Udane portrety w każdych sytuacjach? Trzymaj się tych prostych zasad [WIDEO]
0
Downhill, czyli ile mocy potrzeba, by oświetlić sporty akcji
31 maj 2019
Jak mocną lampę wybrać? To zależy od wielu czynników. O tym jak skutecznie “błyskać” sport w plenerze opowiada Marcin Woźniak, menadżer marki Quadralite
0
Wszystko, co musisz wiedzieć o trybach mieszania w Adobe Photoshop [WIDEOPORADNIK]
27 maj 2019
Choć stanowią jedną z podstaw programu Photoshop, tryby mieszania dla wielu użytkowników w dużej mierze pozostają zagadką. Zrozumienie ich działania zapewni nam jednak dużo większą swobodę na etapie postprodukcji.
0
Kompozycja to podstawa. Trzymaj się tych 7 wskazówek, a Twoje kadry nabiorą blasku [WIDEO]
14 maj 2019
Jak skutecznie rozpocząć swoją przygodę z fotografią krajobrazu oraz w jaki sposób odpowiednio komponować swoje ujęcia? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w 20-minutowym poradniku autorstwa Nigela Dansona, znanego fotografa krajobrazu.
0
Zobacz, jak tworzyć autoportrety pozbawione sztampy i kiczu [WIDEO]
10 maj 2019
Autoportrety wcale nie muszą być banalne i pozbawione wyrazu. Zdjęcia Fiony Lark są tego całkowitym zaprzeczeniem. Są pełne głębi, tajemnicy i uroku. Zobacz jej podejście do fotografii i dowiedz się, w jaki sposób odkryła magię autoportretu.
0
Lightroom Masterclass - darmowy wideoporadnik, który nauczy Cię programu od podstaw
9 maj 2019
Dopiero co zainstalowałeś Adobe Lightroom i jesteś kompletnie zielony? Żaden problem! Wystarczy, że poświęcisz niespełna 30 minut na zapoznanie się z Lightroom Masterclass, a Twoje początki z programem będą bardzo owocne.
0
Stawiasz pierwsze kroki w filmowaniu? Oto 5 technik, które warto znać
6 maj 2019
Marzysz o tym, aby Twoje filmy wyglądały jak kinowe produkcje? Zastosuj się do tych pięciu rad, a kolejne nagrania, które wykonasz będą prezentować odpowiednią jakość.
0
Jak z fotografa stać się filmowcem? Oto 5 trików od profesjonalisty
26 kwiecień 2019
Damian Śmigielski to fotograf, który stał się filmowcem. Ta droga okazała się inspirująca, ale też pełna wyzwań. Obejrzyj film i dowiedz się więcej, a także poznaj jego rady dla raczkujących w świecie filmowania.
0
Kreatywna makrofotografia w domu? To możliwe! Trzymaj się tych kilku zasad
23 kwiecień 2019
Czy fotografia makro musi wiązać się z dużym nakładem pieniędzy i wyruszeniem w plener? Otóż nie! Fotografowie z COOPH pokazują, jak niewielkim kosztem wykonać funkcjonalne akcesoria oświetleniowe i w swoim domowym zaciszu odkrywać magiczne światy pełne barw i tekstur.
0
Filmowe ujęcia z prawdziwie kinową stylistyką za pomocą smartfona? To możliwe jeśli będziesz trzymał się tych 7 wskazówek
0