spotkanie

Wszystkie artykuły z tagiem: "spotkanie" w serwisie fotopolis.pl:
Przełom w kadrze, czyli rok 1989 oczami fotoreporterów. Nowy cykl wydarzeń w Domu Spotkań z Historią
Z okazji przypadającej na ten rok 30. rocznicy pierwszych wolnych wyborów, Dom Spotkań z Historią rusza z nowym cyklem, którego gośćmi będą fotoreporterzy relacjonujący wydarzenia z 1989 roku. Pierwsze spotkanie już w środę, 6 lutego.
5 Lut 2019
Redakcja Fotopolis
0
Grzegorz Banaszak gościem dzisiejszego spotkania z cyklu „Na pierwszej linii“
Już dziś gościem „Na pierwszej linii“ będzie weteran, uczestnik misji wojskowych w Kosowie, Iraku i Afganistanie, członek ZPAF oraz fotoreporter, Grzegorz Banaszak. Po odejściu z wojska rozpoczął współpracę z Agencja Fotograficzną Reporter, Crowd Spark i Getty Images.
21 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
0
Już dziś spotkanie z Kubą Kamińskim w Muzeum Powstania Warszawskiego
Już dziś w Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się spotkanie z fotografem Kubą Kamińskim. Zdobywca między innymi Grand Prix konkursu National Geographic zaprezentuje swoje fotografie poświęcone aneksji Krymu, sytuacji tamtejszych Tatarów oraz wojnie na wschodzie Ukrainy. Start o 18:00.
10 Gru 2018
Redakcja Fotopolis
0
Już dziś kolejne spotkanie z cyklu „Na pierwszej linii“
Jakie są kulisy przygotowania do misji oraz w jaki sposób poradzić sobie z zespołem stresu bojowego opowie były żołnierz sił specjalnych, który prosił o nieujawnianie jego personaliów. Spotkanie już dziś w Muzeum Powstania Warszawskiego.
19 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
Już dziś spotkanie z Karolem Hordziejem w ramach WJF VOL. 10
Gościem kolejnego spotkania 10. edycji Wszyscy Jesteśmy Fotografami będzie Karol Hordziej, który opowie o wizycie w archiwum, czyli o emocjach odkrywania fotografii na nowo. Spotkanie już dziś o 18:00 w Warszawie.
13 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
Spotkaj się z Vanessą Winship i zobacz premierową w naszym kraju wystawę cyklu „she dances on Jackson“
W ramach jubileuszowej 10. edycji projektu Wszyscy Jesteśmy Fotografami odbędzie się wystawa cenionej brytyjskiej artystki Vanessy Winship. Ekspozycja „she dances on Jackson“ będzie pierwszą prezentacją dzieł fotografki w Polsce.
7 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
David LaChapelle, ikona współczesnej fotografii, już 10 listopada wystąpi w Starym Browarze
Przed jego obiektywem stają zarówno siostry Kardashian, jak i uznane gwiazdy sceny muzycznej czy ekranu. David LaChapelle, ulubiony fotograf aktorów, piosenkarzy i ikon mody w sobotę 10 listopada pojawi się osobiście w Poznaniu. Poprowadzi wykład związany zarówno z trwającą wystawą „LaChapelle. Songs To The World”, jak i tajnikami własnego doświadczenia.
6 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
Spotkanie z Maciejem Moskwą i premiera książki „Saraha“
Już w najbliższą niedzielę 4 listopada w Poznaniu odbędzie się premiera książki „Saraha“ i autorskie spotkanie z Maciejem Moskwą - uznanym polskim fotografem i dokumentalistą.
2 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
Już dziś spotkanie z Izabelą Jaroszewską w ramach WJF Vol. 10
Już dziś o godzinie 18.00 gościem drugiego spotkania 10. edycji Wszyscy Jesteśmy Fotografami będzie Izabela Jaroszewska, która opowie o „czystej percepcji, czyli po co nam medytacja do robienia zdjęć”.
24 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0
„Znaki czasu” – spotkanie z fotografem Damianem Chrobakiem
Tematem spotkania z Damianem Chrobakiem, fotografem i założycielem grupy Un-Posed, będzie czarno-biała fotografia dokumentalna, która powstaje „w rytmie życia ulicy i miasta”.
5 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0