Nowa wersja ON1 Photo RAW już w czerwcu, a wraz z nią poprawa wydajności i szereg nowych funkcji
0
PIXEO to aplikacja, dzięki której odszukasz najpiękniejsze lokalizacje do sesji zdjęciowych
8 maj 2018
Bez względu na to, czy szukasz nowych miejsc do zdjęć w swoim mieście, czy też jesteś na wyjazdowej sesji, nowa aplikacja o PIXEO pomoże Ci odnaleźć wymarzoną lokalizację. Program zapewnia już ponad 10 000 wybranych przez fotografów miejsc z całego świata.
2
GIMP 2.10.0 - darmowy program do edycji doczekał się nareszcie ważnej aktualizacji
2 maj 2018
Rozwijany od przeszło dwóch dekad program GIMP uważany jest za darmową alternatywę dla Photoshopa. Własnie doczekał się pierwszej istotnej aktualizacji od 6 lat. Co nowego zobaczymy?
0
Prawdziwa magia! NVIDIA pokazała narzędzie, które skutecznie usunie lub odtworzy skomplikowane obiekty zdjęć
24 kwiecień 2018
NVIDIA zademonstrowała swoje własne narzędzie do punktowego korygowania, odzyskiwania i usuwania niechcianych artefaktów i fragmentów ze zdjęć. Na razie jest to prototypowe rozwiązanie, ale wyniki są naprawdę imponujące.
0
Photo Studio AR pozwala „symulować“ sesję zdjęciową z wykorzystaniem modeli 3D
20 kwiecień 2018
Photo Studio AR to najnowszy pomysł Surpuba AR - studia zajmującego się efektami specjalnymi. Aplikacja korzysta z rozszerzonej rzeczywistości (AR) i pozwala na ekranie urządzenia mobilnego wyświetlić rzeczywisty obraz z naniesionymi trójwymiarowymi modelami, a także symulować różne oświetlenie studyjne.
0
Capture One 11 doczekał się pierwszej poważnej aktualizacji
20 kwiecień 2018
Program Capture One w wersji 11.1 zyskał kilka nowych funkcji. Aktualizacja wprowadza ulepszoną wydajność importowania zdjęć, zaktualizowany workflow stylów, nowy koncentrator zasobów, ulepszone ustawienia LCC oraz obsługę nowych aparatów i obiektywów.
1
Ponad 2500 presetów do Lightrooma za niecałe 100 zł
18 kwiecień 2018
Jeśli kiedykolwiek eksperymentowaliście z presetami do Lightrooma, wiecie, że czasem niełatwo znaleźć ten właściwy. Dlatego PhotoWhoa przygotowało paczkę z aż 2500 presetami na każdą okazję.
1
Luminar Jupiter - kosmiczna aktualizacja, na którą czekali użytkownicy
17 kwiecień 2018
Zwiększona wydajność, a także lepszy silnik przetwarzania plików RAW i automatyczna korekta wad optycznych obiektywu - to kilka narzędzi z ponad 300 ulepszeń, które wprowadza najnowsza aktualizacja Luminara.
0
Ważna aktualizacja Lightrooma. Zobacz, co tym razem zaserwowało nam Adobe
4 kwiecień 2018
Zaprezentowana aktualizacja wprowadza sześć nowych profili Adobe RAW, ponad 40 wcześniej niespotykanych profili kreatywnych, zupełnie nową przeglądarkę profili oraz kilka ważnych funkcji i ulepszeń zarówno do wersji stacjonarnej, jak i mobilnej Lightrooma.
5
Twórz magiczne kompozycje jednym kliknięciem z wtyczkami StudioMagic
1
Pobierz ponad 1300 warstw i efektów premium na każdą okazję
14 luty 2018
Jeśli ciągle poszukujesz nowych narzędzi i pomysłów, które pomagają Ci się wyróżnić na tle innych fotografów, to wszystko, co niezbędne do osiągnięcia tego celu znajdziesz w bogatym zestawie efektów i nakładek przygotowanych przez serwis Photowhoa.
2
Lightroom Classic przyspieszy i to znacząco. Zadba o to najnowsza aktualizacja
30 styczeń 2018
Adobe wreszcie zapowiedziało kluczowe usprawnienie Lightrooma, na które czeka wielu fotografów. Program po uaktualnieniu do wersji 7.2 ma być wydajniejszy i wyraźnie szybszy - nawet o 30% przy eksporcie zdjęć. Jest jednak pewien haczyk.
4
Skuteczne zaznaczanie obiektów za pomocą jednego kliknięcia? To możliwe dzięki kluczowej aktualizacji Photoshopa CC
24 styczeń 2018
Photoshop CC w wersji 19.1 wprowadza zapowiedzianą pod koniec ubiegłego roku funkcję Select Subject. Do skutecznego zaznaczania obiektów wykorzystuje ona technologię sztucznej inteligencji. A to nie wszystko. Jest także sporo ważnych nowości dla użytkowników Windowsa.
0
Presets Brewery - wtyczka, która pozwoli na używanie presetów z Lightrooma w Photoshopie
19 styczeń 2018
Presety dla wielu fotografów są punktem wyjściowym do dalszej obróbki dla wielu fotografów. Niestety pod tym względem ograniczone są osoby, które proces edycji opierają głównie o Photoshopa. Z pomocą przychodzi Presets Brewery.
0
Darktable - bezpłatna alternatywa Lightrooma teraz dostępna także na Windows
28 grudzień 2017
Jeśli poszukujecie funkcjonalnego programu do edycji RAW, ale nie chcecie płacić za licencje lub plany abonamentowe, to Darktable może okazać się świetnym rozwiązaniem.
2
To już oficjalne. Niedługo pojawi się nowa wersja wtyczek Nik Collection
27 grudzień 2017
Historia wtyczek do postprodukcji zdjęć Nik Collection to pasmo zawirowań, jednak po wykupieniu ich przez DxO fotografowie otrzymali w końcu nadzieję na ich dalszy rozwój. Teraz firma oficjalnie zapowiada nową wersję pakietu.
0
Niewidzialny znak wodny ochroni zdjęcia przed bezprawnym użyciem
22 grudzień 2017
Stosowanie znaków wodnych to popularna metoda zabezpieczenia zdjęć przed kradzieżą, a Imatag ma oferować zupełnie nową generację tego rozwiązania.
1
To już koniec. Adobe udostępniło ostatnią aktualizację Lightrooma 6
20 grudzień 2017
Właśnie zakończyła się pewna era. Najnowsza aktualizacja Lightrooma do wersji 6.14 jest ostatnim uaktualnieniem stacjonarnej odsłony programu.
4