Zobacz, jak odzyskać ukryte szczegóły na zdjeciach krajobrazach dzięki technice Dodge & Burn [WIDEO]
0
Przejmij kontrolę nad lokalną edycją zdjęć w Lightroomie - i to wszystko za pomocą jednej prostej sztuczki
16 kwiecień 2019
Od teraz korzystanie z pędzla lub filtra gradientowego w Lightroomie będzie funkcjonalne, jak nigdy przedtem. Dowiedz się, jak za pomocą prostej kombinacji jednocześnie i automatycznie zwiększyć lub zmniejszyć ich intensywność.
0
Zobacz jak sprawnie ujednolicić tony i kolory na podobnych zdjęciach w Photoshopie
9 kwiecień 2019
Odpowiednie dostosowanie kolorystyki na poszczególnych ujęciach może zająć sporo czasu - zwłaszcza, gdy każde zdjęcie będziesz chciał edytować osobno. Jednak jest na to inny sposób. Dzięki kilku sztuczkom w Photoshopie Twoja praca stanie się znacznie wydajniejsza, a spójne tony i barwy otrzymasz w zaledwie kilka chwil.
0
Zobacz, jak skutecznie wyrównać tony skóry na zdjęciu w Adobe Photohop
4 kwiecień 2019
Postprodukcja cery to jedno z największych wyzwań przed jakimi stajemy w przypadku fotografii portretowej. Na szczęście istnieją na nią dobre i sprawdzone sposoby. Zobaczcie, jak w prosty sposób wyrównać kolorystykę skóry w Photoshopie.
0
Chcesz przyspieszyć swoją pracę w Lightroomie? Trzymaj się tych pięciu wskazówek
1 kwiecień 2019
Praca nad postprodukcją setek zdjęć w Lightroomie wcale nie musi być żmudna i czasochłonna. Zobacz pięć praktycznych porad, dzięki którym znacznie poprawisz efektywność i szybkość działania w programie.
1
Zobacz, w jaki sposób realistycznie symulować efekt małej głębi ostrości w Photoshopie
27 marzec 2019
Brak ultrajasnego obiektywu wcale nie musi oznaczać, że portret nie może odznaczać się małą głębią ostrości z plastycznymi rozmyciami tła. Wystarczy kilka chwil, aby podobny efekt uzyskać w Photoshopie.
0
Chcesz w naturalny sposób retuszować portrety? Oto sposób, w który zrobisz to dobrze
22 marzec 2019
Unmesh Dinda, współtwórca kanału PiXimperfect powraca z kolejnym wideoporadnikiem. Tym razem prezentuje skuteczną metodę retuszu skóry oraz udostępnia darmową akcję do Photoshopa, dzięki której Twoje portrety będą wyglądać profesjonalnie i naturalnie.
0
Kreatywne portrety z wykorzystaniem techniki „malowania światłem“. Oto 5 wskazówek, których musisz się trzymać
21 marzec 2019
Połączenie długich czasów naświetlania z malowaniem światłem na początku może nie być łatwe, ale z pewnością daje dużo frajdy i spektakularnych efektów. Wystarczy naprawdę niewiele, by urozmaicić swoje portrety.
0
Poznaj darmową alternatywę dla Adobe Premiere. Blackmagic udostępnia 8 godzin kursów programu DaVinci Resolve 15
5 luty 2019
DaVinci Resolve to fantastyczna, a co najważniejsze darmowa alternatywa dla filmowych aplikacji z pakietu Adobe. Jeśli do tej pory mieliście opory przed wypróbowaniem jej możliwości, być może zachęcą was do tego obszerne kursy udostępnione przez producenta.
1
Wydaje Ci się, że dobrze znasz Lightrooma? Oto 5 ukrytych funkcji, o których mogłeś nie mieć pojęcia
1