Laowa Magic Shift to konwerter, na który czekało wielu użytkowników Sony
0
WANDRD Hexad Duffel to nowa kolekcja podróżnych toreb, na którą czekało wielu fotografów
7 lipiec 2017
Firma WANDRD powraca z kolejnym ciekawym projektem. Tym razem w serwisie Kickstarter zbiera fundusze na uniwersalną torbę, która powinna zainteresować niejednego fotografa, którego domeną są częste podróże.
2
Profesjonalne filtry z rodziny Irix Edge już dostępne w sprzedaży. Znamy polskie ceny
6 lipiec 2017
Irix Edge to nowa linia filtrów w której znajdziecie następujące modele: ochronny UV, polaryzacyjny kołowy, a także cztery filtry szare, z których najmocniejszy obniży ekspozycję aż o 10 EV.
1
Loupedeck - dedykowany kontroler do Lightrooma trafia do sprzedaży
6 lipiec 2017
Jednym z największych problemów postprodukcji, nawet mimo znajomości skrótów klawiaturowych używanych programów jest czas, jaki poświęcamy na nawigację po ich interfejsie. Niespełna rok temu dużo szumu wywołał dedykowany kontroler Loupedeck, który miał to zmienić. Urządzenie właśnie trafia na rynek.
4
Zorki Photo Mono - nowy film dla miłośników czerni i bieli
6 lipiec 2017
Iloma premierami nowych filmów zaskoczy nas jeszcze rok 2017? Tego nie wiemy. Pewne jest jednak to, że miłośnicy analoga dawno już nie mieli tylu powodów do radości. Właśnie pojawił się kolejny - monochromatyczny film negatywowy Zorki Photo Mono.
4
Lee Filters ProGlass IRND to profesjonalne filtry ND do ekstremalnie długich ekspozycji
5 lipiec 2017
Po dwóch latach zaawansowanych prac i testów, firma Lee Filters zaprezentowała swoje najnowsze dzieło. ProGlass IRND to seria prostokątnych filtrów ND, które wyróżniają się ekstremalną mocą - najmocniejszy obniży ekspozycję aż o 15 EV.
1
Nowe akcesoria w ofercie Rotolight
4 lipiec 2017
Markę Rotolight znamy głównie za sprawą funkcjonalnych oświetlaczy LED. Teraz oferta producenta rozszerza się o dodatkowe akcesoria, które ułatwią pracę ze światłem ciągłym.
0
Fotodiox DLX Stretch - nowy adapter 3 w 1 do bezlusterkowców potrafi więcej niż inne
4 lipiec 2017
Amerykański producent co i rusz prezentuje kolejne ciekawe akcesoria i adaptery. Tym razem jest to adapter 3 w 1, który oferuje rozszerzone możliwości przy pracy ze szkłami z innych systemów.
0
Benro Slim: statyw na każdą okazję i niejedną fotograficzną podróż
3 lipiec 2017
Kompaktowe, funkcjonalne i wszechstronne - w takich słowach możemy najlepiej opisać najnowszą kolekcję podróżniczych statywów Benro Slim.
2
Rollei Vario Chrome - nowy slajd wkracza na rynek
1