Adobe Photoshop Elements 12

Autor: Marcin Grabowiecki

24 Wrzesień 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Ukazała się najnowsza wersja programu Adobe Photoshop Elements. Można ją kupić za 100 lub uaktualnić za 80 dolarów. Adobe Photoshop Elements to okrojona wersja programu Adobe Photoshop, skierowana do osób z mniejszym budżetem oraz takich, które nie potrzebują wszystkich funkcji oferowanych przez pełną wersję programu.

Najnowsza wersja programu Adobe Photoshop Elements zawiera funkcję Przesunięcie z uwzględnieniem zawartości, która umożliwia automatyczne wypełnienie tła po przesunięciu obiektu na zdjęciu. Dodano także opcję korekcji oczu zwierząt, dzięki której usuwanie koloru oczu zwierząt ma być tak łatwe jak pozbywanie się efektu czerwonych oczu na fotografiach ludzi.

Wśród nowości jest także funkcja Elements Mobile Albums, która umożliwia użytkownikom oglądanie, edycję i dzielenie się zdjęciami na urządzeniach mobilnych z poziomu Edytora. Dodano także 64-bitowe wsparcie dla komputerów z systemem Mac OS X.

Zarówno wersja na Maca, jak i na PC kosztuje 100 dolarów (lub 150 dolarów w komplecie z Adobe Premiere Elements). Na uaktualnienie poprzedniej wersji programu wydamy 80 lub 120 dolarów (w pakiecie z Adobe Premiere Elements).

Adobe Photoshop Elements to okrojona wersja programu Adobe Photoshop, skierowana do osób z mniejszym budżetem i takich, które nie potrzebują wszystkich funkcji oferowanych przez pełną wersję programu.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Adobe gasi pożar i obiecuje nowe, jaśniejsze warunki usługi. Ale to tylko kropla w morzu potrzeb
Adobe gasi pożar i obiecuje nowe, jaśniejsze warunki usługi. Ale to tylko kropla w morzu potrzeb
Niedawne zmiany regulaminu usług Adobe spotkały się z ostrą krytyką użytkowników. Pod naporem złego PR-u, producent wycofuje się z nich rakiem i obiecuje wiekszą przejrzystość. To...
7
Next77 na Festiwalu Fotoforma
Next77 na Festiwalu Fotoforma
Dystrybutor marek Irix, Quadralite, Godox, Hoya oraz Tokina zaprasza na drugą edycję Festiwalu Fotoforma. Na odwiedzających czekają atrakcyjne rabaty, możliwość przetestowania sprzętu...
1
Grand Press Photo 2024: Wojciech Grzędziński fotografem roku i XX-lecia
Grand Press Photo 2024: Wojciech Grzędziński fotografem roku i XX-lecia
Wojciech Grzędziński trzeci raz z rzędu wygrywa główną nagrodę Grand Press Photo - największego polskiego konkursu fotografii reportażowej i dokumentalnej. Fotoreporter otrzymał...
16
Powiązane artykuły