DxO Optics Pro 8.2 i Film Pack 4

Pojawiła się aktualizacja programu DxO Optics Pro do wersji 8.2. Producent dodał wsparcie dla trzech nowych aparatów. Jednocześnie opublikowano program DxO Film Pack 4.

DxO Labs zaprezentowało nową wersję programu DxO Optics Pro. Aktualizacja do wersji 8.2 wprowadza wsparcie dla trzech nowych aparatów:
  • Canon EOS 100D
  • Ricoh GR
  • Sony SLT-A58
Aktualizacja do wersji 8.1.6 jest darmowa dla użytkowników posiadających DxO Optics Pro 8.

Równocześnie DxO pokazało Film Pack w wersji oznaczonej numerem 4, który może być używany jak osobny program lub plug-in do programów Adobe Photoshop, Adobe Photoshop Elements, Adobe Photoshop Lightroom, Apple Aperture i DxO Optics Pro. W nowym Film Packu pojawiło się 65 nowych efektów.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
11
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8