Quadralite Parrot - filtry do lamp błyskowych na każdą okazję
0
Quadralite Thea - nowe, kompaktowe i niedrogie oświetlacze LED
17 sierpień 2017
W ofercie marki Quadralite pojawiły się nowe panele LED, które charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, możliwością zasilania za pomocą akumulatorów i przystępną ceną.
0
Godox A1 już dostępny w przedsprzedaży. Cena może zaskoczyć
17 sierpień 2017
Godox A1 to urządzenie jedyne w swoim rodzaju. Łączy w sobie zewnętrzną lampę błyskową do smartfonów, która posłuży nam także za wyzwalacz do reporterskich fleszy i lamp studyjnych.
0
Samsung Portable SSD T5 - kolejna odsłona małego mocarza
16 sierpień 2017
Wysoka prędkość odczytu i zapisu, zaawansowana technologia V‑NAND, niezwykle kompaktowa i odporna na wstrząsy aluminiowa obudowa oraz pojemność nawet do 2TB - to kluczowe cechy nowego przenośnego dysku z rodziny Samsung Portable SSD.
0
Edelkrone SurfaceONE - tworzenie najazdów i panoram jeszcze nie było tak wygodne
14 sierpień 2017
Wprowadzenie ruchu do ujęć znacznie wzbogaca materiały wideo. Zazwyczaj wymaga to jednak stosowania dużych sliderów czy jazd. Dzięki nowemu urządzeniu Edelkrone, tworzenie różnego rodzaju najazdów i panoram ma stać się prostsze niż kiedykolwiek.
0
Oto, na co stać smartfonowy wyzwalacz i lampę błyskową Godox A1 w połączeniu z iPhonem 7
9 sierpień 2017
Pod koniec lipca Godox zaprezentował urządzenie jedyne w swoim rodzaju - zewnętrzną lampę błyskową do smartfonów, która posłużyć może także za wyzwalacz do reporterskich fleszy i lamp studyjnych. Oto, jak zestaw składający się z lampy Godox A1 i iPhone’a 7 sprawdził się w praktyce.
0
Canon SELPHY CP 1300 - kompaktowa, przenośna drukarka do zdjęć jako alternatywa dla minilabu
9 sierpień 2017
Jeśli ciągle preferujecie tradycyjne albumy fotograficzne od oglądania zdjęć na komputerze i robicie je regularnie, warto wyposażyć się we własną drukarką. Właśnie z myślą o takich potrzebach powstała nowa, kompaktowa drukarka SELPHY CP 1300.
4
Yongnuo YN686EX-RT - flash do systemu Canona zasilany akumulatorami litowo-jonowymi
7 sierpień 2017
Jeżeli szukacie taniej lampy błyskowej do waszej lustrzanki, a przy tym nie lubicie żonglowania zwykłymi akumulatorkami, mamy dla Was dobrą wiadomość. W ofercie chińskiej firmy Yongnuo pojawił się flash zasilany akumulatorami litowo-jonowymi.
0
Genesis URSA - nowa seria funkcjonalnych i przystępnych cenowo toreb fotograficznych
3 sierpień 2017
Marka Genesis rozszerza swoją ofertę o linię toreb fotograficznych Ursa, w której skład wchodzą 3 modele o różnych rozmiarach i przeznaczeniu.
0
Feiyu Tech a2000 - profesjonalny gimbal do lustrzanek i bezlusterkowców, o udźwigu 2 kg
1