Jedna modelka, jedna lampa, pięć popularnych modyfikatorów - efekty mogą Was zaskoczyć
0
Oto 6 rzeczy, o których powinieneś pamiętać podczas edycji zdjęć
11 luty 2019
Chcesz skuteczniej obrabiać zdjęcia w Lightroomie lub Photoshopie? Zastosuj te wskazówki, by postprodukcja była łatwa i przyjemna.
0
Chcesz być lepszym portrecistą? Zobacz, w jaki sposób zapanować nad jednym źródłem światła
7 luty 2019
Odpowiednie ustawienie oświetlenia może sprawić, że portrety będą wymiarowe i magiczne, albo wręcz przeciwnie… płaskie i bez wyrazu. Dowiedz się, jak zapanować nad jedną lampą i sotfbox’em, by bohatera swoich zdjęć przedstawić w jak najlepszym świetle.
0
Makrofotografia oraz fotografia zbliżeniowa w domowych warunkach - zobacz, jak robić to dobrze
31 styczeń 2019
Makrofotografia często kojarzy nam się z łąką, owadami czy kwiatami. Ale nie oznacza to jednak, że spektakularnych ujęć nie wykonamy także w domowym zaciszu. Przedstawiamy kilka sposobów kreatywnego podejścia do fotografowania zbliżeń.
2
Chcesz rozpocząć przygodę z fotografią o długiej ekspozycji? Oto 5 rzeczy, o których powinieneś pamiętać
30 styczeń 2019
Na zdjęciach wykonanych przy długich czasach otwarcia migawki jest coś kojącego, magicznego i pięknego. Jednak w jaki sposób skutecznie wykorzystać tę technikę, by wzburzone morze zamienić w gładką taflę wody, czy też wydobyć subtelne promienie zachodzącego słońca?
5
Nie masz lampy, a chcesz zrobić ciekawą sesję portretową po zmroku? Wystarczy, że weźmiesz ze sobą smartfon i… będziesz kreatywny
22 styczeń 2019
Chcesz wykonać spektakularny portret, ale zapomniałeś zabrać ze sobą lampę błyskową? W premierowym odcinku nowej serii kanału SLR Lounge, Pye Jirsa pokazuje 5 sposobów efektywnego oświetlenia modela z wykorzystanie wyłącznie latarki dostępnej w smartfonie.
0
Chcesz być lepszym portrecistą i umiejętniej panować nad światłem? Ten wideoporadnik jest właśnie dla Ciebie
16 styczeń 2019
Na udany portret składa się cała masa czynników, a jednym z nich jest światło. W tym wideoporadniku Brett Seeley, wspólnie z Michaelem Sasserem rozkładają na czynniki pierwsze pracę z naturalnym, jak i błyskowym oświetleniem.
0
Jesteś początkującym fotografem, który chce zapanować nad błyskiem? Ten film przybliży Ci różne schematy oświetlenia portretowego
14 styczeń 2019
Chcesz, aby Twoje portrety były magiczne i wyjątkowe? Zobacz różne schematy oświetlenia, dzięki którym wydobędziesz unikalne cechy bohatera swoich zdjęć.
0
Chcesz zacząć tworzyć filmy poklatkowe? Ten obszerny wideoporadnik pokaże Ci jak robić to dobrze
20 grudzień 2018
Ostatnimi czasy timelapsy stają się coraz bardziej popularne. Choć podstawy są bardzo proste, opanowanie tej techniki wymaga długiego doskonalenia umiejętności. Wszystkiego, co musisz wiedzieć o timelapsach dowiesz się z tego wideoporadnika.
0
Rembrandt, Loop, Butterfly a może Clamshell? Okiełznaj różne schematy oświetlenia portretowego
0