Lomography B&W Potsdam 100 Kino Film teraz także w średnim formacie
0
Irix Edge Light Pollution - nowe filtry eliminujące zanieczyszczenia świetlne
29 styczeń 2019
Jeśli jesteś pasjonatem astrofotografii lub nocnych kadrów, to zaprezentowane filtry Irix Edge Light Pollution z nowej serii Super Endurance powinny Cię zaciekawić. Mają one ograniczyć zanieczyszczenia świetlne, które uniemożliwia dojrzenie nocnego nieba w okolicach ośrodków miejskich.
2
Kodak Ektachrome w średnim i wielkim formacie? Wszystko na to wskazuje
29 styczeń 2019
Użytkownicy aparatów średnioformatowych i wielkoformatowych mogą mieć powody do radości. Firma Kodak Alaris zdecydowała się rozpocząć produkcję Ektachrome E100 w formacie 120 oraz jako pojedyncze błony cięte.
3
Lampa błyskowa Olympus FL-700WR i system zdalnego wyzwalania - nowe oświetleniowe rozwiązania dla profesjonalistów
24 styczeń 2019
Lampa błyskowa FL-700WR, bezprzewodowy wyzwalacz FC-WR oraz odbiornik FR-WR to kolejne nowości, które powiększyły oświetleniową ofertę Olympusa. W sprzedaży mają pojawić się pod koniec lutego wraz z flagowym modelem OM-D E-M1X.
0
Newell Air 1000 i Lux 1600 - niedrogie kompaktowe oświetlacze LED dla filmowców
22 styczeń 2019
Ofertę firmy Newell wzbogaciły dwa modele kompaktowych lamp LED, które mogą spodobać się osobom filmującym wywiady i vlogi aparatami.
0
Benro RedDog R1 - poręczny stabilizator już na polskim rynku. Znamy cenę
22 styczeń 2019
3-osiowa stabilizacja, ruchomy uchwyt umożliwiający pracę w dwóch trybach, trzy możliwości śledzenia obiektu w ruchu oraz funkcjonalna aplikacja mobilna - to najważniejsze cechy RedDog R1 premierowego gimbala w ofercie Benro.
0
Taichman Como - ekskluzywna i funkcjonalna torba fotograficzna
18 styczeń 2019
Taichman Como to luksusowa torba zaprojektowana od podstaw przy ścisłej współpracy z profesjonalnymi fotografami. Wykonana w Europie z naturalnej, włoskiej skóry ma zaspokoić wymagania najbardziej wymagających użytkowników.
5
Nowości Aputure - wszechstronna lampa LED Light Storm LS CS120 d II oraz softboksy
16 styczeń 2019
Na polskim rynku pojawiły się właśnie nowe produkty z oferty Aputure. Wśród nich m.in. nowa generacja jednej z najciekawszych LED-owych lamp światła ciągłego na rynku.
1
CamFi Pro Plus - bezprzewodowy tethering teraz także z najważniejszymi programami do edycji
16 styczeń 2019
Pokazany rok temu moduł CamFi Pro obiecywał najwygodniejszy bezprzewodowy tethering na rynku. Kwestią zaburzającą workflow była jednak konieczność eksportu przesłanych zdjęć do zewnętrznych aplikacji. Teraz nareszcie materiał możemy bezpośrednio przesyłać m.in do programów Lightroom i Capture One.
0
LaCie Mobile Drive i Mobile SSD - nowe przenośne dyski "dla kreatywnych"
3