Rezivot - fotografuj średnim formatem na wkładach Instax
0
Quadralite Stroboss 60evo - funkcjonalna i niedroga lampa reporterska. Dostępna w wersjach do większości systemów
2 listopad 2017
Ofertę marki Quadralite wzbogaciła nowa lampa błyskowa Stroboss 60evo, która w stosunkowo niskiej cenie oferuje dużą funkcjonalność, m.in. system zdalnego sterowania, wsparcie TTL i HSS, zasilanie akumulatorowe i obracaną głowicę. Co ważne, dostępna jest w wariantach dla niemal każdego systemu.
0
InMotion - czy stworzony przez Polaków slider odmieni oblicze amatorskich produkcji wideo? Projekt robi furorę na Kickstarterze
27 październik 2017
Dziś produkujemy więcej materiałów wideo niż kiedykolwiek, a platformy takie jak Youtube otworzyły przed twórcami zupełnie nowe możliwości zarobku i budowania kariery. Ciągle jednak za całą stronę produkcyjną odpowiadają w większości oni sami, co obniża jej wartość. Zmienić ma to stworzony przez Polaków, upakowany funkcjami i wyjątkowo uniwersalny slider InMotion.
1
X-Rite i1Studio to profesjonalna kalibracja od ujęcia po wydruk
26 październik 2017
Marka X-Rite i1 od dawna jest preferowanym wyborem profesjonalistów na całym świecie. Teraz ta seria została poszerzona o nowy i1Studio, który zawiera szereg zaawansowanych funkcji i rozwiązań.
0
Dubblefilm Moonstruck i Sunstroke - kolorowe filmy o ciekawych efektach
26 październik 2017
Dobre wieści dla fanów analoga. Na rynku pojawiły się właśnie dwa nowe kolorowe filmy Dubblefilm Moonstruck i Sunstroke.
0
Dubblefilm Moonstruck i Sunstroke - kolorowe filmy o ciekawych efektach
26 październik 2017
Dobre wieści dla fanów analoga. Na rynku pojawiły się właśnie dwa nowe kolorowe filmy Dubblefilm Moonstruck i Sunstroke.
0
Wywoływanie zdjęć ze smartfona w kwadratowym formacie? To możliwe dzięki drukarce Instax Share SP-3 SQ
25 październik 2017
Firma Fujifilm zaprezentowała dziś Instax Share SP-3 SQ - kolejną generację kompaktowej drukarki. W odróżnieniu od poprzednika, umożliwia ona natychmiastowe wywoływanie zdjęć ze smartfona w kwadratowym formacie.
0
Nowe filtry LEE Reverse ND z łatwością poskromią jasny horyzont
24 październik 2017
Firma LEE zaprezentowała nową rodzinę filtrów szarych. Seria Reverse ND została zaprojektowana, by otrzymać „perfekcyjnie wyeksponowane zdjęcia wschodów i zachodów słońca“ - obiecuje producent.
0
Fomei Digitalis Pro T - lampa studyjna i plenerowa w jednym
23 październik 2017
Fotografowie pracujący zarówno w studiu, jak i w plenerze otrzymują kolejną ciekawą propozycję. Oferta czeskiego producenta oświetlenia rozszerzyła się właśnie o lampy Digitalis Pro T, z których dzięki podwójnemu systemowi zasilania skorzystacie także w terenie.
0
Wiral Lite - przenośna, zmotoryzowana jazda, którą zmieścisz do plecaka. Udźwignie nawet lustrzankę
0