Luminar zostanie wzbogacony o układ AI nowej generacji. Czy obróbka sprowadzi się do obsługi jednego slidera?
0
Szukasz wydajnego programu do edycji zdjęć na iPad'zie? Pixelmator Photo powinien Cię zainteresować
15 kwiecień 2019
Wygodna edycja RAW, możliwość szczegółowej postprodukcji, w tym praca na krzywych, sztuczna inteligencja umożliwiająca automatyczną i skuteczną poprawę wyjściowych zdjęć - to tylko kilka zalet programu Pixelmator Photo, który jest już dostępny do pobrania.
0
DaVinci Resolve 16 - darmowa alternatywa dla Adobe Premiere jeszcze doskonalsza
11 kwiecień 2019
DaVinci Resolve to fantastyczna, a co najważniejsze darmowa alternatywa dla filmowych aplikacji z pakietu Adobe. Najnowsza wersja wprowadza kolejną garść udogodnień, które sprawiają, że program staje się jeszcze bardziej uniwersalną platformą do edycji wideo.
0
Ważna aktualizacja Adobe After Effects, a wraz z nią Content-Aware Fill
4 kwiecień 2019
Moc znanego z Photoshopa narzędzia Content-Aware Fill jest teraz dostępna w Adobe After Effects. Dzięki aktualizacji będziesz można szybko i efektywnie usuwać niechciane obiekty z filmów. Ale to nie jedyne nowości.
0
Luminar Flex to wtyczka, która wprowadzi technologię AI do popularnych programów graficznych
3 kwiecień 2019
Firma Skylum zaprezentowała Luminar Flex - specjalną wtyczkę współpracującą m.in. z Photoshopem i Lightroomem, która wprowadzi nowe możliwości oraz rozwiązania wsparte sztuczną inteligencją.
0
Nowa wersja Photo Mechanic 6 już dostępna do pobrania. Zobacz co się zmieniło
26 marzec 2019
Znaczna poprawa wydajności, bardziej intuicyjny interfejs z nowymi funkcjami i możliwościami - to tylko niektóre usprawnienia, o które prosili użytkownicy Photo Mechanic.
0
Przy zakupie wybranych produktów X-Rite otrzymasz darmową licencję Affinity Photo
25 marzec 2019
Jeszcze tylko do 31 marca przy zakupie jednego z wybranych produktów X-Rite służących do kalibracji monitora lub aparatu otrzymasz darmową licencję na program do postprodukcji Affinity Photo.
0
Najlepsze efekty do Photoshopa taniej o 94%
20 marzec 2019
W fotografii nie chodzi wyłącznie o jak najwierniejsze odwzorowanie rzeczywistości - przede wszystkim chcemy, by wywoływała wśród widzów emocje. W osiągnięciu tego celu i stworzeniu niepowtarzalnych, wybijających się na tle innych obrazów mogą nam znacznie pomóc paczki z efektami do programów graficznych.
0
Nadchodzi Photo Mechanic 6. Program do katalogowania zdjęć ma być jeszcze szybszy i wydajniejszy
19 marzec 2019
Nowy i bardziej intuicyjny interfejs, a także zwiększona wydajność i stabilność - to tylko niektóre z usprawnień, jakie mamy otrzymać w nadchodzącym Photo Mechanic 6. Premiera programu już 25 marca.
0
Polarr rośnie w siłę i teraz chce podbić segment fotografii obliczeniowej. Na ten cel firma zebrała już ponad 11 milionów dolarów
0
Spectre to aplikacja, dzięki której smartfonem wykonasz malownicze zdjęcia o długim czasie ekspozycji
13 marzec 2019
Idealnie rozmyta tafla wody czy kolorystyczne smugi świetlne - teraz takie efekty uzyskasz także za pomocą smartfona. Spectre to aplikacja, która na urządzenia mobilne przenosi klimat zdjęć o długich czasach naświetlania.
1
Skylum AirMagic - automatyczna postprodukcja ujęć z drona
11 marzec 2019
Odpowiedzialna za aplikacje Luminar i Photolemur firma Skylum prezentuje nowy program skierowany do pilotów dronów. Dzięki wsparciu systemu sztucznej inteligencji, cały proces odbywać ma się błyskawicznie, z minimalną koniecznością ingerencji ze strony użytkownika.
0
Kolejna aktualizacja DxO PhotoLab. Wraz z nią otrzymamy wsparcie dla nowych aparatów i obiektywów
7 marzec 2019
Kompatybilność z Nikonem Z 6 i Z7, Canonem EOS R oraz długa lista wspieranych obiektywów - to wszystko wprowadza najnowsza aktualizacja DxO PhotoLab.
0
Koloryzacja czarno-białych zdjęć w kilka chwil? To możliwe dzięki stronie Colourise.sg
6 marzec 2019
Chcesz zamienić stare monochromatyczne zdjęcia na kolorowe fotografie, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Strona Colourise.sg cały proces zrobi za Ciebie i to w zaledwie kilka sekund. Sprawdziliśmy, jak to rozwiązanie działa w praktyce.
2
Darmowa licencja Affinity Photo przy zakupie produktów X-Rite
27 luty 2019
Planujesz zakup urządzeń do kalibracji monitora, lub aparatu? Do 31 marca, kupując jeden z wybranych produktów X-Rite otrzymasz darmową licencję na program do postprodukcji Affinity Photo.
0
15 darmowych akcji do programu Photoshop na potrzeby fotografii buduarowej
26 luty 2019
Sensualne, buduarowe sesje kobiecie nie są być może najbardziej popularną dziedziną fotografii. Trzeba umieć docenić piękno niszy, gdzie intymność i zaufanie łączy się z zadziornością i pazurem. W jego ukazaniu pomogą Wam te oto darmowe akcje do Photoshopa.
1
Kolejna aktualizacja Luminara. Tym razem producent skupił się na poprawie wydajności
20 luty 2019
Udostępniona aktualizacja Luminara stawia przede wszystkim na poprawę wydajności i szybkości, wprowadza także kilka nowości oraz zapewnia wsparcie dla kolejnych modeli aparatów.
0
Aktualizacja Pixelmator Pro do wersji 1.3.1 - szybka edycja zdjęć wykonanych w trybie portretowym i nie tylko
15 luty 2019
Jeżeli korzystasz z iPhone’a i wykonujesz nim zdjęcia w trybie portretowym, to aktualizacja Pixelmator Pro do wersji 1.3.1 wprowadza kilka nowości, dzięki którym edycja takich fotografii sprowadzi się do kilku kliknięć.
0