Luminar rośnie w siłę. Teraz jest jeszcze szybszy i wydajniejszy
0
ON1 Effects 2019 dostępne do pobrania za darmo
10 czerwiec 2019
Chcecie dodać waszym zdjęciom nieco charakteru? Teraz możecie to zrobić zupełnie za darmo. Aż do 19 czerwca program ON1 Effects 2019 możemy pobrać bezpłatnie ze strony producenta.
0
Nareszcie! Nowa wtyczka Microsoft oferuje podgląd plików RAW dla użytkowników Windowsa 10
6 czerwiec 2019
Denerwuje cię, że nie jesteś w stanie podejrzeć swoich zdjęć przed importem do któregoś z programów graficznych? Na ratunek przychodzi nowa wtyczka Raw Image Extension.
1
Ważna aktualizacja Affinity Photo - nawet 10-krotny wzrost wydajności, wsparcie dla monitorów HDR, nowy silnik RAW i wiele więcej
6 czerwiec 2019
Programy z serii Affinity z roku na rok stają się coraz doskonalszą alternatywą dla produktów Adobe. Najnowsza aktualizacja na nowo definiować ma to, co potrafią programy graficzne.
0
Najnowsza aktualizacja Nik Collection 2 to m.in. ponad 40 nowych presetów i kilka kluczowych rozwiązań
6 czerwiec 2019
DxO udostępniło ważną aktualizację popularnych wtyczek Nik Collection. Otrzymujemy m.in. ponad 40 nowych presetów, wsparcie dla monitorów o dużej rozdzielczości, pełną kompatybilność z dołączonym programem do edycji DxO PhotoLab i znacznie więcej.
1
Cascable 4.0 - najbardziej zaawansowana aplikacja zdalnego sterowania teraz jeszcze lepsza
29 maj 2019
Cascable to kombajn dla osób, które nie są zachwycone aplikacjami mobilnymi producentów aparatów. Najnowsza wersja wprowadza m.in. wygodny bezprzewodowy tethering, wsparcie dla zewnętrznych dysków, profile najnowszych lustrzanek Nikona i wiele więcej.
1
ON1 Photo RAW 2019.5 - aktualizacja, która może odmienić oblicze gry
17 maj 2019
ON1 Photo RAW rośnie w siłę. Wraz z ostatnią aktualizacją program otrzymał między innymi tryb „Dual Mode“, który oddzieli przeglądarkę zdjęć od widoku edycji. Do tego mamy pracować na dwóch monitorach jednocześnie. A to nie wszystkie wprowadzone zmiany.
2
Ważna aktualizacja Lightrooma, a wraz z nią sporo nowości
15 maj 2019
Narzędzie do wzmacniania lub zmniejszania intensywności tekstur, lepsza kontrola nad przebarwieniami spowodowanymi aberracją chromatyczną, możliwość zdalnego współdzielenia albumów z innymi użytkownikami czy praktyczny dział tutoriali - to tylko kilka nowości, które pojawiły się wraz z majową aktualizacją Lightrooma.
0
Remove.bg - natychmiastowe usuwanie tła teraz także jako wtyczka do Photoshopa
7 maj 2019
Pamiętacie stronę Remove.bg, dzięki której w zaledwie 5 sekund można pozbyć się rozpraszających elementów i zapisać zdjęcie jako plik PNG z transparentnym tłem? Teraz ta możliwość jest także dostępna jako dodatek do Photoshopa.
2
Czy Adobe podniesie cenę Planu Fotograficznego? Producent testuje nowe oferty
13
Jeden slider zamiast panelu Develop? Zobacz, jak działa “sztuczna inteligencja” nowej generacji w programie Luminar 3.1.0
26 kwiecień 2019
W połowie kwietnia informowaliśmy was o nowej odsłonie bazującego na sieciach neuronowych slidera Accent AI, który pojawić miał się wraz z aktualizacją programu Skylum Luminar. Uaktualnienie dostępne jest już do pobrania. Zobaczcie na co stać automatyczny system poprawiania zdjęć.
0
RawTherapee 5.6 - darmowe oprogramowanie do edycji zdjęć jeszcze mocniejsze
23 kwiecień 2019
RawTherapee właśnie doczekało się kolejnej aktualizacji. Wersja 5.6 wprowadza między innymi poprawę wydajności i działania programu, funkcje Pseudo-HiDPI oraz Unclipped, a także możliwość zapisania w nowej zakładce swoich ulubionych ustawień.
1
Luminar zostanie wzbogacony o układ AI nowej generacji. Czy obróbka sprowadzi się do obsługi jednego slidera?
15 kwiecień 2019
Panel Accent AI to jedno z najciekawszych rozwiązań oferowanych przez program Luminar i rzecz, którą wyróżnia się spośród innych edytorów RAW. Czy jego kolejna generacja odmieni sposób edycji zdjęć?.
0
Szukasz wydajnego programu do edycji zdjęć na iPad'zie? Pixelmator Photo powinien Cię zainteresować
15 kwiecień 2019
Wygodna edycja RAW, możliwość szczegółowej postprodukcji, w tym praca na krzywych, sztuczna inteligencja umożliwiająca automatyczną i skuteczną poprawę wyjściowych zdjęć - to tylko kilka zalet programu Pixelmator Photo, który jest już dostępny do pobrania.
0
DaVinci Resolve 16 - darmowa alternatywa dla Adobe Premiere jeszcze doskonalsza
11 kwiecień 2019
DaVinci Resolve to fantastyczna, a co najważniejsze darmowa alternatywa dla filmowych aplikacji z pakietu Adobe. Najnowsza wersja wprowadza kolejną garść udogodnień, które sprawiają, że program staje się jeszcze bardziej uniwersalną platformą do edycji wideo.
0
Ważna aktualizacja Adobe After Effects, a wraz z nią Content-Aware Fill
4 kwiecień 2019
Moc znanego z Photoshopa narzędzia Content-Aware Fill jest teraz dostępna w Adobe After Effects. Dzięki aktualizacji będziesz można szybko i efektywnie usuwać niechciane obiekty z filmów. Ale to nie jedyne nowości.
0
Luminar Flex to wtyczka, która wprowadzi technologię AI do popularnych programów graficznych
3 kwiecień 2019
Firma Skylum zaprezentowała Luminar Flex - specjalną wtyczkę współpracującą m.in. z Photoshopem i Lightroomem, która wprowadzi nowe możliwości oraz rozwiązania wsparte sztuczną inteligencją.
0
Nowa wersja Photo Mechanic 6 już dostępna do pobrania. Zobacz co się zmieniło
26 marzec 2019
Znaczna poprawa wydajności, bardziej intuicyjny interfejs z nowymi funkcjami i możliwościami - to tylko niektóre usprawnienia, o które prosili użytkownicy Photo Mechanic.
0