Adobe Photoshop Elements 12

0
Marcin Grabowiecki
24 Wrzesień 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Ukazała się najnowsza wersja programu Adobe Photoshop Elements. Można ją kupić za 100 lub uaktualnić za 80 dolarów. Adobe Photoshop Elements to okrojona wersja programu Adobe Photoshop, skierowana do osób z mniejszym budżetem oraz takich, które nie potrzebują wszystkich funkcji oferowanych przez pełną wersję programu.


Najnowsza wersja programu Adobe Photoshop Elements zawiera funkcję Przesunięcie z uwzględnieniem zawartości, która umożliwia automatyczne wypełnienie tła po przesunięciu obiektu na zdjęciu. Dodano także opcję korekcji oczu zwierząt, dzięki której usuwanie koloru oczu zwierząt ma być tak łatwe jak pozbywanie się efektu czerwonych oczu na fotografiach ludzi.

Wśród nowości jest także funkcja Elements Mobile Albums, która umożliwia użytkownikom oglądanie, edycję i dzielenie się zdjęciami na urządzeniach mobilnych z poziomu Edytora. Dodano także 64-bitowe wsparcie dla komputerów z systemem Mac OS X.

Zarówno wersja na Maca, jak i na PC kosztuje 100 dolarów (lub 150 dolarów w komplecie z Adobe Premiere Elements). Na uaktualnienie poprzedniej wersji programu wydamy 80 lub 120 dolarów (w pakiecie z Adobe Premiere Elements).

Adobe Photoshop Elements to okrojona wersja programu Adobe Photoshop, skierowana do osób z mniejszym budżetem i takich, które nie potrzebują wszystkich funkcji oferowanych przez pełną wersję programu.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Nikon, Leica i Olympus nie wezmą udziału w kolejnej Photokinie. Czy w czasach internetu targi mają jeszcze sens?
Nikon, Leica i Olympus nie wezmą udziału w kolejnej Photokinie. Czy w czasach internetu targi mają...
Pierwsza Photokina w nowej formule już wiosną. Nie weźmie w niej jednak udziału trzech głównych producentów sprzętu. Czy firmom fotograficznym targi są jeszcze do...
4
6
Nagradzany chiński fotoreporter Lu Guang znów na wolności. Nie chce udzielać wywiadów
Nagradzany chiński fotoreporter Lu Guang znów na wolności. Nie chce udzielać wywiadów
Zatrzymany przed rokiem przez chińską służbę bezpieczeństwa, jeden z najbardziej znanych fotoreporterów Pańswa Środka,...
9
0
Sigma porzuca mocowanie K. Co dalej z Pentaksem?
Sigma porzuca mocowanie K. Co dalej z Pentaksem?
Pentax, choć cały czas ma wierne grono użytkowników, już od dłuższego czasu wędruje poboczem rynku fotograficznego. W obliczu działań Sigmy producentowi będzie jeszcze...
25
24
Powiązane artykuły