Grand Prix Fotofestiwal 2019 już czeka na wasze projekty
0
Spotkanie z Maciejem Moskwą i premiera książki „Saraha“
2 listopad 2018
Już w najbliższą niedzielę 4 listopada w Poznaniu odbędzie się premiera książki „Saraha“ i autorskie spotkanie z Maciejem Moskwą - uznanym polskim fotografem i dokumentalistą.
0
Dolny Śląsk widziany z wysoka, czyli premierowa wystawa podniebnych ujęć Tycjana Trzpioła
2 listopad 2018
Już 16 listopada, w kultowej wrocławskiej przestrzeni „Recepcja”, rozpocznie się pierwsza wystawa projektu fotograficznego „Wysoki Śląsk”. To doskonała okazja, aby zobaczyć ich fotografie z bliska oraz porozmawiać z autorami - Tycjanem Trzpioła i Kasią Makowską.
0
Żyjesz z pasją? Pokaż ją z Samyangiem - oto laureaci naszego konkursu
31 październik 2018
Na początku października, wspólnie z marką Samyang wystartowaliśmy z konkursem, którego zwycięzcy będą mieli okazję przetestować szerokokątny, wyposażony w silnik AF model 14 mm f/2.8 i zdobyć go na własność. Dziś poznaliśmy nazwiska laureatów.
0
Polska premiera książki Rafała Milacha „Prawie każda róża na barierkach przy Sejmie”
31 październik 2018
Już 17 listopada w warszawskiej Galerii Jednostka odbędzie się polska premiera książki „Prawie każda róża na barierkach przy Sejmie” i spotkanie z jej autorem Rafałem Milachem - cenionym polskim fotografem i dokumentalistą.
0
Niebawem wystartuje XIII BEiKS RoadShow. Zarejestruj się już dziś
30 październik 2018
Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa i Lublin to miejsca, do których zawita XIII edycja BEiKS RoadShow. W każdym mieście między innymi: cykl prezentacji i warsztatów poświęconych produkcji, postprodukcji i emisji, a także losowanie oprogramowanie Edius Pro 9.
0
Darmowe warsztaty z Vanessą Winship - ostatni dzień na zgłoszenia
30 październik 2018
W ramach jubileuszowej, 10. edycji cyklu spotkań Wszyscy Jesteśmy Fotografami możesz wziąć udział w wyjątkowych warsztatach z wybitną brytyjską fotografką - Vanessą Winship. Jednak trzeba się spieszyć. Dziś jest ostatni dzień na zgłoszenia.
0
„W Pracy“ Krzysztofa Gołucha to wystawa o walce, sile woli i poszukiwaniu celu
29 październik 2018
Już 2 listopada w ramach tegorocznej edycji „Month of Photography Bratislava“ odbędzie się wernisaż wystawy „W Pracy“ Krzysztofa Gołucha - jednego z bardziej znanych polskich dokumentalistów. Jego cykl o niepełnosprawnych pokazuje w jaki sposób praca nadaje życiu człowieka cel.
0
Już dziś spotkanie z Izabelą Jaroszewską w ramach WJF Vol. 10
24 październik 2018
Już dziś o godzinie 18.00 gościem drugiego spotkania 10. edycji Wszyscy Jesteśmy Fotografami będzie Izabela Jaroszewska, która opowie o „czystej percepcji, czyli po co nam medytacja do robienia zdjęć”.
0
Na pierwszej linii - spotkanie z Michałem Dyjukiem w Muzeum Powstania Warszawskiego
0
“Jeden z najważniejszych polskich artystów fotomedialnych”. Retrospektywna wystawa Zbigniewa Treppy w galerii Foto-Gen
23 październik 2018
Profesor Uniwersytetu Gdańskiego, wykładowca ASP, autor publikacji z dziedziny teorii obrazu. Przede wszystkim jednak uznany artysta z prawie 40-letnim stażem. Prace Zbigniewa Treppy będziecie mogli oglądać od piątku we Wrocławiu.
0
Filip Springer gościem specjalnym WroFoto
23 październik 2018
Już dziś odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu WroFoto. Tym razem gościem specjalnym będzie Filip Springer, reporter i fotograf, który opowie o „przestrzeni miejskiej i obrazie otaczającej nas architektury“.
0
Żyjesz z pasją? Pokaż ją z Samyangiem AF 14 mm f/2.8 i wygraj swój własny egzemplarz
20 październik 2018
Wspólnie z Foto-Techniką, wyłącznym dystrybutorem marki Samyang w Polsce, wystartowaliśmy z wyjątkowym konkursem, w którym będziecie mogli sprawdzić w boju wysokiej jakości, szerokokątny obiektyw Samyang AF 14 mm f/2.8. Autor najlepszego testu otrzyma swój własny egzemplarz tego modelu z mocowaniem Nikon lub Canon.
0
Magda Franczak, „Kaduk“ - najnowsza wystawa w ramach projektu „Żywe Archiwa”
19 październik 2018
Fundacja Archeologia Fotografii zaprasza na kolejną odsłonę projektu „Żywe Archiwa”. Nowa wystawa „Kaduk“ jest pod wieloma względami inna od wcześniejszych. Magdalena Franczak podjęła się reinterpretacji zbioru anonimowych portretów ocalonych od zapomnienia.
0
Amundsen Photo Awards - niecały miesiąc na zgłaszanie prac
19 październik 2018
“Poszukujemy zdjęć nietuzinkowych, odkrywających nieznane, wyjątkowych w formie i przekazie. Nie tylko z najodleglejszych zakątków świata” - mówią organizatorzy konkursu. Amundsen Photo Awards czeka na zgłoszenia jeszcze do 18 listopada.
0
Już niebawem wystartuje XIII BEiKS RoadShow. Poznaj szczegółowy program
19 październik 2018
Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa i Lublin to miejsca, do których zawita XIII edycja BEiKS RoadShow. W każdym mieście między innymi: cykl prezentacji i warsztatów poświęconych produkcji, postprodukcji i emisji, a także losowanie oprogramowanie Edius Pro 9.
0
Fotograficzna kapsuła czasu zakopana w Warszawie. Wiadomość do przyszłych pokoleń zostanie odkryta w 2118 roku
18 październik 2018
Kapsuły czasu to świetna zabawa, ale i gratka dla przyszłych historyków. Jedna z nich, przy wsparciu Domu Spotkań z Historią, Fujifilm i AD Studio została właśnie zakopana w Warszawie z okazji obchodów 100-lecia wolności Polski.
1
Skorzystaj z promocji Sony Cashback i zyskaj nawet do 5 000 zł
18 październik 2018
Firma Sony przygotowała specjalną promocję, dzięki której w jesienno-zimowym okresie przy zakupie wybranych modeli aparatów, kamer oraz obiektywów będziesz mógł odebrać zwrot gotówki nawet do 5 000 zł!
0