CineStill °Cs TCS-1000 wymiesza chemię i zapewni jej odpowiednią temperaturę podczas wywoływania filmów
0
Philips 328P6VUBREB - 32-calowy monitor 4K HDR dla fotografów i filmowców za 2,5 tys. złotych
18 wrzesień 2018
Philips pokazał kolejny monitor, który dzięki dobremu stosunkowi oferowanych możliwości do ceny może namieszać w segmencie budżetowych monitorów przeznaczonych do pracy z kolorem.
0
Hoya Fusion ONE - nowa seria filtrów
18 wrzesień 2018
Zapowiedziana linia produktów Hoya Fusion ONE oparta będzie na nowej technologii optycznej. „Dzięki znaczącym ulepszeniom gama filtrów Fusion ONE pozwoli fotografom na realizowanie swoich pasji w jeszcze bardziej komfortowy sposób“ - zaznacza producent.
0
Krajobraz na lekko - przegląd podróżnych statywów (2018)
16 wrzesień 2018
W fotografii krajobrazowej statyw to podstawa. Nie każdy model spełnia jednak kryteria niezbędne zarówno do wygodnego przemieszczania się, jak i efektywnej, stabilnej pracy w terenie. Wybieramy najciekawsze statywy podróżne dostępne na rynku.
0
Ciekawy projekt adaptera do digitalizacji negatywów szuka wsparcia na Kickstarterze
14 wrzesień 2018
“Skanowanie” negatywów przy pomocy aparatu i obiektywu makro nie jest niczym nowym. Nowe urządzenie autorstwa Yanchenga Xu i Zhuanga Kang ma jednak ten proces znacznie uprościć, a przy tym jest stosunkowo niedrogie.
0
Gudsen Moza Air 2 - ręczny gimbal o udźwigu 4,2 kg
13 wrzesień 2018
Gimbale to jedne z najbardziej popularnych akcesoriów filmowych ostatnich lat. Pewnym problemem do niedawna był jednak ich udźwig. Raz na zawsze rozprawić ma się z nim nowy gimbal Gudsen, któremu przy okazji nie brakuje funkcjonalności.
0
Irix Edge 100 mm - system filtrów prostokątnych nareszcie w sprzedaży
13 wrzesień 2018
Niemal rok po swojej premierze, system filtrów prostokątnych Irix nareszcie trafia na rynek. Oprócz najcieńszego i najlżejszego uchwytu, przeznaczonego do filtrów o szerokości 100 mm, w ofercie znajdziemy 4 rodzaje filtrów, w wariantach o różnej gęstości.
0
Profoto B10 - duża moc w mocno kompaktowej formie
12 wrzesień 2018
Zaprezentowany model Profoto B10 to najmniejsza i najlżejsza w historii szwedzkiego producenta lampa typu off-camera, która ma zapewniać moc o ekwiwalencie aż pięciu reporterskich fleszy. Lampa jest już dostępna w polskiej sprzedaży.
0
Czy Profoto zaprezentuje kompaktową, przenośną lampę o dużej mocy?
10 wrzesień 2018
W świecie lamp trudno obecnie o nowe rewolucyjne rozwiązania, ale pewnym trendem jest miniaturyzacja głowic. Wygląda na to, że swoją cegiełkę dołoży do niego także Profoto, zapowiadając „coś małego”.
0
Canon Speedlite EL-100 - ciekawa propozycja na start
0