Konsola Loupedeck+ teraz także ze wsparciem dla Photoshopa. Pobierz najnowsze oprogramowanie
1
Umbrill Active Pack - plecak fotograficzny z poduszką powietrzną
12 grudzień 2018
Jeśli nosicie sprzęt w plecaku na pewno nie raz zdarzyło się wam go upuścić, lub o coś mocno uderzyć. W przypadku dobrego insertu, nie powoduje to dużych szkód, ale bezpieczeństwa nigdy za wiele. Dlatego twórcy plecaka Umbrill postawili na rozwiązanie, które od lat sprawdza się na rynku przesyłek.
0
Fotopro X-go Predator i Chameleon - nowa seria statywów podróżnych łączy funkcjonalność z przystępną ceną
12 grudzień 2018
Predator i Chameleon to dwa nowe lekkie i kompaktowe statywy z głowicą kulową, stworzone z myślą o podróżnikach i fotografach krajobrazu, zarówno tych korzystających z lekkich bezlusterkowców, jak i użytkowników ciężkich lustrzanek i kamer. Obydwa charakteryzują się bardzo przystępną ceną.
0
Colorado Tripod Company prezentuje superlekki i wytrzymały statyw z tytanu. Obiecuje też rewolucję w kwestii głowic
11 grudzień 2018
Czy statywy mogą czymś jeszcze zaskoczyć? Pomysł na powiew świeżości ma firma Colorado Tripod Company, która właśnie zebrała środki na produkcję “pierwszego na świecie, tytanowego systemu statywów”.
1
Palette Gear, modułowy kontroler do obróbki zdjęć, teraz także kompatybilny z Capture One
11 grudzień 2018
Pamiętacie Palette Gear? Do tej pory ten analogowy kontroler do edycji zdjęć był kompatybilny z programami Lightroom Classic, Photoshop CC i Premiere Pro. Teraz jednak może współpracować z Capture One. Poza tym wraz z aktualizacją otrzymamy szereg nowych funkcji.
0
Nowy czytnik Newell pozwoli zgrać zdjęcia z karty SD na dysk bez komputera
6 grudzień 2018
Nowe akcesorium Newell to kąsek dla osób szukających niedrogiego i lekkiego rozwiązania do backupu zdjęć w plenerze. Dzięki niemu cały proces przeprowadzimy bez komputera, a dodatkowo  urządzenie oferuje funkcję odzyskiwania danych.
0
Shimoda - nowa marka fotograficznych plecaków dla najbardziej wymagających już na polskim rynku
4 grudzień 2018
“Projekt Shimoda zrodził się w wyniku bólu, znużenia i cierpienia które aktywni fotografowie znaleźli w górach” - pisze o nowych akcesoriach dystrybutor. Plecaki te stworzono pod kątem bezpiecznej pracy w najbardziej ekstremalnych warunkach.
0
Quadralite Hexadecagon - nowe 16-kątne softboksy w ofercie Quadralite
3 grudzień 2018
Quadralite rozszerza swoją ofertę modyfikatorów i prezentuje serię softboksów Hexadecagon, które polubią szczególnie fotografowie mody i portretu.
0
Peak Design Travel Line - systemowy plecak fotograficzny dostępny w polskiej sprzedaży
3 grudzień 2018
Najnowszy plecak Peak Design ma być wszystkim tym czego poszukują najbardziej wymagający fotografowie i podróżnicy. Duża pojemność, unikalny system przechowywania sprzętu i rzeczy osobistych, odporna i wytrzymała konstrukcja - to tylko kilka cech plecaka z najnowszej kolekcji Travel Line, która właśnie trafiła na polski rynek.
0
Lume Cube Air - ultrakompaktowa lampa już dostępna w Polsce. Znamy cenę
1
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!