Kompozycja to podstawa. Trzymaj się tych 7 wskazówek, a Twoje kadry nabiorą blasku [WIDEO]
0
Zobacz, jak tworzyć autoportrety pozbawione sztampy i kiczu [WIDEO]
10 maj 2019
Autoportrety wcale nie muszą być banalne i pozbawione wyrazu. Zdjęcia Fiony Lark są tego całkowitym zaprzeczeniem. Są pełne głębi, tajemnicy i uroku. Zobacz jej podejście do fotografii i dowiedz się, w jaki sposób odkryła magię autoportretu.
0
Lightroom Masterclass - darmowy wideoporadnik, który nauczy Cię programu od podstaw
9 maj 2019
Dopiero co zainstalowałeś Adobe Lightroom i jesteś kompletnie zielony? Żaden problem! Wystarczy, że poświęcisz niespełna 30 minut na zapoznanie się z Lightroom Masterclass, a Twoje początki z programem będą bardzo owocne.
0
Stawiasz pierwsze kroki w filmowaniu? Oto 5 technik, które warto znać
6 maj 2019
Marzysz o tym, aby Twoje filmy wyglądały jak kinowe produkcje? Zastosuj się do tych pięciu rad, a kolejne nagrania, które wykonasz będą prezentować odpowiednią jakość.
0
Jak z fotografa stać się filmowcem? Oto 5 trików od profesjonalisty
26 kwiecień 2019
Damian Śmigielski to fotograf, który stał się filmowcem. Ta droga okazała się inspirująca, ale też pełna wyzwań. Obejrzyj film i dowiedz się więcej, a także poznaj jego rady dla raczkujących w świecie filmowania.
0
Kreatywna makrofotografia w domu? To możliwe! Trzymaj się tych kilku zasad
23 kwiecień 2019
Czy fotografia makro musi wiązać się z dużym nakładem pieniędzy i wyruszeniem w plener? Otóż nie! Fotografowie z COOPH pokazują, jak niewielkim kosztem wykonać funkcjonalne akcesoria oświetleniowe i w swoim domowym zaciszu odkrywać magiczne światy pełne barw i tekstur.
0
Przejmij kontrolę nad lokalną edycją zdjęć w Lightroomie - i to wszystko za pomocą jednej prostej sztuczki
16 kwiecień 2019
Od teraz korzystanie z pędzla lub filtra gradientowego w Lightroomie będzie funkcjonalne, jak nigdy przedtem. Dowiedz się, jak za pomocą prostej kombinacji jednocześnie i automatycznie zwiększyć lub zmniejszyć ich intensywność.
0
Zobacz jak sprawnie ujednolicić tony i kolory na podobnych zdjęciach w Photoshopie
9 kwiecień 2019
Odpowiednie dostosowanie kolorystyki na poszczególnych ujęciach może zająć sporo czasu - zwłaszcza, gdy każde zdjęcie będziesz chciał edytować osobno. Jednak jest na to inny sposób. Dzięki kilku sztuczkom w Photoshopie Twoja praca stanie się znacznie wydajniejsza, a spójne tony i barwy otrzymasz w zaledwie kilka chwil.
0
Zobacz, jak skutecznie wyrównać tony skóry na zdjęciu w Adobe Photohop
4 kwiecień 2019
Postprodukcja cery to jedno z największych wyzwań przed jakimi stajemy w przypadku fotografii portretowej. Na szczęście istnieją na nią dobre i sprawdzone sposoby. Zobaczcie, jak w prosty sposób wyrównać kolorystykę skóry w Photoshopie.
0
Filmowe ujęcia z prawdziwie kinową stylistyką za pomocą smartfona? To możliwe jeśli będziesz trzymał się tych 7 wskazówek
0