Godox Show 2024 w Tarnowie - weekendowe spotkanie dla fotografów, filmowców i vlogerów

Autor: Redakcja Fotopolis

23 Kwiecień 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

W najbliższy weekend 27-28 kwietnia w Centrum Sztuki Mościce odbędzie się Godox Show 2024 - wydarzenie, które zjednoczy entuzjastów vlogowania, gamingu, filmowania oraz fotografii. Będzie to doskonała okazja do spotkania z osobami o podobnych zainteresowaniach oraz znalezienia inspiracji dla przyszłych projektów.

Informacja partnera

Na Godox Show 2024 będziesz miał okazję spotkać się z różnorodnymi twórcami, w tym popularnymi osobowościami z YouTube, TikToka i Instagrama, doświadczonymi filmowcami, freelancerami, pracownikami domów produkcyjnych zajmujących się obrazem, oświetleniem oraz dźwiękiem, a także przedstawicielami najbardziej renomowanych marek z branży wideo. Nie zabraknie również twórców wizualnych, którzy poszukują inspiracji i nowych możliwości. W tej edycji pojawią się także atrakcje dla graczy – zwłaszcza tych zainteresowanych streamowaniem.

Nasi prelegenci to prawdziwi mistrzowie swojego fachu, gotowi podzielić się swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem. Warsztaty, spotkania i prezentacje to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na uczestników. Jeśli marzysz o rozpoczęciu swojej przygody z prowadzeniem vloga, ale nie wiesz od czego zacząć – Godox Show to miejsce dla Ciebie. Jeśli już prowadzisz swój własny kanał lub masz firmę produkcyjną i chcesz dowiedzieć się, jak robić to jeszcze lepiej – nasze warsztaty z pewnością Ci w tym pomogą.Godox Show to nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy i umiejętności, ale także doskonała szansa na nawiązanie wartościowych kontaktów.

Dziś ogłaszamy kolejny, atrakcyjny punkt programu - odwiedzi nas Paweł Maziejuk - przedstawiciel dystrybutora marki Blackmagic z prezentacją na temat "Kamery filmowe Blackmagic Design. Nowości prosto z Las Vegas"

Kiedy i gdzie?

Godox Show 2024 odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia w Centrum Sztuki Mościcie, przy ul. Traugutta 1 w Tarnowie.

Więcej informacji, agenda, lista prowadzących oraz bilety dostępne na stronie godox.show.

O Godox Show

Godox Show to cykliczne wydarzenie organizowane dla pasjonatów vlogowania, filmowania, oświetlenia i fotografii, które ma na celu inspirowanie, edukowanie i integrowanie społeczności twórców wizualnych. Odbywa się w różnych lokalizacjach, zapewniając uczestnikom dostęp do najnowszych trendów i technologii w branży.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Spotkanie z Andrzejem Kiełbowiczem w Muzeum Powstania Warszawskiego
Spotkanie z Andrzejem Kiełbowiczem w Muzeum Powstania Warszawskiego
MPW zaprasza na kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu „Decydujący moment”. Tym razem gościem będzie polsko-kanadyjski fotoreporter i podróżnik, Andrzej Kiełbowicz. Start 28 maja o...
0
Grand Press Photo 2024 - rusza głosowanie internautów
Grand Press Photo 2024 - rusza głosowanie internautów
Jury tegorocznej edycji GPP nominowało do finału 233 fotografie, wykonane przez 56 autorów. Od dzisiaj możecie głosować na ulubione zdjęcia w ramach głosowania internautów.
1
Program Miasto - poznaliśmy wystawy towarzyszące tegorocznemu Fofotofestiwalowi
Program Miasto - poznaliśmy wystawy towarzyszące tegorocznemu Fofotofestiwalowi
Premiery projektów Weroniki Gęsickiej i Magdy Hueckel, powrót na scenę artystyczną Przemka Dzienisa i podsumowanie 13 lat pracy Wełnickiego z tematem śmierci; wystawa wybitnej...
5
Powiązane artykuły