Loupedeck+ kompatybilny z Final Cut Pro X oraz Adobe Audition
0
Think Tank Photo Vision - nowa linia naramiennych toreb fotograficznych
14 marzec 2019
Think Tank Photo rozszerza swoją ofertę o linię Vision, w skład której wchodzą trzy rozmiary toreb, które maksymalnie pomieszczą lustrzankowe body nawet z 5 obiektywami i notebookiem.
0
Focus Nordic został wyłącznym polskim dystrybutorem gimbali Zhiyun
14 marzec 2019
Zhiyun, jeden z wiodących producentów stabilizatorów, powierzył wyłączną sprzedaż swoich produktów na terenie Polski firmie Focus Nordic - największemu dystrybutorowi produktów z obszaru foto-video w tej części Europy.
0
Nowości Tenby: plecaki z nowych kolekcji Fulton i Shootout oraz torba ze znanej linii Cooper
13 marzec 2019
Nowa kolekcja plecaków Fulton utrzymana w klasycznym stylu vintage, linia wytrzymałych plecaków Shootout oraz niewielka torba z cenionej serii Cooper to nowości, które powiększyły ofertę firmy Tenba.
0
ILFORD Simplicity - wygodna chemia fotograficzna w saszetkach
12 marzec 2019
Na polskim rynku debiutuje Ilford Simplicity, czyli nowy system skoncentrowanych odczynników chemicznych w saszetkach, które umożliwić maja wygodniejsze wywoływanie filmów czarno-białych osobom, które nie chcą od razu ryzykować zakupu dużej ilości chemii.
0
Kart CFExpress nie ma jeszcze na rynku, tymczasem ogłoszono już ich drugą generację
6 marzec 2019
Karty CFExpress zastąpić mają formaty CFast i XQD, stając się nowym standardem ultraszybkich nośników pamięci. Pierwsze modele pojawić mają się na rynku dopiero nadchodzących miesiącach, ale stowarzyszenie CFA już zapowiada wersję 2.0.
0
Nowości z rynku kart - szybki standard SD Express, Sony zapowiada nośnik CFexpress
28 luty 2019
Najwięcej szumu wywołała wczorajsza premiera karty microSD Sandisk o pojemności 1 TB, ale to nie jedyne ciekawe nowości ze świata nośników pamięci. Już niebawem zobaczymy m.in. superszybkie karty microSD Express, a Sony zapowiedziało prace nad nośnikami CFexpress.
2
SanDisk Extreme UHS-I 1TB microSDXC to karta skrojona na miarę wymagającego twórcy
27 luty 2019
Maksymalna pojemność 1TB, transfer nawet 1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości i 30 minut filmu 4K w mniej niż 3 minuty czy chociażby zgodność ze specyfikacją A2 - to tylko niektóre cechy najnowszej karty SanDisk Extreme UHS-I microSDXC.
0
Huawei Matebook X Pro, Matebook 14 i Matebook 13 - czy nowe chińskie notebooki zachwycą fotografów?
25 luty 2019
Huawei właśnie zaprezentował aktualną ofertę komputerów. Czy „macbooki pod Windowsa” czymś zaskakują? Otrzymujemy m.in. nowe, mniejsze modele, dobrą specyfikację i świetną cenę. Jak wypadną w walce z konkurencją?
1
Kosmo Foto Mono - panchromatyczny film teraz także do średniego formatu
0