“Intymność” Szymona Kobusińskiego w Studio Bank Pop Up Gallery
0
Już w ten piątek wielkie otwarcie pierwszego w Polsce Wonder Photo Shop - globalnego projektu i nowoczesnego sklepu Fujifilm
21 listopad 2017
Fujifilm i Sklep Bez Nazwy zapraszają na wielkie otwarcie pierwszego w Polsce Wonder Photo Shop. To wyjątkowy, nowoczesny sklep fotograficzny i zarazem kreatywna przestrzeń, w której odbywać się będą wystawy i spotkania fotograficzne.
0
Widzi-mi-się, czyli darmowe warsztaty fotograficzne dla dzieci i dorosłych
21 listopad 2017
Czego nie widzimy na zdjęciu? Czym jest kadr? Czy fotografię można czytać? Na te i inne pytania uzyskacie odpowiedź podczas warsztatów „Widzi-mi-się”,które odbędą się 9 grudnia w Warszawie.
0
“Twarzowa Kolekcja” Tomka Sikory w warszawskiej galerii Ethos. Spotkanie z fotografem już w środę
20 listopad 2017
W dniach 18-24 listopada w galerii Ethos w Warszawie można oglądać prace z najnowszego projektu Tomka Sikory. W planach spotkanie autorskie, podczas którego będzie można także przetestować najnowsze aparaty Fujifilm.
0
“I Love You Dad” - premiera nowej książki Karola Grygoruka już dzisiaj w Leica 6x7 Gallery Warszawa
17 listopad 2017
Pierwsza książka Karola Grygoruka to uniwersalny zapis wszechobecności władzy i dokumentacja sposobów na jej zakwestionowanie. Fotograf zwraca się w stronę osób niedostrzeganych: wykluczonych, najbiedniejszych żyjących w dzielnicach slumsów. Premiera już dziś o 19:00.
1
Black Fridays w salonach Proclub. Wyjątkowa okazja na dużo tańsze zakupy
17 listopad 2017
Nie jeden, a dwa “czarne piątki” czekają was w sklepie Proclub. Dziś oraz 24 listopada 2017 możecie skorzystać z atrakcyjnych rabatów, sięgających nawet 1300 zł.
0
Gdzie jest ciało, czyli tajemniczy projekt Agnieszki Rayss
17 listopad 2017
Gdzie jest ciało? Czy raczej jakie i czyje ono jest? Odpowiedź poznacie na wyjątkowej wystawie prac Agnieszki Rayss. Wernisaż już w najbliższy czwartek w warszawskiej Galerii Fundacji Archeologia Fotografii.
0
Wielkie nazwiska światowej fotografii na aukcji w Warszawie. Richard Avedon, Henri Cartier-Bresson, Peter Lindbergh i wielu innych
16 listopad 2017
Przełom listopada i grudnia będzie gratką dla polskich kolekcjonerów fotografii, ale nie tylko. 30 listopada startuje wystawa przedaukcyjna, na której zobaczymy zdjęcia kultowych fotografów, od Richarda Avedona, po Chrisa Niedenthala Otwarciu ekspozycji będą towarzyszyć spotkania z właścicielem kolekcji i poszczególnymi autorami.
0
Festiwal Warsaw Photo Days rusza już w piątek. Wyjątkowy portret krajów postradzieckich
15 listopad 2017
Już w najbliższy piątek, 17 listopada, startuje 4. edycja organizowanego przez ZPAF festiwalu Warsaw Photo Days. To łącznie 16 wystaw, skoncentrowanych wokół tematu krajów bloku wschodniego, na których zobaczymy prace ponad 40 autorów.
0
Olympus Pro Tour 2017 - bezpłatne warsztaty fotografii portretowej w 8 polskich miastach
1
„Antarktika“, czyli fotograficzna wyprawa Wojciecha Walkiewicza na koniec świata
14 listopad 2017
Już w najbliższy piątek w Warszawie będzie można zobaczyć projekt „ Antarktika“ autorstwa Wojciecha Walkiewicza. W latach 2014-2015 przebywał on na polskiej stacji polarnej i dokumentował piękno „lodowej pustyni“.
0
Do czego może służyć fotografia?
13 listopad 2017
Do czego może służyć fotografia? Na to pytanie poznacie odpowiedź podczas wystawy prac Mariusza Hermanowicza. Wernisaż odbędzie się w przyszły czwartek, 23 listopada w Warszawie.
0
To już dziś, spotkanie z Dorotą Nieznalską w ramach WJF Vol. 8
13 listopad 2017
Już dziś w warszawskim barzeStudio odbędzie się kolejne spotkanie ósmej edycji cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Tym razem poprowadzi je Dorota Nieznalska, która opowie o sposobach manipulowania pamięcią w systemach totalitarnych. Start o godzinie 19:00. Wstęp wolny.
0
Moc promocji w sklepie Proclub. Można zaoszczędzić nawet 5 tys. złotych
10 listopad 2017
Jeśli nosicie się z zamiarem zakupu sprzętu fotograficznego, sklep Proclub ma dla was prawdziwą kumulację promocji. Wśród nich akcje typu cashback i specjalne oferty na aparaty Canon, Fujifilm, Olympus i Sony.
3
„Na pierwszej linii“ - spotkanie z Michałem Zielińskim w Muzeum Powstania Warszawskiego
10 listopad 2017
Dziennikarz i fotograf - tak w dwóch słowach można opisać Michała Zielińskiego. Będzie on gościem kolejnej odsłony cyklu „Na pierwszej linii”. Podczas spotkania, które odbędzie się już w najbliższy wtorek w Warszawie, opowie o swoich doświadczeniach związanych z fotografią wojenną.
0
Abstrakcyjne pejzaże Przemka Dzienisa zawitają do Krakowa
9 listopad 2017
Po sukcesie premiery cyklu fotograficznego „Pureview“ Przemka Dzienisa w Leica 6x7 Gallery w Warszawie, a następnie pokazach podczas Fotofestiwalu w Łodzi i Vintage Photo Festival w Bydgoszczy, przyszedł czas na Kraków. Wernisaż wystawy już dziś w Galerii Pauza.
1
Jak skutecznie manipulować świadomością? „Odmowa” Rafała Milacha w Galerii Szara
8 listopad 2017
Współczesne autokracje z dużym sukcesem zaadoptowały techniki zbiorowego zarządzania świadomością obywateli. „Odmowa” jest próbą wizualnego przedstawienia różnych systemów kontroli i wywierania nacisku. Wernisaż już dzisiaj w katowickiej Galerii Szara.
0
30 najlepszych polskich photobooków na festiwalu w Paryżu. Premiery książek Karola Grygoruka i Kacpra Kowalskiego
7 listopad 2017
Jutro w Paryżu rozpoczynają się równoległe do festiwalu Paris Photo targi książki fotograficznej Polycopies. W tym roku rodzima fotografia doczekała się pokaźnej reprezentacji. Zobaczymy 30 najlepszych polskich photobooków wydanych w ciągu ostatnich lat. Odbędą się także premiery i spotkania z autorami.
3