Photo Plus Learning Lens - darmowe kursy fotografii online

Autor: Maciej Luśtyk

4 Sierpień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Organizatorzy amerykańskich targów Photo Plus wystartowali z platformą Learning Lens, dzięki której będziemy mogli zgłębiać najprzeróżniejsze tajniki fotografii i filmowania. A wszystko bezpłatnie.

Nowojorskie targi fotograficzne Photo Plus są największym tego typu wydarzeniem w USA. I choć ze względu na pandemię ostatnia edycja nie odbyła się w formie fizycznej, a organizatorzy już kilka lat temu uszczuplili je o sekcję edukacyjną, nie oznacza to, że zupełnie zapomnieli o osobach, które szukają porad i inspiracji. Photo Plus właśnie wystartowała z platformą Learning Lens, na której zainteresowania otrzymają dostęp do „wszystkiego co fotografowie mogliby chcieć się nauczyć, zupełnie za darmo”.

Photo Plus Learning Lens obiecuje bezpłatny dostęp do bogatej biblioteki kursów i poradników związanych z fotografią

Na chwilę obecną otrzymujemy dostęp do kilkudziesięciu prezentacji i wykładów, dotyczących szerokiego spektrum zagadnień - od fotografii mobilnej, przez marketing aż po skomplikowane akcje w Photoshopie. Łącznie kilkaset godzin materiałów, których baza stale będzie rozbudowywana. W serwisie organizowane są także wydarzenia na żywo.

Aby skorzystać, wystarczy się zarejestrować

Aby otrzymać dostęp do lekcji, należy zapisać się na darmową subskrypcję. Rodzi to pewne obawy o to, czy organizatorzy nie będą zamierzali w przyszłości wprowadzić opłat, ale wygląda to po prostu na sposób rejestracji użytkowników wynikający, z takiego a nie innego systemu. Dodatkowo twórcy podkreślają fakt darmowego dostępu w sekcji FAQ.

Jeśli więc zamierzaliście wydać pieniądze na warsztaty online, sprawdźcie najpierw czy lekcji na podobny temat nie oferuje platforma Learning Lens.

Więcej informacji znajdziecie na stronie photoplus.plus.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Prezenty dla fotografa 2021 - część II
Prezenty dla fotografa 2021 - część II
Co spodoba się fotografującym? Oto kolejna część świątecznych prezentowych inspiracji - od ciekawych korpusów i urządzeń z górnej półki, po praktyczne akcesoria i photobooki.
42
30 schematów oświetleniowych w 15 minut - poradnik wideo
30 schematów oświetleniowych w 15 minut - poradnik wideo
Zaczynasz przygodę ze studiem bądź filmem i chcesz szybko poznać najważniejsze techniki oświetlania zdjęć portretowych i wywiadów? Ten wideoporadnik będzie doskonałym...
23
Od amatora do operatora, czyli pierwsze kroki w świecie ruchomego obrazu
Od amatora do operatora, czyli pierwsze kroki w świecie ruchomego obrazu
Wideo to przyszłość i nie warto odkładać dłużej planów zdobywania nowych kompetencji. Z tego poradnika dowiesz się czym i jak filmować, poznasz branżowy żargon i podstawowe techniki...
36
Powiązane artykuły