań.
0
Dubblefilm Moonstruck i Sunstroke - kolorowe filmy o ciekawych efektach
26 październik 2017
Dobre wieści dla fanów analoga. Na rynku pojawiły się właśnie dwa nowe kolorowe filmy Dubblefilm Moonstruck i Sunstroke.
0
Dubblefilm Moonstruck i Sunstroke - kolorowe filmy o ciekawych efektach
0