ABC fotografii mobilnej. Ten wideoporadnik pokaże, jak robić lepsze zdjęcia smartfonem
1
Perseidy 2017: Jak sfotografować sierpniowy deszcz meteorów?
11 sierpień 2017
W sobotnią noc z 12 na 13 sierpnia 2017 roku przypada maksimum Perseidów, nazywane potocznie nocą spadających gwiazd. Podpowiadamy jak obserwować i uchwycić na zdjęciach to coroczne widowisko.
0
Photoshelter udostępnia darmowy poradnik na temat tworzenia i publikacji książek fotograficznych
10 sierpień 2017
Photobooki stają się coraz bardziej popularną formą prezentacji fotograficznego dorobku. Od pomysłu do publikacji jednak daleka droga. Dzięki nowemu poradnikowi Photoshelter może stać się ona nieco łatwiejsza.
0
Jak ustawiać do zdjęć osoby niebędące profesjonalnymi modelami?
9 sierpień 2017
Zajmując się fotografią modową, lub portretem nie zawsze mamy do czynienia z profesjonalnymi modelami, zwłaszcza na początku naszej przygody z fotografowaniem. Często w rolę modeli wcielają się wtedy nasi przyjaciele. Te wideoporadniki pokazują jak nimi pokierować, by uzyskać profesjonalne rezultaty.
1
3,2,1… Photoshop - Adobe startuje z nową serią poradników dla początkujących
4 sierpień 2017
Youtube to prawdziwa kopalnia tutoriali i poradników, pozwalających opanować sztukę postprodukcji. Zwykle dotyczą one zaawansowanych aspektów pracy z programem, ale przecież od czegoś trzeba zacząć. Nowa seria poradników Adobe powstała właśnie z myślą o początkujących.
0
Dzięki tej serii filmów za darmo nauczysz się podstaw Photoshopa
26 lipiec 2017
Chcesz nauczyć się edycji zdjęć i grafiki od podstaw, nie płacąc przy tym ani grosza? Oto bezpłatny cykl 33 wideoporadników, dzięki którym staniesz się mistrzem Photoshopa.
0
Kolorowanie czarno-białych zdjęć tylko za pomocą Lightrooma. Zobacz, jak robić to dobrze
24 lipiec 2017
Koloryzację monochromatycznych fotografii zazwyczaj wykonuje się Photoshopie lub specjalnie opracowanych do tego celu programach. Jednak czy wiedziałeś, że dobre rezultaty można osiągnąć także w Lightroomie? Ten poradnik pokaże Ci jak tego dokonać.
0
Jak sprawić, by nasze portrety stały się dziełami sztuki? Ten wykład to kompleksowy wgląd w pracę nad sesją
17 lipiec 2017
Tego dowiecie się z wideoporadnika Lindsay Adler, która poświęca niemal 2 godziny, by podzielić się cennymi radami na temat całego procesu pracy nad sesją portretową, od wstępnego pomysłu, aż po postprodukcję.
0
Oto 7 ukrytych sztuczek w Lightroomie, dzięki którym wzniesiesz swój workflow na jeszcze wyższy poziom
17 lipiec 2017
Lightroom jest pełen znanych trików i skrótów, które aktywują jego zaawansowane funkcje. Jednak od czasu do czasu pojawiają się tutoriale, które prezentują zupełnie nowe możliwości programu. Oto jeden z takich poradników, dzięki któremu nauczysz się aż 7 nowych rzeczy.
7
Trzymaj się tych 11 zasad, a Twoje zdjęcia lotnicze nabiorą rozmachu
0