MUWI - niedroga jazda z silnikiem, którą zmieścisz w kieszeni. Udźwignie nawet lustrzankę
0
Asus ProArt PA32UC-K - 32-calowy monitor graficzny 4K dla wymagających
21 czerwiec 2018
Nowy profesjonalny monitor ASUS z serii Pro Art ma być odpowiedzią na wszystkie potrzeby osób zawodowo pracujących z kolorem. Oprócz dużego formatu i wysokiej rozdzielczości oferuje 99,5-procentowe pokrycie gamutu Adobe RGB i opcję kalibracji sprzętowej.
0
Rotolight Neo 2 Explorer Kit - zestaw oświetlenia LED do pracy w terenie
21 czerwiec 2018
Explorer Kit to lekki i przenośny zestaw trzech lamp Rotolight NEO 2, zapewniających moc, łatwy transport oraz wygodę dla fotografów i filmowców pracujących poza studiem.
0
CineStill Df96 pozwoli ci wywołać czarno-białe filmy w jednej kąpieli, w ciągu 3 minut. Do tego może być wykorzystywany wielokrotnie
20 czerwiec 2018
Fotografia analogowa wraca do łask, praca w ciemni ciągle jednak budzi w początkujących grozę. Z najnowszym wywoływaczem CineStiil wołanie filmów stanie się tak proste, jak to tylko możliwe.
0
Loupedeck+ to jeszcze bardziej funkcjonalna i ergonomiczna konsola do edycji zdjęć
20 czerwiec 2018
Popularna konsola do edycji zdjęć doczekała się poważnej aktualizacji. Jak zapewnia producent, nowy Loupedeck+ ma oferować rozbudowaną ergonomię, bogate możliwości personalizacji oraz znacznie lepsze wykonanie.
0
Pixl-latr - niedrogi zestaw do digitalizacji negatywów. Także wielkoformatowych
19 czerwiec 2018
Fotografia analogowa cieszy się coraz większą popularnością, jednak koniec końców większość z nas i tak chce zaprezentować swoje dokonania w sieci. W tym celu najlepiej negatywy zeskanować, jest to jednak proces długi i kosztowny. Wiele osób decyduje się więc filmy “przefotografować”. Z zestawem Pixl-latr staje się to dużo prostsze.
0
Firma Aurora Aperture zaprezentowała drugą generację filtrów o zmiennej gęstości z rodziny PowerXND
19 czerwiec 2018
PowerXND-II 128 i PowerXND-II 2000 to dwa najnowsze modele filtrów szarych o zmiennej gęstości, które w sumie zapewnią regulację od -1 do aż -11 stopni ekspozycji.
0
MIOPS Capsule360 - system, który zastąpi zmotoryzowaną głowicę, jazdę i slider
18 czerwiec 2018
Różnego rodzaju jazdy i slidery to chleb powszedni większości osób zajmujących się filmowaniem. Do tej pory niewiele widzieliśmy jednak urządzeń, które łączyłoby wszystkie te światy w jednym systemie.
0
Tenba Cooper Backpack to funkcjonalny plecak fotograficzny na każdą okazję
13 czerwiec 2018
Odporna na warunki pogodowe konstrukcja, dwie komory z szybkim dostępem, jedna na sprzęt, druga na rzeczy osobiste, dodatkowe kieszenie na akcesoria i wygodny system nośny - to główne cechy plecaka z serii Tenba Cooper.
0
Fomei LED Wifi 100B i 210B - nowe lampy światła ciągłego do filmu i fotografii
0