Affinity Photo, Designer i Publisher znów 3 miesiące za darmo - powraca przedłużony trial i rabaty

1

Autor: Maciej Luśtyk

21 Styczeń 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Wiosną zeszłego roku, ze względu na epidemię Serif wystartował ze świetną promocją, umożliwiając korzystanie z próbnych wersji aplikacji Affinity przez 90 dni. Teraz akcja powraca, także dla tych, którzy wykorzystali już swoje triale.

Programy Affinity Photo, Designer i Publisher to najbardziej dojrzała konkurencja dla kluczowych programów graficznych z oferty Adobe, takich jak Photoshop, Illustrator czy InDesign. W dodatku dostępna w ramach jednorazowej opłaty. Nic dziwnego, że wielu twórców zupełnie przerzuciło się na ekosystem firmy Serif.

Wersje próbne Affinity za darmo na 90 dni

Jeśli też nie w smak wam subskrypcja Adobe, kolejny raz nadarza się doskonała okazja na zaznajomienie się z ofertą programów Affinity. Producent po raz kolejny uruchamia „covidową” promocję, z którą po raz pierwszy wystartował w zeszłym roku i wydłuża okres próbny aplikacji na 3 miesiące. Co ważne, z przedłużonych triali mogą skorzystać także osoby, które pobrały je już w przypadku zeszłorocznej promocji.

A jeśli wam się spodoba, programy kupicie 50% taniej

Oczywiście promocja ma na celu przyciągnięcie do programów więcej użytkowników, jednak i w tej kwestii producent robi ukłon w stronę twórców. Teraz aplikacje Affinity Photo, Affinity Designer i Affinity Publisher możecie kupić z 50-procentowym rabatem, w cenie 119 zł każda.

Biorąc pod uwagę, że to mniej więcej tyle, co dwa miesiące subskrypcji Planu Fotograficznego Adobe CC, żal byłoby nie spróbować. Zwłaszcza jeśli do swojej pracy oprócz Photoshopa używacie również Illustratora bądź InDesigna, które w przypadku Adobe oferowane są razem wyłącznie w pakiecie obejmującym wszystkie aplikacje.

Aha, producent informuje też, że wszystkie apki są już w 100% kompatybilne z nowymi Macami z procesorami M1.

Darmowe wersje Affinity Photo, Designer i Publisher - skąd pobrać?

Darmowe triale i więcej informacji znajdziecie na stronie affinity.serif.com.

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Nadchodzą duże zmiany w Adobe Premiere Pro
Nadchodzą duże zmiany w Adobe Premiere Pro
Macie wrażenie, że proces importu i eksportu bazuje w Premiere Pro jest archaiczny? Już niebawem Adobe wprowadzi znaczne zmiany w interfejsie i nawigacji.
0
0
Cascable 6.0 - duża aktualizacja aplikacji do łączenia aparatu ze smartfonem
Cascable 6.0 - duża aktualizacja aplikacji do łączenia aparatu ze smartfonem
Rozbudowana mobilna aplikacja do łączenia smartfona z aparatem została zaktualizowana. Wersja 6.0 to nowy wygląd, ulepszony interfejs oraz wsparcie dla średnioformatowego Phase One IQ4.
0
0
Mac i iPad jako jeden ekosystem - MacOS Monterey szykuje małą rewolucję w pracy
Mac i iPad jako jeden ekosystem - MacOS Monterey szykuje małą rewolucję w pracy
Projektanci Apple’a od zawsze przykładali dużo uwagi do kwestii łączności pomiędzy urządzeniami. Wraz z najnowszym systemem przeniesiona zostanie ona na kolejny...
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)