Irix Edge 100 mm - system filtrów prostokątnych nareszcie w sprzedaży
0
Profoto B10 - duża moc w mocno kompaktowej formie
12 wrzesień 2018
Zaprezentowany model Profoto B10 to najmniejsza i najlżejsza w historii szwedzkiego producenta lampa typu off-camera, która ma zapewniać moc o ekwiwalencie aż pięciu reporterskich fleszy. Lampa jest już dostępna w polskiej sprzedaży.
0
Czy Profoto zaprezentuje kompaktową, przenośną lampę o dużej mocy?
10 wrzesień 2018
W świecie lamp trudno obecnie o nowe rewolucyjne rozwiązania, ale pewnym trendem jest miniaturyzacja głowic. Wygląda na to, że swoją cegiełkę dołoży do niego także Profoto, zapowiadając „coś małego”.
0
Canon Speedlite EL-100 - ciekawa propozycja na start
7 wrzesień 2018
W cieniu ostatnich premier Canona mieliśmy do czynienia z jeszcze jedną prezentacją nowego produktu. Japoński producent światu ukazał swoją najnowszą lampę błyskową Speedlite EL-100.
0
Luma Pod - czy “najszybszy statyw świata” okaże się rewolucją?
6 wrzesień 2018
Czy w kwestii statywów wymyślono już wszystko? Okazuje się, że nie. Luma Pod to zupełnie nowa koncepcja fotograficznego trójnoga, która omija to, co najbardziej uciążliwe w tego typu pracy i ma szansę wpłynąć na rynek lekkich, przenośnych statywów.
0
Toshiba Exceria Pro N502 SD - nowa linia odpornych kart umożliwiających zapis wideo 8K
4 wrzesień 2018
Oferta firmy Toshiba powiększyła się o nową linię kart SD Exceria Pro N502, która została stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Nośniki mają być wyjątkowo wytrzymałe oraz powinny gwarantować minimalny transfer danych na poziomie 90Mb/s.
0
Filmy i papiery fotograficzne Kentmere dostępne na polskim rynku
30 sierpień 2018
Kentmere to marka kierowana do osób stawiających swoje pierwsze kroki w fotografii analogowej. Za sprawą dystrybutora, firmy Medikon, w polskich sklepach znajdziemy dwa filmy czarno-białe, o czułościach ISO 100 i ISO 400 oraz papiery wielogradacyjne o dużej tolerancji.
0
Profoto A1 Duo Kit - zestaw oświetleniowy dla kreatywnych
29 sierpień 2018
Lampa A1 łączy w sobie możliwości lampy studyjnej z rozmiarami zwykłego speedlighta. W ofercie firmy pojawił się A1 Duo Kit, który pozwoli nam stworzyć wygodny przenośny zestaw oświetleniowy w niższej cenie niż gdybyśmy chcieli kupić lampy osobno.
0
Samsung SSD X5 - odporny, kieszonkowy dysk przenośny NVMe z prędkością zapisu 2,3 GB/s
29 sierpień 2018
Jeśli nagrywanie filmy w 4K, lub po prostu potrzebujecie niebywale szybkiego dysku przenośnego, Samsung ma coś dla was. SSD X5 to pierwszy w ofercie firmy dysk półprzewodnikowy, stworzony w technologii NVMe, który wyposażono w złącze Thunderbolt 3.
0
Sony SF-G Tough - czy to najwytrzymalsze i najszybsze karty SD na świecie?
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!