Ruszył konkurs na Fotograficzną Publikację Roku 2018
0
Superpromocja na Fujifilm X-Pro2 i X100F
23 marzec 2018
Jeśli zastanawialiście się nad zakupem X-Pro2 lub stylowego kompaktu X100F, to jest ku temu świetna okazja. Dzięki specjalnej promocji Fujifilm możecie zaoszczędzić nawet do tysiąca złotych.
0
15. Rybnicki Festiwal Fotografii - start już dziś. Zobacz, dlaczego nie może Cię tam zabraknąć
23 marzec 2018
W dniach 23-25 marca po raz piętnasty do Rybnika przyjadą opowiedzieć o swojej twórczości wybitni artyści reprezentujący różne gatunki fotografii. W tym roku Rybnicki Festiwal Fotografii będzie gościł między innymi: Tomasza Tomaszewskiego, Roberta Wolańskiego, Marka Arcimowicza, Weronikę Gęsicką, Tomasza Wysockiego, Macieja Moskwę, Marka Lapis oraz Krystiana Bielatowicza.
0
Wystawa „Terra Incognita” zabierze Cię w nieznane i niezbadane obszary. Wernisaż już dziś w Warszawie
22 marzec 2018
6x7 Leica Gallery Warszawa oraz studenci i absolwenci Katedry Fotografii Szkoły Filmowej w Łodzi zapraszają na otwarcie wystawy „Terra Incognita”, która odbędzie się już dziś w Warszawie.  Ekspozycja zostanie połączona ze spotkaniem wokół publikacji „Fotografia i szaleństwo” pod redakcją Tomasza Ferenca.
0
Quadralite na targach Film Video Foto 2018 - profesjonalne doradztwo, możliwość przetestowania sprzętu i atrakcyjne oferty cenowe
22 marzec 2018
Jeśli interesują Was lampy i akcesoria Quadralite, koniecznie odwiedźcie stoisko marki na kwietniowych targach Film Video Foto 2018 w Łodzi. Uczestnicy będą mieli okazję przetestować najnowsze produkty i mogą liczyć na atrakcyjne promocje.
0
"Love Story" - fotografie Anny i Krystiana Jarnuszkiewiczów w Fundacji Archeologia Fotografii
22 marzec 2018
Anna i Krystian Jarnuszkiewicz żyli razem i tworzyli przez ponad pięćdziesiąt lat. Okoliczności te stanowią krajobraz wspólnej podróży, w której kontekście należy patrzeć na zdjęcia ukazujące ich dorobek. Fundacja Archeologia Fotografii zaprasza na oprowadzenie kuratorskie po wystawie “Love Story”, które odbędzie się 26 marca.
0
Dołącz do zespołu Fotopolis!
20 marzec 2018
W związku z dynamicznym rozwojem serwisu poszukujemy nowych współpracowników. Dołącz do ekipy najważniejszego serwisu fotograficznego w Polsce!
0
Ruszył projekt „100x100“, czyli 100 najlepszych zdjęć na 100-lecie niepodległości
20 marzec 2018
Narodowe Archiwum Cyfrowe przygotowało jedyne w swoim rodzaju wydarzenie z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Celem projektu „100x100“ jest wybranie wspólnie z internautami 100 najciekawszych zdjęć z okresu II RP, które zostaną opublikowane w formie albumu jesienią 2018 roku.
0
Ostatnie miejsca na warsztaty portretu z Jackiem Porembą na Sycylii
19 marzec 2018
Magazyn Pokochajfotografie.pl i Hasselblad zapraszają na warsztaty fotografii portretowej z Jackiem Porembą, które odbędą się w dniach 15-22 kwietnia na Sycylii. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji średnioformatowe bezlusterkowce Hasselblad X1D.
0
12 zdjęć w 12 godzin - ruszyły zapisy na pierwszy Warszawski Maraton Fotograficzny. Do wygrania aparaty Fujifilm i nagrody pieniężne
1
Już jutro spotkanie z Pawłem Fabjańskim w ramach cyklu Art Come Out!
19 marzec 2018
Stowarzyszenie FotoBzik oraz Małopolski Ogród Sztuki zapraszają na spotkanie z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich fotografów młodego pokolenia - Pawłem Fabjańskim. Artysta opowie m.in. o początkach swojej twórczości, o tym, skąd czerpie inspirację i jak realizuje swoje projekty.
0
Najlepsze polskie fotografie krajobrazowe zawitają do Gdyni. Wystawa zdjęć Pawła Pierścińskiego i Sebastiana Bacia
16 marzec 2018
W przeddzień pierwszej rocznicy śmierci znakomitego fotografika - pejzażysty, Pawła Pierścińskiego, na wystawę pod tytułem „Geometria Krajobrazu” zaprasza Gdyńskie Centrum Filmowe.
0
Rusza 9. edycja cyklu spotkań “Wszyscy Jesteśmy Fotografami”
14 marzec 2018
Startuje 9. edycja cieszącego się popularnością cyklu spotkań Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Jak zwykle możemy liczyć na ciekawych gości i szeroki przekrój poruszanych tematów. Pierwsze spotkanie już 26 marca w warszawskim barze Studio.
0
“Bajki niczyje” to osobista podróż do krainy wspomnień i wyobraźni. Wystawa Jolanty Rycerskiej w Galerii Atelier
14 marzec 2018
Dziś w chełmskiej Galerii Atelier startuje wystawa Jolanty Rycerskiej - znanej kurator i fotograf, prezes zarządu ZPAF. Ekspozycję będzie można oglądać do 12 kwietnia.
0
„Li czyli On” – wernisaż fotografii Anny Edyty Przybysz już w najbliższy poniedziałek
14 marzec 2018
Czy ciało ludzkie w sztuce jest uniwersalne, nieograniczone płcią? Tak jak ponad granicami miał funkcjonować język esperanto? Bo do tej właśnie uniwersalności języka nawiązuje tytuł wystawy „Li czyli On”. Wernisaż prac Anny Edyty Przybysz już w najbliższy poniedziałek w Warszawie.
0
“Odnalezione” - zbiorowa wystawa studentek i dydaktyków warszawskiej ASP w Galerii Obok ZPAF
13 marzec 2018
Tytułowe odnalezienie jest kluczem spinającym prezentowane prace - od klasycznych zdjęć, aż po montaże audiowizualne. Wernisaż wystawy zbiorowej Pracowni Intermediów warszawskiej ASP już jutro w Galerii Obok ZPAF.
0
Już niebawem wystartuje XXI edycja Targów FILM VIDEO FOTO
12 marzec 2018
Po raz kolejny  Łódź stanie się polską stolicą filmu i fotografii. W połowie kwietnia odbędą się popularne targi Film Video Foto, czyli jedno i najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce.
0
Marcowe promocje Quadralite - specjalne oferty na lampy Reporter 200 TTL i VideoLED 600
12 marzec 2018
Lampy Quadralite z racji dobrego stosunku ceny do możliwości cieszą się coraz większą popularnością wśród rodzimych fotografów. W ramach marcowej akcji promocyjnej, związanej z 10-leciem marki, producent przygotował specjalne oferty na dwa modele z oferty.
1