Ważna aktualizacja Lightrooma CC, a wraz z nią sporo oczekiwanych funkcji
0
Ponad 600 akcji do Photoshopa na każdą okazję
11 grudzień 2017
Akcje pozwalające na błyskawiczne nałożenie złożonych efektów potrafią zaoszczędzić mnóstwo czasu. Czasochłonne jest jednak też samo ich stworzenie. Ale dzięki serwisowi PhotoWhoa nie będzie to już problemem. W ich ofercie znajdziecie paczkę z ponad 600 akcjami na każdą okazję.
0
Capture One Pro 11 już dostępne. Nowa wersja wprowadza ważne zmiany
30 listopad 2017
Capture One to jeden z najchętniej wybieranych programów do postprodukcji przez profesjonalistów. Jego najnowsza odsłona wprowadza kilka istotnych, wpływających na proces edycji zmian.
2
Pixelmator Pro - nowy zaawansowany edytor zdjęć na Maca już dostępny
30 listopad 2017
Pamiętacie Pixelmator Pro - zaprezentowany we wrześniu edytor grafiki przygotowany specjalnie pod środowisko komputerów Apple. Program jest już dostępny do pobrania w App Store. 
1
Zaznaczanie obiektów w Photoshopie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Pomoże w tym sztuczna inteligencja Adobe
29 listopad 2017
Firma Adobe uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej nadchodzącej aktualizacji Photoshopa CC. Nowe funkcje programu będą korzystać z technologii sztucznej inteligencji "Adobe Sensei“, a jedna z nich sprawi, że zaznaczanie obiektów na zdjęciach wzniesie się na jeszcze wyższy poziom.
0
Luminar 2018 już dostępny w sprzedaży. Zobacz, co się zmieniło
17 listopad 2017
Najnowsza wersja Luminara jest już dostępna do pobrania zarówno na komputery z Mac OS, jak i Windows. Czy program ma szansę zastąpić Lightrooma? Producent nie ma, co do tego wątpliwości. Zobaczcie dlaczego.
2
Edius Pro 9 już dostępny w sprzedaży
15 listopad 2017
Najnowsza odsłona Edius Pro 9 to jeszcze więcej formatów, więcej dostępnych wariantów rozdzielczości i więcej możliwości edytowania materiału. Program służący do profesjonalnej obróbki materiału nieliniowego, w tym produkcji 4K, jest już dostępny w polskiej sprzedaży.
0
On1 Photo RAW 2018 - oficjalnie zaprezentowany. Teraz jest jeszcze mocniejszy niż kiedykolwiek
10 listopad 2017
Najnowsza odsłona On1 Photo RAW to mnóstwo nowości takich jak: możliwość łączenia zdjęć w HDR lub panoramę, zaawansowane funkcje maskowania, czy chociażby funkcja Paint with Color Brush.
0
Teraz w aplikacji VSCO sam utworzysz 10 ulubionych presetów
10 listopad 2017
Aplikacja VSCO staje się coraz mocniejszych narzędziem do mobilnej edycji zdjęć. Teraz ten popularny program umożliwia także zapisanie aż 10 dowolnie stworzonych presetów.
2
Wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszej wersji Affinity Photo
5
Luminar 2018 zaprezentowany. Pozornie ma wszystko, by zastąpić Lightrooma
2 listopad 2017
Na rynku nie brakuje ostatnio programów, które w teorii zastąpić mają produkty Adobe. W większości wypadków nie są one jeszcze wystarczająco dopracowane. Najnowsza wersja programu Luminar może być temu jednak bliższa niż kiedykolwiek.
1
Wtyczki Nik Collection powrócą. Zadba o to DxO
27 październik 2017
DxO wykupiło od Google prawa do Nik Collection. Firma nie tylko przejęła cały pakiet popularnych wtyczek, lecz także będzie go rozwijać „dla dobra wspólnoty fotografów“. Nowa wersja ma pojawić się w połowie przyszłego roku.
0
Capture One wprowadza symulacje filmów analogowych
24 październik 2017
W czerwcu Phase One wzbogaciło swój flagowy program do postprodukcji o tzw. Styles Packs, czyli paczki z presetami na wzór tych, które znamy z Lightrooma. Kwestią czasu było pojawienie się takich, które symulować mają analogowe filmy. Czy oferują coś więcej?
0
Adobe Scribbler - koloryzacja monochromatycznych zdjęć w ułamku sekundy
23 październik 2017
Adobe pracuje nad nową technologią służącą do efektywnej i natychmiastowej koloryzacji zdjęć. Scribbler to „interaktywny system generowania obrazów opartych na głębokiej nauce”. Na razie ta technologia jest w początkowej fazie testów, jednak otrzymane efekty mogą robić wrażenie.
0
MacPhun Luminar - nadchodząca aktualizacja ma zmienić oblicze gry
20 październik 2017
Firma MacPhun zapowiedziała ważną aktualizację Luminara - wielokrotnie nagradzanego programu do edycji zdjęć. Uaktualnienie softu ma być w pełni darmowe i połączy zalety pracy z dyskami twardymi i platformami pamięci masowej w chmurze.
0
Lightroom CC i Lightroom Classic CC - wszystko, co musisz wiedzieć o nowych programach Adobe
18 październik 2017
Popularny Adobe Lightroom jaki znaliśmy do tej pory zmienił się właśnie na naszych oczach. I jest to zmiana nieunikniona, do której będzie trzeba przywyknąć. Zamiast jednego programu otrzymamy jego dwie odsłony - każda zaprojektowana z myślą o innym odbiorcy.
8
Control Room - ta aplikacja umożliwia sterowanie Lightroomem za pomocą smartfona lub tabletu
11 październik 2017
Widzieliśmy już wiele pomysłów na upłynnienie pracy z Adobe Lightroom, m.in. wykorzystanie kontrolerów Midi czy padów do gier. Tym razem otrzymujemy rozwiązanie budżetowe, ale nie mniej funkcjonalne. Za pomocą aplikacja Control Room większością funkcji programu będziecie mogli sterować za pomocą smartfona.
2
Adobe Photoshop Elements 2018 - obróbka zdjęć jeszcze szybsza i łatwiejsza. Są też zaskakujące funkcje, jak "otwieranie" oczu modelom
6 październik 2017
Adobe zaprezentowało kolejną odsłonę aplikacji, która pomóc ma w obróbce zwykłych, codziennych zdjęć osobom, które nie korzystają z zaawansowanych funkcji standardowej wersji Photoshopa. Nowa wersja oferują jeszcze większą automatyzację i wyjatkowe funkcje, jak np. otwieranie zamkniętych na zdjęciach oczu.
1