Adobe Photoshop CC dla urządzeń z dotykowym ekranem

Autor: Patryk Wiśniewski

21 Maj 2014
Artykuł na: minutę
Firma Adobie przygotowała wersję Photoshopa CC dedykowaną do urządzeń z dotykowym ekranem. Wraz z rozwojem urządzeń mobilnych oraz tabletów z ekranem, pojawiła się potrzeba lepszego dopasowania oprogramowaniu do tego typu urządzeń. Nowa wersja oprogramowania została zaprezentowana wraz z najnowszym tabletem Microsoftu.

Adobe zwróciło uwagę na coraz większy rynek urządzeń wyposażonych w ekrany dotykowe. W związku z tym producent postanowił przygotować swój flagowy program - Photoshop CC - do jak najlepszej współpracy z tego typu narzędziami. Zaprezentowanie nowej wersji oprogramowania połączono z zapowiedzią tabletu Microsoft Surface Pro 3.

Nowa wersja Photoshopa CC pomimo, że jest przeznaczona na urządzenia mobilne, to oferuje wszystko to co pełna wersja oprogamowania. Funkcje oraz elementy interfejsu zostały przygotowane w taki sposób, aby zapewniały łatwy i intuicyjny dostęp przy pomocy palca lub rysika. Oczywiście nowa wersja Photoshopa oferuje także sterowanie poprzez gesty. Oprogramowanie będzie również współpracowało z ekranami o wysokiej rozdzielczości.

Na oficjalną zapowiedź oraz szczegóły dotyczące sposobu subskrypcji musimy jeszcze chwilę poczekać

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Luminar NEO wprowadza generatywną AI do swoich funkcji. Limitem w edycji będzie już tylko wyobraźnia
Luminar NEO wprowadza generatywną AI do swoich funkcji. Limitem w edycji będzie już tylko wyobraźnia
Twórcy programu Luminar informują o wprowadzeniu nowej funkcji o nazwie GenSwap. Tym samym program dołącza do rosnącego grona aplikacji, które w procesie edycji wykorzystują możliwości...
5
Canon Multi-Camera Control - produkcje wielokamerowe na wyciągnięcie palca
Canon Multi-Camera Control - produkcje wielokamerowe na wyciągnięcie palca
Canon przedstawia nową bezpłatną aplikację na smartfony, która znacznie ułatwić ma pracę w środowisku wielokamerowym. Pozwala obsłużyć do 4 kamer jednocześnie, umożliwiając na szeroką...
5
Project Stardust - Adobe szykuje rewolucję w edycji grafiki
Project Stardust - Adobe szykuje rewolucję w edycji grafiki
„Wszystko będzie warstwą”, tak w skrócie można opisać nową technologię, która według słów producenta ma kompletnie odmienić to, jak pracujemy z produktami Adobe.
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)