Do czego może służyć fotografia, czyli wystawa zdjęć Mariusza Hermanowicza
0
Sezon na promocje rozpoczęty. Kup wybrane produkty Sony i otrzymaj zwrot do 5 tys. zł
15 grudzień 2017
Firma Sony przygotowała specjalną promocję. Osoby zainteresowane aparatami oraz obiektywami Sony odbiorą nawet do 5 000 zł zwrotu przy zakupie wybranych modeli.
1
„Kwiat Ar-Rakki“, czyli opowieść o bohaterach wojny w Syrii, a także „codzienności“ miasta pochłoniętego walką
13 grudzień 2017
Już w najbliższy wtorek będzie można zobaczyć najnowsze zdjęcia Michała Zielińskiego. Wernisaż wystawy „Kwiat Ar-Rakki“ odbędzie się w Warszawie.
0
Świąteczny kiermasz fotografii już w ten weekend w ZPAF. Okazja do zakupu wyjątkowych zdjęć
13 grudzień 2017
Znudziło Ci się stare zdjęcie na ścianie kupione razem z meblami? Szukasz oryginalnego prezentu na święta? A może po prostu chcesz poznać ciekawych fotografów? Warszawski ZPAF zaprasza na wyjątkowy kiermasz w fotografii w dniach 16-17 grudnia 2017 roku.
0
ShowOFF 2018 - pokaż swoje zdjęcia podczas Miesiąca Fotografii w Krakowie. Nabór trwa do 7 stycznia
11 grudzień 2017
Wystartował nabór do kolejnej odsłony, skupiającej się na najciekawszych debiutantach sekcji ShowOFF festiwalu MFK, oferującej niepowtarzalną okazją do zaprezentowania własnego dorobku szerokiej publiczności. Prace można nadsyłać do 7 stycznia 2018 roku.
0
Już jutro spotkanie z Marcinem Zaborowskim w Muzeum Powstania Warszawskiego
11 grudzień 2017
Gościem kolejnej odsłony cyklu „Na pierwszej linii” będzie fotograf dokumentalny, Marcin Zaborowski. Podczas jutrzejszego spotkania opowie o swojej pracy i zaprezentuje zdjęcia wykonane w obozie dla uchodźców w Bangladeszu.
0
Studio 810 - nowe profesjonalne studio portretowe Filipa Ćwika i Moniki Szewczyk-Wittek
8 grudzień 2017
W sobotę, 9 grudnia, na warszawskiej Saskiej Kępie odbędzie się oficjalne otwarcie Studia 810 - miejsca, w którym zarówno będzie można wykonać profesjonalny portret prywatny, rodzinny czy zawodowy jak i zobaczyć ciekawe wystawy. Na odwiedzających czeka moc atrakcji.
1
„Travelling”, czyli najnowszy projekt Wojtka Wieteski o miłości do fotografii i nie tylko
7 grudzień 2017
Już dziś w Warszawie odbędzie się premierowy pokaz najnowszych prac Wojtka Wieteski pod tytułem „Travelling”. Na serię składa się wystawa oraz projekcja filmowa.
0
Magia dawnych szyldów i neonów na zdjęciach Jarosława Michalaka. Zobacz do 5 stycznia w Galerii Obok ZPAF
6 grudzień 2017
- Kiedy uświadomiłem sobie, jak bardzo dzisiejsze miasta zaśmiecane są współczesną reklamą, poczułem, że należy zachować od zapomnienia ginące “Litery” - mówi fotograf, który przez 7 lat fotografował dawne szyldy i neony na terenie Dolnego Śląska.
0
Sony World Photography Awards 2018 pokazuje zdjęcia uczestników. Termin nadsyłania prac mija 11 stycznia
0
Przegląd portfolio z Tomkiem Sikorą
4 grudzień 2017
Sklep Bez Nazwy oraz Fujifilm zapraszają na przegląd portfolio, który odbędzie się w połowie grudnia w nowo otwartym warszawskim salonie Wonder Photo Shop. Zdjęcia oceni znany fotograf reklamowy Tomek Sikora. Nabór trwa do 10 grudnia.
0
Mikołajkowe warsztaty fotograficzne dla dzieci z Tomkiem Sikorą
1 grudzień 2017
Fujifilm i organizatorzy cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami zapraszają 10 grudnia najmłodszych miłośników fotografii do warszawskiego baru Studio, gdzie pod okiem Tomka Sikory, w formie zabawy będą miały okazję zmierzyć się ze sztuką portretu.
0
Marian Fuks - pierwszy fotoreporter II RP
30 listopad 2017
„Napoleonem fotografii”, „król fotoreporterów polskich”, oraz „czort, który wszystko widzi, wszystkich zna i od wszystkich wszystkiego się dowie” - oto Marjan Fuks, pierwszy fotoreporter II RP, który utrwalił na swoich zdjęciach najważniejsze wydarzenia odradzającej się Polski oraz najgłośniejsze skandale tamtych lat.
0
Mikołajkowe warsztaty fotografii studyjnej z Quadralite i sklepem foto-tip.pl
29 listopad 2017
Nadchodzące warsztaty organizowane przez Quadralite i sklep foto-tip.pl to świetna okazja, by zdobyć konkretną dawkę wiedzy o fotografii z wykorzystaniem dodatkowego źródła światła. To także możliwość zapoznania się z najnowszym sprzętem firmy Quadralite. A to nie wszystko.
0
Moc promocji w salonach i sklepie internetowym Proclub trwa w najlepsze
28 listopad 2017
Black Friday i Cyber Monday już za nami, jednak to nie koniec promocji w Proclub. Przez najbliższe dni możecie skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnych rabatów, sięgających nawet 1300 zł.
0
Wystaw swoje zdjęcia w CSW. Nabór startuje 1 grudnia
28 listopad 2017
Toruńskie CSW kolejny raz organizuje konkurs, którego laureaci będą mieli okazję zaprezentować swoje prace szerszej publiczności na zbiorowej wystawie. Nabór trwa do 21 stycznia 2018 roku.
0
To już dziś, spotkanie z Grzegorzem Przyborkiem w ramach WJF Vol. 8
27 listopad 2017
Już dziś w warszawskim barzeStudio odbędzie się kolejne spotkanie ósmej edycji cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Tym razem poprowadzi je Grzegorz Przyborek, który postara się odpowiedzieć na pytanie, co dzieje się, kiedy fotografia jest lustrem odbijającym tożsamość twórcy. Start o godzinie 18:00. Wstęp wolny.
0
Black Weekend, czyli moc promocji w salonach i sklepie internetowym Proclub
24 listopad 2017
Black Friday to według wielu zbyt krótki czas na rozsądne zakupy. Dlatego też Proclub wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i przez najbliższe dni możecie skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnych rabatów, sięgających nawet 1300 zł.
0