„Nieskończoność dalekich dróg. Podsłuchana i podpatrzona Zofia Rydet” - pokaz filmu już dziś w CK Lublin
0
„Projekt Y“ Marcina Góralskiego to fotograficzna rozprawa o brutalności i zniewoleniu, ale także o kruchości i ulotności ludzkiego życia
24 kwiecień 2019
Co oznaczają uniesione ręce? Strach, podporządkowanie a może wręcz przeciwnie są oznaką radości, pewności siebie oraz komfortu? Odpowiedź poznasz już w najbliższy piątek na krakowskim wernisażu „Projektu Y“ Marcina Góralskiego.
7
W jakiej kondycji jest współczesny fotoreportaż? Dowiedz się na spotkaniu z Justyną Mielnikiewicz w Zachęcie
23 kwiecień 2019
Jak dziś opowiadać o świecie? Czy dokumentalista ma prawo do stylizacji? I czy w ogóle możemy obecnie mówić o jakichś regułach? Już w środę, 24 kwietnia w warszawskiej Zachęcie Justyna Mielnikiewicz opowie o współczesnym fotoreportażu.
0
Porozmawiaj z Danutą Kowalik-Dura o roli kuratora w fotografii
23 kwiecień 2019
Już dziś kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o…“. Tym razem Danuta Kowalik-Dura opowie o kulisach swojej pracy i roli jaką w fotografii odgrywa kurator. Start o 18:30 w Galerii Katowice.
0
PHOTO-MATCH - rusza nabór do przeglądu portfolio w ramach Fotofestiwalu
19 kwiecień 2019
To nietypowa, wciąż udoskonalana formuła przeglądu. Kładziemy w niej nacisk na networking, publiczne wystąpienia oraz równą rolę kuratorów i artystów” - mówią organizatorzy. Zgłoszenia do 17 maja.
0
Promocyjne zestawy Sony - kup aparat i otrzymaj szereg akcesoriów, dzięki którym od razu zaczniesz fotografować
19 kwiecień 2019
Od 19 kwietnia aż do końca majowego weekendu możecie nabyć aparaty Sony i otrzymać w promocji ciekawe akcesoria i obiektywy. W ofercie Sony A7 II, A6500 oraz modele z serii RX100.
2
Sudeckie fotowarsztaty na Końcu Świata
18 kwiecień 2019
Tokina i fotowarsztaty.com, zapraszają w weekend 31 maja-2 czerwca na plener fotograficzny w Górach Stołowych (Sudety). Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy  marki Tokina.
0
Tworzysz filmy krótkometrażowe? W konkursie My Rode Reel 2019 czeka na Ciebie sprzęt o łącznej wartości ponad miliona dolarów
17 kwiecień 2019
Stawiasz swoje pierwsze kroki w produkcjach filmowych, a może po prostu kochasz krótki metraż? Wyślij swoją etiudę na konkurs My RØDE Reel 2019 i zgarnij wyjątkowe nagrody. W puli sprzęt o wartości ponad miliona dolarów.
0
Warsztaty z budowania fotoreportażu i projektów długoterminowych z Espenem Rasmussenem. Zgłoszenia do 20 kwietnia
16 kwiecień 2019
17-18 maja 2019 roku w Warszawie odbędą się warsztaty z przewodniczącym jury tegorocznej edycji Grand Press Photo, laureatem Grand Press Photo Espenem Rasmussenem.
0
Fotofestiwal 2019 rusza już w czerwcu. Program główny to fotograficzna podróż w nieznane
0
Wystawa Tadeusza Sumińskiego „Z notatnika fotografa“ to subiektywna selekcja zapisków fotograficznych z podróży
16 kwiecień 2019
„Wybór zdjęć pokazywany na wystawie Tadeusza Sumińskiego to ważne ogniwo między wczesną fotografią uliczną a późniejszą pracą pejzażową“ - zaznaczają organizatorzy. Ekspozycję „Z notatnika fotografa“ można już oglądać w warszawskiej Galerii FAF.
0
Czarek Sokołowski gościem cyklu „Decydujący moment“ poświęconego mistrzom polskiej fotografii
16 kwiecień 2019
Już dziś o 18:00 Czarek Sokołowski, fotoreporter amerykańskiej agencji Associated Press, będzie gościem drugiego spotkania nowego cyklu „Decydujący moment“ organizowanego przez Muzeum Powstania Warszawskiego.
0
Zwykłość bólu i dramat bezradności. Jacek Poremba wykonał zdjęcia do kampanii społecznej na rzecz osób z chorobą Fabry’ego
15 kwiecień 2019
"Te zdjęcia to apel do nas wszystkich, byśmy dostrzegli drugiego człowieka i jego wołanie o pomoc" - mówi autor zdjęć, które od dzisiaj będzie można oglądać na wystawie plenerowej przy ul. Krakowskie Przedmieście 66 w Warszawie.
0
Już dziś spotkanie z Wojtkiem Wieteską w rakach WJF VOL. 11
15 kwiecień 2019
Jak dziś wystawia się fotografię? Czy pokazywanie odbitek oprawionych w ramy, na ścianie, w przestrzeni galerii, ma wciąż sens? Na te i inne pytania poznasz odpowiedź na spotkaniu z Wojtkiem Wieteską. Start już dziś (15 kwietnia) o 18:00 w Warszawie.
0
Jazz Free Photo 2018 - wystawa poplenerowa ZPAF
11 kwiecień 2019
Stara Galeria ZPAF zaprasza do Warszawy na wernisaż wystawy poplenerowej Okręgu Wielkopolskiego ZPAF. Start w poniedziałek 15 kwietnia.
0
Kwietniowe warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem - specjalna oferta Last Minute
11 kwiecień 2019
Marcin Dobas, Olympus Polska oraz National Geographic zapraszają pod koniec kwietnia nad Biebrzę, na wyjątkowe warsztaty fotografii podróżniczej. Teraz taniej o 300 zł.
0
Brałeś udział w konkursie “Wystaw się w CSW”? Zobacz czy jesteś na liście laureatów. Ekspozycja startuje już w piątek
11 kwiecień 2019
Poznaliśmy listę laureatów 7. edycji konkursu Wystaw się w CSW, który co roku kilkudziesięciu twórcom daje możliwość zaprezentowania prac o dowolnej tematyce szerszej publiczności. Wystawa startuje 12 kwietnia w Toruniu.
0
Czy pokazywanie odbitek wciąż ma sens? Przekonaj się na spotkaniu z Wojtkiem Wieteską
10 kwiecień 2019
W poniedziałek 15 kwietnia kolejne spotkanie z 11. edycji cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Tym razem gościem będzie Wojtek Wieteska, który opowie jakie przygody obrazy przeżywają w przestrzeniach galeryjnych i jak wędrują poza ich granice.
0