Element Traveler, czyli nowa kolekcja podróżnych statywów od Manfrotto
1
Tego jeszcze nie było. Tenikle to elastyczny uchwyt inspirowany mackami ośmiornicy
28 wrzesień 2017
Jeżeli poszukujesz niewielkiego i wyjątkowo funkcjonalnego rozwiązania do swojego smartfona lub kamery sportowej, to mamy dobre wiadomości. Tenikle to elastyczny uchwyt, który dzięki specjalnym przyssawkom przylgnie do niemal każdej powierzchni.
0
Automatyczne ostrzenie manualnych szkieł? To możliwe, dzięki adapterowi Fotodiox Pronto
27 wrzesień 2017
Firma Fotodiox zaprezentowała rozwiązanie, który sprawia, że manualne obiektywy ożyją. Adapter Pronto umożliwia automatyczne ostrzenie manualnych obiektywów - nawet legendarnych i zabytkowych konstrukcji.
0
Fotoboard - efektowny i niedrogi sposób prezentacji zdjęć
27 wrzesień 2017
Chcesz w niebanalny sposób pokazać swoje zdjęcia? Wybierz fotoboard z oferty StudioGamut.pl. Dostępne są formaty od pocztówkowych po ponad metrowe.
0
BenQ SW271 - 27-calowy monitor 4K dla fotografa
21 wrzesień 2017
Do rodziny profesjonalnych monitorów BenQ dołączył model SW271, który m.in. oferuje 10-bitowy panel IPS w rozdzielczości 4K, 99-procentowe pokrycie gamutu Adobe RGB i wsparcie standardu HDR10.
0
G-Technology G-Drive Mobile SSD R-Series - przenośny, odporny i wyjątkowo szybki dysk SSD
20 wrzesień 2017
Jeśli szukacie mocnego i szybkiego dysku do pracy w terenie, zainteresować Was może nowy dysk G-Technology, który oprócz odpornej obudowy oferuje prędkość transferu na poziomie 560 MB/s. To wszystko w całkiem przystępnej cenie.
0
Techart wprowadza pierwszy na świecie adapter Canon EF - Fujifilm GFX ze wsparciem systemu AF, stabilizacji i danych EXIF
20 wrzesień 2017
Chiński producent kolejny raz pokazuje, że na rynku adapterów jest jeszcze sporo miejsca na innowacje. Po oryginalnym produkcie pozwalającym na automatyczne ostrzenie manualnymi szkłami wprowadza pierwszy adapter do średnioformatowego systemu Fujifilm, oferujący pełne wsparcie obiektywów Canon EF.
0
Profoto A1 - możliwości lampy studyjnej w formie Speedlighta
19 wrzesień 2017
Profoto zaprezentowało najmniejszą lampę ze swojej oferty, która zaskakuje konstrukcją i  funkcjonalnością, ale niestety też ceną.
0
Lastolite zaprezentowało ogromne panoramiczne tła z „efektem kamienia“
15 wrzesień 2017
Jeżeli poszukujecie dużych panoramicznych teł, to mamy dobrą wiadomość. Oferta firmy Lastolite powiększyła się o dwa nowe "kamieniste" wzory.
0
Broncolor Litepipe P - nowy pomysł na uniwersalny softbox
0