Sony Wedding Roadshow - wszystko, czego powinieneś dowiedzieć się o fotografii ślubnej
1
Błyskawiczna promocja na lampy Quadralite z serii Reporter. Zaoszczędź nawet 500 zł
12 lipiec 2018
Rusza kolejna promocja na sprzęt Quadralite. W niższych cenach będzie można kupić lampy Quadralite Reporter 360 oraz Reporter 360 TTL. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów.
1
„Polska“ Alicji Białej pokazuje naszą zbiorową tożsamość i pozawala spojrzeć na nas samych z dystansu
12 lipiec 2018
„Pocięta i poklejona byle jak, na kacu, na kolanie, chaotycznie. I nie wiadomo, jakim cudem jeszcze się trzyma” - mówi o „Polsce” Alicja Biała. Wernisaż prac ukazujących symbole, motywy i emblematy budujące naszą zbiorową tożsamość odbędzie się 26 lipca w Warszawie.
13
Jaka jest relacja między fotografem a bohaterem? Odpowiedź poznasz już dziś podczas spotkania z Mikołajem Grynbergiem
12 lipiec 2018
Już dziś w Warszawie odbędzie się drugie spotkanie organizowane w ramach projektu "Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z… vol. 2“. Jego bohaterami będą: Mikołaj Grynberg - fotograf i pisarz oraz Magdalena Cielecka - aktorka filmowa i teatralna. Wstęp wolny.
0
Moc promocji w Proclub. Zaoszczędź nawet do 5 tys. zł
11 lipiec 2018
Kup wybrane produkty firmy Sony, w tym flagowy A9 i skorzystaj z atrakcyjnych promocji cashback, które mogą wynieść aż 5000 zł. To nie wszystko. Jeśli ciekawią Cię możliwości nowego A7R III, to możesz go wypożyczyć i przetestować przed zakupem na preferencyjnych warunkach. Akcje promocyjne potrwają w Proclub do końca lipca.
0
„To MY Tworzymy Świat” - wystartowała IV edycja projektu edukacyjnego Canon
10 lipiec 2018
Rozpoczęła się 4. edycja popularnego projektu edukacyjnego Canon dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat - „To MY Tworzymy Świat”. W ramach projektu zaplanowano warsztaty edukacyjne dla uczestników oraz konkursy. Do zdobycia są atrakcyjne nagrody, m.in. aparaty EOS 200D i 800D oraz drukarki PIXMA G3400.
0
„Wstyd“ to seria zdjęć Jarosława Kozłowskiego o tym, co działo się w Polsce w 1968 roku
10 lipiec 2018
Powstałe 50 lat temu fotografie autorstwa Jarosława Kozłowskiego były wielokrotnie reprodukowane w różnych książkach, ale nigdy wcześniej nie zostały zaprezentowane jako oddzielne prace. Do teraz. Zdjęcia z serii „Wstyd“ możecie oglądać w warszawskiej Fundacji Profile.
0
Piękno magicznego świata zwycięża w LUMA Rencontres Dummy Book Award
9 lipiec 2018
Za nami kolejna edycja LUMA Rencontres Dummy Book Award. W tym roku autorką najlepszego albumu została francuska fotografka Marina Gadonneix. Jej projekt „Phénomènes“ to fotograficzne spojrzenie na kontrolowany i hermetyczny świat laboratoriów.
1
Już niebawem ruszy III edycja fotoczwartkowych spotkań, które pomogą Ci zgłębić tajemnice fotografii klasycznej
9 lipiec 2018
Jakie są różnice między fotografią cyfrową a analogową? Jak dobrać negatywy i rodzaje emulsji? Co to jest hiperfokalna i fotografia w podczerwieni? Jak skanować i dbać o odbitki? Na te i inne pytania poznacie odpowiedź podczas III odsłony fotoczwartkowych spotkań.
0
Gratka dla warszawskich dokumentalistów. Wystartował konkurs, którego celem jest sportretowanie współczesnego Mokotowa
0
Bezpłatne warsztaty fotografii sportowej Quadralite z Kają Wróblewską i Maciejem Niechwiadowiczem
6 lipiec 2018
Quadralite zaprasza do Katowic na warsztaty fotograficzne organizowane w ramach tegorocznego Road Show. Okazja do nauki i przetestowania najnowszego sprzętu.
0
Trzydniowy foto-trekking po ukraińskim Zakarpaciu. Aktywny plener już we wrześniu
5 lipiec 2018
Tokina i serwis fotowarsztaty.com zapraszają na wyjątkowe, jesienne warsztaty fotograficzne. W ciągu 3-dniowej wycieczki uczestnicy będą mieli okazję fotografować najpiękniejsze miejsca ukraińskich Karpat.
0
W cieniu feminizmu, czyli wystawa fotografii Jacqueline Livingston
5 lipiec 2018
Wystawa „W cieniu feminizmu. Na obrzeżach sztuki amerykańskiej lat 60. i 70. XX w.” jest prezentacją fotografii amerykańskiej artystki Jacqueline Livingston, eksperymentującej z narracją biograficzną i socjologicznym komentarzem zmian społecznych lat 60. i 70. XX wieku. Wernisaż już 20 lipca w Gdańsku.
0
Sony A7R III - wypożycz i przetestuj przed zakupem
4 lipiec 2018
Poszukujesz aparatu do zadań specjalnych, a Twoją uwagę przyciągnął Sony A7R III? Sony startuje z akcją, w ramach której u autoryzowanych dealerów będziemy mogli wypożyczyć i sprawdzić możliwości aparatu przed zakupem. Preferencyjne warunki wypożyczenia tylko do 31.07.2018.
0
Wielka wakacyjna wyprzedaż w Bookoff - start już w najbliższą sobotę
4 lipiec 2018
Wakacyjna wyprzedaż w księgarniach Bookoff rozpocznie się w najbliższą sobotę 7 lipca. Akcja promocyjna tym razem obejmie blisko 3 tysiące tytułów książek. Rabaty będą sięgały nawet do 90%!
0
Włochy lat 50. w obiektywie Wojciecha Plewińskiego na wystawie w Galerii Fotografii Ratusz
3 lipiec 2018
Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na wystawę zdjęć legendy polskiej fotografii powojennej, Wojciecha Plewińskiego. Wernisaż wystawy “Italia, 1957” już w najbliższy piątek, 6 lipca.
0
Odwiedź strefę Instax na festiwalu Open’er 2018 i wygraj aparat Instax SQ6
3 lipiec 2018
W dniach 4-7 lipca Fujifilm zaprasza wszystkich uczestników muzycznego festiwalu Open’er 2018 do strefy Instax, gdzie będzie można bezpłatnie przetestować i wydrukować zdjęcia z aparatów natychmiastowych producenta, a także wygrać najnowszy model SQ6.
0
Wystartowała globalna akcja promocyjna firmy Tokina. Do wygrania nagrody o łącznej wartości ponad 11 tys. zł
2 lipiec 2018
Jeśli zamierzałeś kupić obiektywy Tokina Firin to mamy dla Cebie dobrą wiadomość. Next77 - wyłączny dystrybutor Tokiny - poinformował właśnie o nowej, globalnej akcji promocyjnej, w której do wygrania są nagrody o łącznej wartości ponad 11 tys. zł.
0