Darmowe warsztaty z Vanessą Winship - ostatni dzień na zgłoszenia
0
„W Pracy“ Krzysztofa Gołucha to wystawa o walce, sile woli i poszukiwaniu celu
29 październik 2018
Już 2 listopada w ramach tegorocznej edycji „Month of Photography Bratislava“ odbędzie się wernisaż wystawy „W Pracy“ Krzysztofa Gołucha - jednego z bardziej znanych polskich dokumentalistów. Jego cykl o niepełnosprawnych pokazuje w jaki sposób praca nadaje życiu człowieka cel.
0
Już dziś spotkanie z Izabelą Jaroszewską w ramach WJF Vol. 10
24 październik 2018
Już dziś o godzinie 18.00 gościem drugiego spotkania 10. edycji Wszyscy Jesteśmy Fotografami będzie Izabela Jaroszewska, która opowie o „czystej percepcji, czyli po co nam medytacja do robienia zdjęć”.
0
Na pierwszej linii - spotkanie z Michałem Dyjukiem w Muzeum Powstania Warszawskiego
24 październik 2018
Już dziś gościem spotkania z cyklu „Na pierwszej linii” będzie fotoreporter Michał Dyjuk, który dokumentował m.in. sytuację represjonowanej mniejszości muzułmańskiej Rohingya oraz uchodźców u wybrzeży Libii, a także starcia towarzyszące szczytowi G20.
0
“Jeden z najważniejszych polskich artystów fotomedialnych”. Retrospektywna wystawa Zbigniewa Treppy w galerii Foto-Gen
23 październik 2018
Profesor Uniwersytetu Gdańskiego, wykładowca ASP, autor publikacji z dziedziny teorii obrazu. Przede wszystkim jednak uznany artysta z prawie 40-letnim stażem. Prace Zbigniewa Treppy będziecie mogli oglądać od piątku we Wrocławiu.
0
Filip Springer gościem specjalnym WroFoto
23 październik 2018
Już dziś odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu WroFoto. Tym razem gościem specjalnym będzie Filip Springer, reporter i fotograf, który opowie o „przestrzeni miejskiej i obrazie otaczającej nas architektury“.
0
Żyjesz z pasją? Pokaż ją z Samyangiem AF 14 mm f/2.8 i wygraj swój własny egzemplarz
20 październik 2018
Wspólnie z Foto-Techniką, wyłącznym dystrybutorem marki Samyang w Polsce, wystartowaliśmy z wyjątkowym konkursem, w którym będziecie mogli sprawdzić w boju wysokiej jakości, szerokokątny obiektyw Samyang AF 14 mm f/2.8. Autor najlepszego testu otrzyma swój własny egzemplarz tego modelu z mocowaniem Nikon lub Canon.
0
Magda Franczak, „Kaduk“ - najnowsza wystawa w ramach projektu „Żywe Archiwa”
19 październik 2018
Fundacja Archeologia Fotografii zaprasza na kolejną odsłonę projektu „Żywe Archiwa”. Nowa wystawa „Kaduk“ jest pod wieloma względami inna od wcześniejszych. Magdalena Franczak podjęła się reinterpretacji zbioru anonimowych portretów ocalonych od zapomnienia.
0
Amundsen Photo Awards - niecały miesiąc na zgłaszanie prac
19 październik 2018
“Poszukujemy zdjęć nietuzinkowych, odkrywających nieznane, wyjątkowych w formie i przekazie. Nie tylko z najodleglejszych zakątków świata” - mówią organizatorzy konkursu. Amundsen Photo Awards czeka na zgłoszenia jeszcze do 18 listopada.
0
Już niebawem wystartuje XIII BEiKS RoadShow. Poznaj szczegółowy program
0
Fotograficzna kapsuła czasu zakopana w Warszawie. Wiadomość do przyszłych pokoleń zostanie odkryta w 2118 roku
18 październik 2018
Kapsuły czasu to świetna zabawa, ale i gratka dla przyszłych historyków. Jedna z nich, przy wsparciu Domu Spotkań z Historią, Fujifilm i AD Studio została właśnie zakopana w Warszawie z okazji obchodów 100-lecia wolności Polski.
1
Skorzystaj z promocji Sony Cashback i zyskaj nawet do 5 000 zł
18 październik 2018
Firma Sony przygotowała specjalną promocję, dzięki której w jesienno-zimowym okresie przy zakupie wybranych modeli aparatów, kamer oraz obiektywów będziesz mógł odebrać zwrot gotówki nawet do 5 000 zł!
0
Olympus na World Travel Show 2018 - testy sprzętu i 3 dni fotograficznych warsztatów
17 październik 2018
Największe w Polsce targi turystyczne odbędą się już w najbliższy weekend. W tym roku odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z pełną oferta sprzętu Olympus i wziąć udział w ciekawych warsztatach prowadzonych przez Marcina Dobasa, Łukasza Bożyckiego, Jakuba Kaźmierczyka, Dariusza Obryckiego i Przemysława Jakubczyka
0
Warsztaty Lumix dla fotografów i filmowców z Nickiem Driftwoodem i Jonasem Borgiem w warszawskim Studiu Bank
17 październik 2018
Chcesz poznać pełnię możliwości filmujących aparatów Lumix GH5 i GH5S? A może wycisnąć wszystko, co możliwe z fotografii ulicznej dzięki modelom GX9 i LX100II? Wszystko to znajdziesz podczas bezpłatnych warsztatów w Warszawie.
0
Już w piątek dzień otwarty z Tokiną w Gdańsku
17 październik 2018
Jesteś zainteresowany obiektywami Tokina? Całą gamę obiektywów będziesz miał okazję przetestować 19 października, podczas dnia otwartego w gdańskim salonie Cyfrowe.pl
0
„Zbrodnia“ to pierwsza w Polsce indywidualna wystawa prac Mac'a Adamsa
16 październik 2018
Już 25 października w przestrzeniach Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie odbędzie się wernisaż fotografii Maca Adamsa. „Zbrodnia“ to „sytuacje niejednoznaczne i równocześnie niepokojące, zdjęcia manipulujące percepcją widza“.
0
XIII BEiKS RoadShow - poznaliśmy więcej szczegółów
12 październik 2018
Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa i Lublin to miejsca, do których zawita XIII edycja BEiKS RoadShow. W każdym mieście między innymi: cykl prezentacji i warsztatów poświęconych produkcji, postprodukcji i emisji, a także losowanie oprogramowanie Edius Pro 9.
0
Już jutro wystartuje IV Wielkopolski Festiwal Fotografii
12 październik 2018
Blisko 100 wydarzeń, w tym cała masa spotkań i liczne wystawy prac ponad 700 fotografów - tak w wielkim skrócie prezentuje się IV Wielkopolski Festiwal Fotografii. Start już jutro!
0