Jak z fotografa stać się filmowcem? Oto 5 trików od profesjonalisty
0
Kreatywna makrofotografia w domu? To możliwe! Trzymaj się tych kilku zasad
23 kwiecień 2019
Czy fotografia makro musi wiązać się z dużym nakładem pieniędzy i wyruszeniem w plener? Otóż nie! Fotografowie z COOPH pokazują, jak niewielkim kosztem wykonać funkcjonalne akcesoria oświetleniowe i w swoim domowym zaciszu odkrywać magiczne światy pełne barw i tekstur.
0
Filmowe ujęcia z prawdziwie kinową stylistyką za pomocą smartfona? To możliwe jeśli będziesz trzymał się tych 7 wskazówek
2 kwiecień 2019
Jeśli uważasz, że smartfonem nie da się nagrać dobrze wyglądającego filmu, to wideoporadnik Zacha Ramelana kompletnie odmieni Twoje myślenie. Prezentuje w nim 7 praktycznych rad, dzięki którym kinowe efekty uzyskasz za pomocą telefonu, który masz w kieszeni.
0
„Dress in light and shadow“ Raffaele Ingegno to projekt, w którym światło jest wszystkim
27 marzec 2019
O tym dlaczego trzeba eksperymentować i warto czerpać inspirację z pracy innych fotografów, a także o kulisach i procesie tworzenia wyjątkowego projektu „Dress in light and shadow“ opowiada Raffaele Ingegno.
1
Oto kilka wskazówek, dzięki którym zoptymalizujesz Photoshopa i usprawnisz swoją pracę
19 marzec 2019
Chcesz usprawnić swoją pracę poprzez optymalizację Photoshopa? Zmiana kilku ustawień może znacznie zwiększyć wydajność oraz odblokować kilka ukrytych możliwości programu.
0
7 podstawowych technik oświetleniowych w 70 sekund
5 marzec 2019
Butterfly, Loop, a może Rembrandt - zobacz różne schematy oświetlenia, dzięki którym Twoja sesja portretowa nabierze nowego blasku.
0
Siła wyobraźni, czyli kilka słów o kreatywnej makrofotografii
25 luty 2019
„Jednym z moich ulubionych tematów w makrofotografii jest woda. Jej piękno jak i duże pole manewru pod względem swobody twórczej przyciąga wielu fotografów. Temat znany choć wbrew pozorom wcale nie łatwy“ - zaznacza Iwona Sikorska, która przedstawiamy kilka sposobów kreatywnego podejścia do fotografowania zbliżeń.
0
Jedna modelka, jedna lampa, pięć popularnych modyfikatorów - efekty mogą Was zaskoczyć
18 luty 2019
W jaki sposób manipulować światłem i cieniem przy użyciu jednej lampy błyskowej? Czy różne modyfikatory faktycznie mają znaczenie i potrafią zmienić charakter portretu? Na te i inne pytania odpowiada Mark Wallace, podróżnik i fotograf współpracujący z kanałem Adorama.
0
Oto 6 rzeczy, o których powinieneś pamiętać podczas edycji zdjęć
11 luty 2019
Chcesz skuteczniej obrabiać zdjęcia w Lightroomie lub Photoshopie? Zastosuj te wskazówki, by postprodukcja była łatwa i przyjemna.
0
Chcesz być lepszym portrecistą? Zobacz, w jaki sposób zapanować nad jednym źródłem światła
0