DxO FilmPack 4.1 kompatybilny z Photoshopem CC

Pojawiła się nowa wersja plug-inu DxO FilmPack. Tym razem aktualizacja nie wprowadza nowych efektów, a jedynie dodanie kompatybilności z programem Photoshop CC.

DxO Labs zaprezentowało nową wersję programu FilmPack, który pozwala na symulowanie wyglądu filmów tradycyjnych na fotografiach cyfrowych. Wśród dostępnych presetów znajdziemy m.in. filmy Fuji Provia 100 F, Kodak Ektachrome 100 VS, Kodak Portra 160 VC i Ilford HP5 Plus 400. W wersji 4.1 nie pojawiły się nowe efekty, a jedyna nowość to kompatybilność z programem Photoshop CC.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12