Ten 10-minutowy film pozwoli Ci lepiej zrozumieć narzędzie Content-Aware Fill dostępne w Photoshopie
0
Chcesz uzyskać naturalne tony skóry w portrecie? Ta technika Photoshopa Ci w tym pomoże
24 październik 2018
Skuteczny retusz potrafi uratować przeciętny portret, a dobry uczynić spektakularnym obrazem. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób dostosować kolorystykę zdjęcia, by twarz modela miała naturalne tony, to najnowszy wideoporadnik Aarona Nace’a jest właśnie dla Ciebie.
0
Lekko poruszone zdjęcie to nie problem. Dzięki tej sztuczce w Photoshopie uratujesz niejedno ujęcie
18 październik 2018
Nieostre zdjęcia zawsze lądują w koszu - jest to nadrzędną zasada niejednego fotografa. Jednak, co z lekko poruszonymi kadrami? Czy je także musi czekać taki los? Okazuje się, że nie! Dzięki kilku technikom i narzędziom dostępnym w Photoshopie możemy otrzymać zaskakujące rezultaty.
0
Zmiana tonacji kolorystycznej przy użyciu warstw w Photoshopie. Zobacz jak robić to szybko i skutecznie
5 październik 2018
Dostosowanie kolorów może radykalnie wpłynąć na finalny obraz i emocje, które wywołuje Twoje zdjęcie. Jest wiele sposobów na zmianę tonacji, ale jedna ze szczególnie skutecznych technik wymaga użycia Photoshopa i warstw.
2
Oto 4 oświetleniowe sztuczki, dzięki którym lepiej opowiesz swoją filmową historię
13 wrzesień 2018
Chcesz, aby Twoje filmy wyglądały jak kinowe produkcje? Zastosuj się do tych czterech rad dotyczących praktycznego oświetlenia sceny, a Twoje nagrania nabiorą rozmachu i głębi.
0
Oto 5 funkcji Lightrooma, o których istnieniu mogłeś nie mieć pojęcia
1 sierpień 2018
Lightroom jest pełen trików i skrótów, które włączają zaawansowane funkcje. Jednak od czasu do czasu pojawiają się tutoriale, które prezentują zupełnie nowe możliwości. Oto jeden z takich poradników, dzięki któremu nauczysz się 5 mniej oczywistych możliwości programu Adobe.
1
Twórz lepsze zdjęcia HDR dzięki wykorzystaniu masek jasności w Adobe Photoshop
26 lipiec 2018
Umiejętność tworzenia zdjęć o rozszerzonej dynamice tonalnej to dziś podstawa pracy fotografów krajobrazowych, wnętrz, architektury i wielu innych. Nie warto jednak w tym zakresie zdawać się na możliwości aparatu czy funkcję automatycznego łączenia ekspozycji w postprodukcji. Znacznie lepsze efekty uzyskanie dzięki opanowaniu techniki masek jasności.
4
Ten film to kompletny przewodnik po Photoshopie, dzięki któremu nauczysz się, jak rozmywać tło i dodać efekt bokeh
4 lipiec 2018
Najnowszy tutorial Unmesha Dinda z PiXimperfect to prawie godzinny wideoporadnik, dzięki któremu nauczysz się jak rozmywać tło i dodawać efekt bokeh w Photoshopie.
0
5 sposobów na usunięcie dowolnej rzeczy ze zdjęcia w Adobe Photoshop
28 czerwiec 2018
Niechciane elementy mogą popsuć nawet najlepsze zdjęcie. Na szczęście mamy Photoshopa, który we wprawnych rękach pozwoli uporać się nawet z najbardziej beznadziejnymi przypadkami. Ten wideoporadnik pokaże Ci różne sposoby na usunięcie obiektów ze zdjęć.
0
Separacja częstotliwości w Adobe Photoshop - wszystko, co musisz wiedzieć
0