Lorenzo Castore „Ziemia“ to wystawa, w której przeszłość miesza się z nowoczesnością
0
Finisaż Dni Fotografii Alternatywnej - wystawa uczestników warsztatów już dziś w siedzibie Orkiestry Sinfonia Varsovia
17 wrzesień 2018
Organizowany przez ZPAF festiwal Dni Fotografii Alternatywnej powoli dobiega końca. Jego podsumowaniem będzie wystawa uczestników warsztatów technik archaicznych i alternatywnych. Wernisaż 17 września o godzinie 19:00.
0
Antoni Zdebiak „Każdy jest samemu sobie najdalszy” - wernisaż już w najbliższy piątek w warszawskiej Galerii FAF
17 wrzesień 2018
Warszawska Galeria Fundacji Archeologia Fotografii zaprasza na wyjątkową wystawę „Każdy jest samemu sobie najdalszy”, na której zaprezentowane zostaną serie autoportretów Antoniego Zdebiaka z lat 1975-1988. Wystawa zostanie pokazana w ramach programu Warsaw Gallery Weekend.
0
Znane osobistości polskiej sztuki w obiektywie Jana Styczyńskiego. Od 26 września w galerii Obserwacja
14 wrzesień 2018
Warszawska Galera Obserwacja zaprasza na wystawę wybitnego fotografa, Jana Styczyńskiego. „Mistrzowie” jest to zbiór fotografii, jakie Styczyński wykonał na przestrzeni lat 60. oraz 70. XX wieku, dokumentując znane osobowości polskiej sztuki wizualnej.
0
Poznaj magię fotografii kreacyjnej na bezpłatnych warsztatach z Tomkiem Sikorą
14 wrzesień 2018
Tomek Sikora, Fujifilm i Galeria Pauza w Krakowie zapraszają na wernisaż wystawy „Jesteśmy“, a także na bezpłatne warsztaty z fotografii kreacyjnej.
0
Już dziś wernisaż „Ciszy“ Janusza Wojcieszaka
14 wrzesień 2018
Galerii Miasta Ogrodów zaprasza na wernisaż „Ciszy“ Janusza Wojcieszaka - fotografa pejzażu przyrody oraz architektury miejskiej i industrialnej. Start już dziś o 18:00 w Katowicach.
0
Jesienny plener z Tokiną w Pieninach. Zapierające dech w piersiach widoki i porcja praktycznej wiedzy
13 wrzesień 2018
Tokina i fotowarsztaty.com zapraszają na kolejny weekendowy plener fotograficzny, podczas którego będziecie mogli wypróbować obiektywy producenta. Tym razem celem warsztatów będą wyjątkowo kolorowe o tej porze roku, malownicze Pieniny.
0
Michał Wesołek laureatem konkursu Huawei Next Image 2018
12 wrzesień 2018
Poznaliśmy wyniki międzynarodowego konkursu fotografii mobilnej Huawei Next Image. Miło nam poinformować, że wśród 6 głównych zwycięzców znalazł się Polak, Michał “Wes” Wesołek. Zobaczcie galerię nagrodzonych prac.
0
Fotofestiwal organizuje bezpłatne warsztaty dla młodych fotografów i kuratorów. Zgłoszenia do 16 września.
12 wrzesień 2018
Jak skutecznie rozwijać i prezentować projekty fotograficzne? Tego będziecie mieli szansę dowiedzieć się w październiku podczas 3-dniowych, bezpłatnych warsztatów organizowanych przez Fotofestiwal i Parallel. Nie zwlekajcie z aplikacją, nabór trwa tylko do niedzieli.
0
Yulii Krivich „Zuchwałość i młodość“ oraz Michał Iwanowski „Go home, Polish“ - podwójna wystawa w ramach Warsaw Gallery Weekend
0
Nagroda im. Krzysztofa Millera - konkurs na najlepszy materiał fotograficzny 2018 roku
12 wrzesień 2018
Nagroda im. Krzysztofa Millera to konkurs, który ma nie tylko uczcić pamięć legendy fotoreportażu wojennego, lecz także ma być inspiracją i wyzwaniem, dla wszystkich, którzy mają talent, odwagę i determinację, by podążyć jego reporterskim śladem.
1
The Portrait of Humanity Award - nowy konkurs tworzony przez Magnum Photos
11 wrzesień 2018
Magnum Photos i 1854 Media, wydawca British Journal of Photography poszukują portretu ludzkości. Nowy konkurs, który jest już otwarty na zgłoszenia, ma udowodnić, że „jest więcej rzeczy, które nas łączą niż dzielą“.
0
Chcesz wziąć udział w XIII BEiKS RoadShow? Zarejestruj się już dziś
11 wrzesień 2018
Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa i Lublin to miasta, do których zawita XIII edycja BEiKS RoadShow. Chcesz wziąć udział w cyklu prezentacji i warsztatów poświęconych produkcji, postprodukcji i emisji? Wszystko, co musisz zrobić to dokonać bezpłatnej rejestracji!
0
Wypróbuj Lumix G9 i dobierz do niego jeden z zaawansowanych obiektywów Panasonic
10 wrzesień 2018
Panasonic wystartował z programem Try&Buy. Już teraz możesz wypożyczyć i przetestować aparat Lumix G9 z wybranym zaawansowanym obiektywem producenta. To świetna okazja, by sprawdzić i dopasować sprzęt do swoich indywidualnych potrzeb.
1
„Plewiński. Na scenie“ - już niebawem premiera albumu jednego z najbardziej wszechstronnych polskich fotografów
10 wrzesień 2018
„Plewiński. Na scenie“ to wyjątkowy album z około dwustoma fotografiami prezentującymi polskie życie teatralne od 1959 roku. Premiera tej jedynej w swoim rodzaju publikacji odbędzie się 15 września w ramach Dni Otwartych Muzeum Historii Fotografii w Krakowie.
0
Rusza przedsprzedaż Fujifilm X-T3 - przedłużona gwarancja i rabat 860 zł przy zakupie obiektywu. Duże upusty na inne modele
7 wrzesień 2018
Fujifilm rusza z nowymi promocjami, w ramach których dużo taniej kupimy aparaty X-T20, X100F i X-T100, a także pokazany raptem wczoraj uniwersalny model X-T3. Rabaty aż do 860 zł.
0
W 1993 roku Krzysztof Miller, Andrzej Chętko i Piotr Bikont wsiedli w kolej transsyberyjską. Wyprawa ta okazała się dla nich podróżą życia
7 wrzesień 2018
Dziś rusza festiwal W Ramach Sopotu, a wraz z nim wyjątkowa, niepokazywana dotąd, pośmiertna wystawa Krzysztofa Millera “Podróż koleją transsyberyjską”. Jej uczestnicy opowiadają o wydarzeniach sprzed 25 lat.
0
Provoke 2.0, czyli młoda japońska fotografia, która prowokuje do myślenia
7 wrzesień 2018
Już za tydzień w Żorach wystartuje Festiwal Fotografii Plener 2018, którego głównym celem jest zaprezentowanie młodej fotografii japońskiej. Zobaczcie, jakie atrakcje przygotowali dla was organizatorzy i skąd dokładnie wzięła się nazwa „Provoke 2.0“.
0