Wystawa „Post“, czyli minimalistyczne obrazy inspirowane wydarzeniami z życia
0
Przecena aparatów Sony. Modele z serii A7 do 4 lutego kupicie taniej nawet o 30%
16 styczeń 2018
Jeżeli zastanawialiście się nad przesiadką na pełnoklatkowy system Sony, teraz nadarza się ku temu doskonała okazja. W ramach specjalnej promocji, wybrane modele można kupić nawet 30% taniej.
0
Co kryje się w zakamarkach Pałacu Kultury? Już w najbliższą niedzielę oprowadzanie autorskie po wystawie „PKiN“ Jacka Foty
16 styczeń 2018
Jacek Fota jako pierwszy fotograf w Polsce podjął się sfotografowania całego Pałacu Kultury i Nauki. W efekcie w 2015 roku powstał album PKiN. Jednak projekt wciąż trwa.
0
Polska awangarda w Paryżu. Wystawa prac Zbigniewa Dłubaka w Fundacji Henri Cartier-Bressona
15 styczeń 2018
Nie lada gratka dla wszystkich odwiedzających Paryż w najbliższych miesiącach. Do końca kwietnia 2018 roku, w galerii Fundacji Henri Cartier-Bressona można będzie obejrzeć monograficzną wystawę prac Zbigniewa Dłubaka, stworzoną we współpracy z Fundacją Archeologia Fotografii.
0
Sentymentalny Lwów - marcowe warsztaty fotograficzne z Tokiną
15 styczeń 2018
Tokina i serwis fotowarsztaty.com zapraszają na dwudniowy plener fotograficzny we Lwowie. W planach m.in. fotografia uliczne, zdjęcia nocne i architektura. Na czas warsztatów będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy producenta.
0
Wystawa „Biosfera“ Marzeny Wasikowskiej to zniewalający fotograficzny pomnik natury
15 styczeń 2018
Prezentowana w Galerii Obok ZPAF wystawa „Biosfera“ ma sprowokować widza do zastanowienia się nad naszą odpowiedzialnością za środowisko.
0
„Tryptyk wschodni. Chiny, Tybet, Mongolia”, czyli nowa wystawa Elżbiety Sęczykowskiej
12 styczeń 2018
Już dziś w PAN Muzeum Ziemi w Warszawie odbędzie się wernisaż wystawy „Tryptyk wschodni. Chiny, Tybet, Mongolia” autorstwa polskiej fotografki i podróżniczki, Elżbiety Sęczykowskiej.
0
Już w najbliższą środę spotkanie z Markiem M. Berezowskim, autorem „Citymorphosis“
12 styczeń 2018
Dokumentacja przemian od komunistycznego krajobrazu do współczesnych miast ery globalnego kapitalizmu i ukazanie podobieństw tych transformacji - będzie to wiodący temat nadchodzącego spotkania z Markiem M. Berezowskim, fotografem, antropologiem kultury i autorem fotoksiążki „Citymorphosis“.
0
Remanent 2017 - wystawa studentów fotografii wrocławskiej ASP w Galerii Za Szafą
12 styczeń 2018
Okręg Dolnośląski ZPAF i Galeria Za Szafą zapraszają do Wrocławia na wystawę prac studentów Pracowni Fotografii Klasycznej Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta. Wernisaż już 17 stycznia.
0
Ruszyła kolejna edycja konkursu Śląska Fotografia Prasowa
0
Fundacja Archeologia Fotografii i Sputnik Photos łączą siły i wspólnie otwierają w Warszawie nowe miejsce poświęcone fotografii
9 styczeń 2018
Nowa galeria przy ul. Chłodnej 20 w Warszawie zostanie otwarta już w przyszły czwartek (18 stycznia). Na inaugurację zostanie zaprezentowana wystawa oparta o fragment archiwum Marka Piaseckiego.
0
Ostatnie dni zapisów na warsztaty oświetleniowe Workflow Masterclass z Emilem Bilińskim
9 styczeń 2018
Już 20 stycznia zapraszamy do Warszawy na warsztaty oświetleniowe, podczas których prowadzący zaprezentują swój system pracy i pokażą jak efektywnie pracować na planie zdjęciowym ze światłem ciągłym i błyskowym o krótkim czasie synchronizacji.
0
Na pierwszej linii - spotkanie z Kubą Kamińskim w Muzeum Powstania Warszawskiego
5 styczeń 2018
Muzeum Powstania Warszawskiego w 2018 roku kontynuuje comiesięczne spotkania z czołowymi polskimi fotografami wojennymi. O relacjonowaniu wojny domowej w Libii opowie Kuba Kamiński.
0
Ruszamy z nowym działem! Tematy Miesiąca zaoferują Wam głębsze spojrzenie na poszczególne dziedziny i aspekty pracy fotografa
5 styczeń 2018
Rok 2018 rozpoczynamy uruchomieniem nowego działu na naszej stronie. W sekcji Temat Miesiąca co kilka dni publikować będziemy autorskie artykuły dotyczące różnych aspektów fotografowania. Na początek na warsztat bierzemy kwestię archiwizacji zdjęć i wszystkiego, co z nią związane.
0
Już niebawem wystawa World Press Photo 2017 zawita do Torunia
4 styczeń 2018
Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu już od 2009 roku pokazuje wystawy World Press Photo. Podczas piątej toruńskiej edycji będzie można obejrzeć wszystkie prace nagrodzone i wyróżnione w poszczególnych kategoriach. CSW zorganizuje również towarzyszący wystawie wykład i dyskusję dotyczącą fotografii we współczesnym świecie.
0
Wystawa „Un-Posed NY” - poczuj puls miasta, które nigdy nie zasypia
3 styczeń 2018
Już w przyszłą środę w Warszawie odbędzie się wernisaż „Un-Posed NY”. Na wystawie zobaczymy zdjęcia Ani Kłosek i Damiana Chrobaka, które wykonali w Nowym Jorku.
0
Ostatnie dni na zgłoszenie zdjęć do World Press Photo 2018. Termin rejestracji mija w czwartek
2 styczeń 2018
Najważniejszy na świecie konkurs fotografii prasowej kończy przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji. Jeśli nie jeszcze nie zdążyliście nadesłać swoich zdjęć, macie na to ostatnią szansę.
0
Shoot & Share Photo Contest 2018 już niebawem otwarty na zgłoszenia
2 styczeń 2018
Jeżeli chcecie wziąć udział w jednym z najpopularniejszych i do tego w pełni darmowych konkursów fotograficznych na świecie, to mamy świetną wiadomość. W najbliższy poniedziałek (8 stycznia) wystartuje kolejna odsłona Shoot & Share Photo Contest.
0
zamknij X
Plebiscyt 2017
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2017
Głosuj!