spotkanie

Wszystkie artykuły z tagiem: "spotkanie" w serwisie fotopolis.pl:
Zainteresował cię Fujifilm GFX 100? Sprawdź możliwości aparatu podczas spotkania w Warszawie
Najnowszy aparat Fujifilm pretenduje do miana najdoskonalszego średniego formatu na rynku. Jego specyfikacja zachwyca, ale jak daje sobie radę w rzeczywistości? Przekonaj się na spotkaniu z Jackiem Boneckim.
17 Cze 2019
Redakcja Fotopolis
0
Jak zmieniała się praca fotoedytora wraz z cyfrową rewolucją? Dowiedz się na spotkaniu z Beatą Łyżwą-Sokół
Już w najbliższą środę w Zachęcie odbędzie się ostatnie wydarzenie towarzyszące wystawie “”Polska” na eksport”, podczas którego Beata Łyżwa-Sokół odsłoni przed nami kulisy pracy fotoedytora.
17 Cze 2019
Redakcja Fotopolis
0
Monochrom to twoja pasja? Przyjdź na spotkanie z mistrzem fotografii czarno-białej, Szymonem Brodziakiem
Gratka dla wszystkim fanów czerni i bieli oraz fotografii modowej. W najbliższą środę, we wrocławskiej Vivid Gallery odbędzie się spotkanie autorskie z Szymonem Brodziakiem, który niedawno uznany został najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie.
11 Cze 2019
Redakcja Fotopolis
0
Dlaczego tygodniki zaczynają przypominać tabloidy? Spotkanie w Zachęcie przybliży temat roli, jaką fotografia pełni dziś w prasie
Jak fotografia prasowa zmieniła się na przestrzeni lat? Czego polski rynek wydawniczy może nauczyć się od zachodnich sąsiadów? Te i inne kwestie poruszy Monika Szewczyk-Wittek na nadchodzącym spotkaniu w warszawskiej Zachęcie.
11 Cze 2019
Redakcja Fotopolis
0
Erik Kessels: „Musimy przezwyciężyć naszą potrzebę unikania porażek“
Spotkaj się z Erikiem Kesselsem - wybitnym holenderskim artystą - i porozmawiaj o „ odwadze popełniania błędów w fotografii“, która jego zdaniem jest potrzebna, by odkryć coś nowego. Start już dziś (10 czerwca) o 18:00 w warszawskiej Zachęcie.
10 Cze 2019
Redakcja Fotopolis
0
„Źródła i inspiracje” - spotkanie Toddem Hido, którego nie możesz przegapić
Już w najbliższy poniedziałek (20 maja) w warszawskiej zachęcie potkanie z wybitnym amerykańskim fotografem - Toddem Hido. Artysta przybędzie do Polski na specjalne zaproszenie Wszyscy Jesteśmy Fotografami na rezydencję artystyczną.
17 Maj 2019
Michał Chrzanowski
0
Fakty i mity, czyli o znaczeniu fotografii politycznej - spotkanie z Piotrem Wójcikiem w ramach WJF VOL. 11
Jak fotografowanie polityki zmieniło się po 1989 roku? Czy cenzura w świecie mediów jest dalej obecna? Jak wygląda praca współczesnych fotoreporterów relacjonujących wydarzenia polityczne? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź na dzisiejszym spotkaniu z Piotrem Wójcikiem.
13 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Odkryj magię portretu na bezpłatnych, czterodniowych warsztatach z Toddem Hido, wybitnym amerykańskim fotografem
W ramach 11. edycji cyklu spotkań Wszyscy Jesteśmy Fotografami odbędą się wyjątkowe warsztaty portretowe z wybitnym amerykańskim fotografem - Toddem Hido. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do najbliższej środy (8 maja).
6 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Marek Lapis gościem cyklu „Decydujący moment“ poświęconego mistrzom polskiej fotografii
Już jutro (7 maja) bohaterem kolejnego spotkania z cyklu „Decydujący moment“ będzie Marek Lapis, który opowie między innymi o fotografii społecznej, dokumencie i reportażu.
6 Maj 2019
Michał Chrzanowski
0
W jakiej kondycji jest współczesny fotoreportaż? Dowiedz się na spotkaniu z Justyną Mielnikiewicz w Zachęcie
Jak dziś opowiadać o świecie? Czy dokumentalista ma prawo do stylizacji? I czy w ogóle możemy obecnie mówić o jakichś regułach? Już w środę, 24 kwietnia w warszawskiej Zachęcie Justyna Mielnikiewicz opowie o współczesnym fotoreportażu.
23 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0