SPLOT to wystawa absolwentów programu mentorskiego Sputnik Photos
0
Luke Willis Thompson zwycięzcą Deutsche Börse Photography Foundation Prize 2018
22 maj 2018
W tym roku laureatem prestiżowej nagrody Deutsche Börse Photography Foundation Prize został Luke Willis Thompson, który wykonał portrety Diamond Reynolds. Wśród finalistów znalazł się także Rafał Milach ze swoim projektem „Odmowa“.
0
Na pierwszej linii - spotkanie z Markiem Sygaczem już dziś w Muzeum Powstania Warszawskiego
22 maj 2018
Już dziś kolejna odsłona cyklu spotkań z polskimi reporterami wojennymi “Na pierwszej linii”. Tym razem gościem Marek Sygacz - dziennikarz i reporter telewizyjny, który właśnie powrócił z Syrii.
0
Ukraińskie koleje i wsie - czerwcowe warsztaty fotoreportażu z podróży
21 maj 2018
Tokina i fotowarsztaty.com zapraszają na tegoroczny letni plener na Ukrainie. Uczestnicy odwiedzą malownicze górskie wsie, a na miejsce dojadą najpiękniejszą linią kolejową północnych Karpat. Na czas wydarzeni uczestnicy będą mogli za darmo wypożyczyć obiektywy producenta.
0
Już dziś spotkanie z Szymonem Rogińskim w ramach WJF Vol. 9
21 maj 2018
Już dziś odbędzie się kolejne spotkanie dziewiątej edycji cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Tym razem poprowadzi jest Szymon Rogiński, który opowie o „punktach zwrotnych, czyli o roli szczęśliwych przypadków“.
0
Noc zdjęć w Pix.House
18 maj 2018
Już jutro w całej Polsce wieczorne zwiedzanie wystaw w ramach Nocy Muzeów. Warto odwiedzić też poznański Pix.House. W planach spotkanie z Valentynem Odnoviunem, wystawa Piotra Zbierskiego i pokazy slajdów.
0
Zbiórka na leczenie fotografa Tomka Chadzińskiego - już dziś charytatywna licytacja
17 maj 2018
Fotograf Tomek Chadziński cierpi na nieuleczalną chorobę Leśniowskiego-Crohna. Leczenie to przede wszystkim metody niekonwencjonalne i koszty na poziomie kilku tys. zł miesięcznie. Zbiórka charytatywna zorganizowana przez przyjaciół ma pomóc Tomkowi w szybkim powrocie do pracy.
0
Filip Springer autorem najnowszej odsłony Kolekcji Wrzesińskiej
16 maj 2018
Kolekcja Wrzesińska to wieloletni projekt fotograficzny, w którego rezultacie powstaje artystyczne archiwum miasta i gminy Września. Realizacją najnowszej odsłony projektu zajął się znany polski fotograf i reportażysta Filip Springer, a efektem jego pracy jest książka „Zegarmistrz“.
0
Ludzka natura, czyli co skrywa przed nami Fotofestiwal 2018
15 maj 2018
Pod koniec czerwca w Łodzi odbędzie się prawdziwe święto dla miłośników fotografii. Fotofestiwal 2018 to blisko 30 wystaw, 100 międzynarodowych gości i masa wydarzeń towarzyszących.
0
Specjalna oferta na lampy Quadralite Reporter 200 TTL i Up! 600 Kit
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2018 - ostatni moment na zgłoszenia!
15 maj 2018
Startuje kolejna edycja konkursu poświęconego najlepszym wydawnictwom fotograficznym, które ukazały się na przestrzeni ostatniego roku. Nadsyłać można zarówno albumy i książki fotograficzne jak i opracowania teoretyczne, podręczniki, katalogi wystaw czy ziny. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja.
0
Asystent w dziale reklamy fotopolis.pl i Digital Camera Polska poszukiwany
14 maj 2018
W związku z dynamicznym rozwojem serwisu fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska poszukujemy nowych współpracowników w dziale reklamy.
0
„Bezwład“ Piotra Bekasa to obraz władzy i bezradności
14 maj 2018
Piotr Bekas wraca po kilkuletniej przerwie z nowym projektem fotograficznym. Zdjęcia prezentowane w galerii Miejsce przy Miejscu 14 w ramach wystawy „Bezwład“, to premierowe upublicznienie szerszego cyklu poświęconego władzy i bezradności. Wernisaż w najbliższy czwartek.
0
„Przestrzeń Otwarta“ - myślę, wiec fotografuję, fotografuję, wiec czuję
14 maj 2018
„Przestrzeń Otwarta“ to inicjatywa absolwentów Warszawskiej Szkoły Fotografii, prezentująca około 50 prac, siedemnastu fotografów, którzy poprzez wystawę chcą podsumować swoją dotychczasową twórczą drogę. Wernisaż wystawy już dziś o 18:00 w Warszawie.
0
To już dziś, spotkanie z Maciejem Jeziorkiem w ramach WJF Vol. 9
14 maj 2018
Już dziś odbędzie się piąte spotkanie dziewiątej edycji cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Prowadzącym będzie Maciej Jeziorek, fotograf NAPO Images. Spotkanie towarzyszy pokazowi filmu „Raghu Rai, portret niepozowany“.
0
Aktualności Proclub - cashback na aparaty Sony, 3000 zł rabatu przy wymianie starego body na model A9 i raty 12 x 0%
11 maj 2018
Proclub informuje o aktualnie obowiązujących promocjach. Ucieszą się szczególnie wielbiciele bezlusterkowców Sony.
0
Studio Rolke, czyli fotografia a sprawy damsko-męskie
11 maj 2018
Galeria Karrot zaprasza do obejrzenia mniej znanych zdjęć polskiego mistrza fotografii, Tadeusza Rolke. Wernisaż 17 maja.
0
W drodze do cudu gospodarczego - Norymberga na fotografiach z lat 1945-1960 w Muzeum Narodowym w Gdańsku
10 maj 2018
Gdańska Galeria Fotografii zaprasza na wystawę fotograficzną dokumentującą powojenną odbudowę miasta, które na stałe zapisało się w historii świata. Wernisaż już w piątek, 11 maja.
0