Adobe Photoshop Elements 12

Autor: Marcin Grabowiecki

24 Wrzesień 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Ukazała się najnowsza wersja programu Adobe Photoshop Elements. Można ją kupić za 100 lub uaktualnić za 80 dolarów. Adobe Photoshop Elements to okrojona wersja programu Adobe Photoshop, skierowana do osób z mniejszym budżetem oraz takich, które nie potrzebują wszystkich funkcji oferowanych przez pełną wersję programu.

Najnowsza wersja programu Adobe Photoshop Elements zawiera funkcję Przesunięcie z uwzględnieniem zawartości, która umożliwia automatyczne wypełnienie tła po przesunięciu obiektu na zdjęciu. Dodano także opcję korekcji oczu zwierząt, dzięki której usuwanie koloru oczu zwierząt ma być tak łatwe jak pozbywanie się efektu czerwonych oczu na fotografiach ludzi.

Wśród nowości jest także funkcja Elements Mobile Albums, która umożliwia użytkownikom oglądanie, edycję i dzielenie się zdjęciami na urządzeniach mobilnych z poziomu Edytora. Dodano także 64-bitowe wsparcie dla komputerów z systemem Mac OS X.

Zarówno wersja na Maca, jak i na PC kosztuje 100 dolarów (lub 150 dolarów w komplecie z Adobe Premiere Elements). Na uaktualnienie poprzedniej wersji programu wydamy 80 lub 120 dolarów (w pakiecie z Adobe Premiere Elements).

Adobe Photoshop Elements to okrojona wersja programu Adobe Photoshop, skierowana do osób z mniejszym budżetem i takich, które nie potrzebują wszystkich funkcji oferowanych przez pełną wersję programu.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Prawda ma znaczenie. Adobe zmienia politykę dotyczącą sprzedaży obrazów AI
Prawda ma znaczenie. Adobe zmienia politykę dotyczącą sprzedaży obrazów AI
Po niedawnych kontrowersjach dotyczących handlu wygenerowanymi obrazami, mającymi ilustrować prawdziwe wydarzenia, Adobe obiecuje zmienić zasady dotyczące zgłaszania prac do Adobe...
8
World Press Photo chciało dopuścić do konkursu obrazy AI. Teraz wycofuje się ze swojej decyzji
World Press Photo chciało dopuścić do konkursu obrazy AI. Teraz wycofuje się ze swojej decyzji
W ostatnich latach konkurs WPP obrał zupełnie inne tory. W nadchodzącej edycji jury zamierzało dopuścić do konkursu „fotografie” wytworzone generatorach AI. Po fali krytyki...
8
Sony i Associated Press kończą testy systemu certyfikowania zdjęć w aparacie
Sony i Associated Press kończą testy systemu certyfikowania zdjęć w aparacie
Sony nie będzie pierwsze, ale dzięki swojej pozycji ma szansę sprawić, że certyfikowanie autentyczności zdjęć już na etapie ich wykonywania stanie się standardem. Firma właśnie...
6
Powiązane artykuły