Phottix Kali600 - wydajny panel LED dla fotografa i filmowca
0
Godox Wistro AD400 Pro - kompaktowa lampa plenerowa do mniejszych sesji
9 lipiec 2018
Znany producent niedrogiego oświetlenia zaprezentował kolejną lampę ze swojej oferty. Tym razem jest to model AD400 Pro, czyli brakujące ogniwo między kompaktową lampą AD200, a profesjonalnym modelem AD600.
0
SDUC Express to nowy standard kart SD, a wraz z nim 128TB pojemności i maksymalny transfer na poziomie 985 MB/s
28 czerwiec 2018
Już niebawem będziemy mogli zapomnieć o problemach z przesyłem danych i pojemnością nośników pamięci. SD Association zaprezentowało właśnie zupełnie nowy standard - SDUC Express, czyli maksymalnie 128TB karty z szybkością transferu sięgającą nawet 985 MB/s.
1
MagnetMod MagBox to nie tylko pierwszy magnetyczny softbox, lecz także kompletny i rewolucyjny system
27 czerwiec 2018
Firma MagnetMod zaprezentowała uniwersalny softbox z systemem magnetycznego mocowania, który może znacznie ułatwić wykorzystanie błysku w plenerze.
0
MUWI - niedroga jazda z silnikiem, którą zmieścisz w kieszeni. Udźwignie nawet lustrzankę
26 czerwiec 2018
W czasach mediów społecznościowych, mobilność ma dla twórców ogromne znaczenie. Jak jednak połączyć ją z profesjonalnie wyglądającymi rezultatami? Twórcy miniaturowej jazdy MUWI twierdzą, że znają odpowiedź na to pytanie.
0
Asus ProArt PA32UC-K - 32-calowy monitor graficzny 4K dla wymagających
21 czerwiec 2018
Nowy profesjonalny monitor ASUS z serii Pro Art ma być odpowiedzią na wszystkie potrzeby osób zawodowo pracujących z kolorem. Oprócz dużego formatu i wysokiej rozdzielczości oferuje 99,5-procentowe pokrycie gamutu Adobe RGB i opcję kalibracji sprzętowej.
0
Rotolight Neo 2 Explorer Kit - zestaw oświetlenia LED do pracy w terenie
21 czerwiec 2018
Explorer Kit to lekki i przenośny zestaw trzech lamp Rotolight NEO 2, zapewniających moc, łatwy transport oraz wygodę dla fotografów i filmowców pracujących poza studiem.
0
CineStill Df96 pozwoli ci wywołać czarno-białe filmy w jednej kąpieli, w ciągu 3 minut. Do tego może być wykorzystywany wielokrotnie
20 czerwiec 2018
Fotografia analogowa wraca do łask, praca w ciemni ciągle jednak budzi w początkujących grozę. Z najnowszym wywoływaczem CineStiil wołanie filmów stanie się tak proste, jak to tylko możliwe.
0
Loupedeck+ to jeszcze bardziej funkcjonalna i ergonomiczna konsola do edycji zdjęć
20 czerwiec 2018
Popularna konsola do edycji zdjęć doczekała się poważnej aktualizacji. Jak zapewnia producent, nowy Loupedeck+ ma oferować rozbudowaną ergonomię, bogate możliwości personalizacji oraz znacznie lepsze wykonanie.
0
Pixl-latr - niedrogi zestaw do digitalizacji negatywów. Także wielkoformatowych
0