„Męskie rozmowy” Zbigniewa Furmana od poniedziałku w Starej Galerii ZPAF
0
Marcowa promocja Sony - do 1000 zł zniżki na aparaty i obiektywy
13 marzec 2019
Tylko przez najbliższe 3 tygodnie możecie skorzystać ze specjalnych rabatów na wybrane modele aparatów i obiektywów Sony. Zniżki sięgają tysiąca złotych.
0
„Tu/Here“ Romualda Kutery to opowieść, w której czas i przestrzeń się przenikają
13 marzec 2019
Wrocławska Galeria FOTO-GEN zaprasza na wystawę projektu „Tu/Here“, który Romuald Kutera tworzy od 1974 roku. To wyjątkowa fotograficzna i filmowa opowieść, w której artysta odwołuje się do fundamentalnej wartości bycia „tu i teraz”. Wernisaż już w najbliższą sobotę, 16 marca.
0
Too Tired Project - fotografia w walce z depresją w Leica 6x7 Gallery Warszawa
12 marzec 2019
Macie doświadczenie z problemami psychicznymi, które odbiło się na Waszych zdjęciach? Pokażcie je podczas wyjątkowego spotkania #tootiredwarsaw w warszawskiej Leica 6x7 Gallery.
0
Interesuje Cię fotografia, ale nie wiesz od czego zacząć? Przyjdź do Foto-Przychodni
12 marzec 2019
Co zamiast smartfona? Aparat cyfrowy, czy analogowy? Czym jest przysłona i ISO? Na te i wiele więcej pytań znajdziesz odpowiedź na spotkaniach z serii Foto-Przychodnia. Start już 12 marca w Krakowie.
0
„Portrety spotkane“ Joanny Nowickiej to piękno drugiego człowieka i średnioformatowa magia
12 marzec 2019
„Niespiesznie, z otwartością i ciekawością ludzi, scenerii i sytuacji spotykam Portrety. Piękne twarze, interesujące osobowości, ciekawe miejsca. Różnorodność mnie pociąga i fascynuje, wywołuje skojarzenia oraz inspiruje“ - tak o swoich zdjęciach mówi Joanna Nowicka, której prace z cyklu „Portrety spotkane“ można już oglądać w Galerii Katowice ZPAF.
0
Daido Moriyama zwycięzcą Hasselblad Award 2019
12 marzec 2019
Japoński fotograf Daido Moriyama został tegorocznym laureatem prestiżowej nagrody Hasselblad Foundation International Award in Photography. „Zdjęcia Moriyama odzwierciedlają surową wizję życia miasta oraz jego chaosu codziennej egzystencji i niezwykłych postaci“ - czytamy w werdykcie jury.
2
Już jutro kolejne spotkanie z cyklu „Przełom w kadrze”
12 marzec 2019
Rok 1989 był przełomowy nie tylko w Polsce, lecz także i na świecie. Jednak jak zapisał się na zdjęciach fotoreporterek i fotoreporterów pracujących w tamtym okresie? Na to pytanie poznacie odpowiedź już jutro w warszawskim Domu Spotkań z Historią.
0
Nadchodzi 16. Rybnicki Festiwal Fotografii - poznaliśmy szczegółowy program
11 marzec 2019
Spotkania autorskie z najlepszymi polskimi fotografami, liczne warsztaty oraz aż 16 wyjątkowych wystaw - tegoroczna edycja Rybnickiego Festiwalu Fotografii to pozycja obowiązkowa dla prawdziwych miłośników dobrej fotografii. Start już w ostatni weekend marca.
0
Oto zwycięzcy Tychy Press Photo 2019. Zobacz nagrodzone prace
0
BenQ startuje z nowym programem. Wybierz jeden z monitorów do edycji i bezpłatnie przetestuj go przed zakupem
8 marzec 2019
Szukasz rozwiązań do edycji zdjęć? Chciałbyś sam zdecydować, czy dany monitor sprosta Twoim wymaganiom? Firma BenQ wystartowała z ciekawym programem, dzięki któremu będziesz mógł bezpłatnie przetestować wybrane modele z serii SW.
0
Nadchodzą targi Film Video Foto! Łódź po raz kolejny będzie miejscem, które fani sztuki filmowej i fotograficznej muszą odwiedzić
8 marzec 2019
Po raz kolejny  Łódź stanie się polską stolicą filmu i fotografii. Końcem maja wystartuje 22 edycja targów Film Video Foto, najstarszej imprezy branżowej w Polsce. Po raz kolejny wydarzenie będzie nie lada gratką dla wszystkich fanów sztuki filmowej i fotograficznej.
0
„Antyportrety” Michała „Massy” Mąsiora to poszukiwanie innego wymiaru fotografii mody
6 marzec 2019
„Antyportrety” - wystawa fotografii artystycznej Michała Massy Mąsiora, będzie jednym z głównych punktów programu Cracow Fashion Week (9-17 marca) w dziedzinie fotografii. W ramach ekspozycji zobaczymy serię zdjęć, które pokazują, jak pojemnym pojęciem jest pokazywanie ludzkiego ciała i jego ekspresji.
0
„Cykle 6-7“ Wojciecha Potockiego - dwa odmienne fotograficzne światy, które nas dotyczą
5 marzec 2019
Dwa odrębne cykle, dwa różne problemy, ale jedno podejście i postrzeganie - tak można streścić najnowszą wystawę „Cykle 6-7“ Wojciecha Potockiego. Wernisaż już w najbliższy piątek, 8 marca we wrocławskiej Galerii Za Szafą.
0
Zobacz jak było na warsztatach „Portret bez barier“ [RELACJA]
4 marzec 2019
„Portret bez barier“ to warsztaty nie tylko fotograficzne. Oprócz szansy zrobienia profesjonalnych zdjęć w studio, uczą także pracować z modelem i przełamywać własne ograniczenia w kontakcie z osobą, która staje przed naszym obiektywem. Jak? Między innymi dzięki trenerowi personalnemu. I to działa.
0
Szukasz fotograficznych inspiracji? Jeszcze tylko przez 10 dni możesz odwiedzić Olympus Perspective Playground
1 marzec 2019
Ponad 2000 m2 atrakcji dla każdego, kto lubi fotografię. Inspirujące instalacje, wartościowe wykłady, praktyczne warsztaty. Możliwość przetestowania aparatów. A na koniec - darmowa karta pamięci. Oto Olympus Perspective Playground.
0
Maksymilian Rigamonti z nagrodą za najlepszą książkę fotograficzną w konkursie Pictures of the Year International
1 marzec 2019
Książka “Echo” uznana została za najlepszą książkę fotograficzna na świecie w prestiżowym konkursie Pictures of the Year International. Kacper Kowalski wśród finalistów.
1
Poznaliśmy finalistów Tychy Press Photo 2019
27 luty 2019
Za nami już 19. edycja Tychy Press Photo - imprezy inspirowanej słynnym World Press Photo. Laureatów konkursu poznamy 9 marca, ale już teraz organizatorzy podali nazwiska wszystkich finalistów.
0