DxO

Wszystkie artykuły z tagiem: "DxO" w serwisie fotopolis.pl:
Nowa aktualizacja DxO PhotoLab 2. Wraz z nią między innymi wydajniejsza wyszukiwarka i wsparcie nowych aparatów
Francuska firma DxO udostępniła pierwszą aktualizację swojego odświeżonego programu PhotoLab 2. Nowe uaktualnienie wprowadza między innymi ulepszenia do nowego systemu zarządzania zasobami obrazu PhotoLibrary, a także wsparcie dla najnowszych modeli aparatów.
10 Gru 2018
Michał Chrzanowski
0
DxO PhotoLab 2 - nowa funkcjonalność i jeszcze lepsza wydajność pracy
Wraz z nową wersją DxO PhotoLab 2 użytkownicy w końcu otrzymają możliwość katalogowania i szybkiego wyszukiwania plików, technologie ClearView Plus i U Point do lokalnej edycji obrazu, a także zwiększoną wydajność. Ale to nie wszystkie wprowadzone zmiany.
26 Paź 2018
Michał Chrzanowski
0
DxO prezentuje nową wersję wtyczek Nik Collection. Nowości nie ma, ale trzeba płacić
Znane i lubiane wtyczki Nik Colletion powracają w nowej, zoptymalizowanej pod nowe systemy i aplikacje formie. Oprócz tego jednak zmienia się niewiele. Poza tym, że od teraz za pakiet zapłacimy ponad 250 złotych.
7 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
DxO kolejny raz udostępnia za darmo alternatywę dla Lightrooma
Dobra wiadomość dla wszystkich, którym nie w smak wykupywanie licencji Adobe. Do połowy lutego program DxO Optics Pro 9 w wersji Elite Edition możemy pobrać zupełnie za darmo.
8 Gru 2016
Maciej Luśtyk
5
DxO udostępnia za darmo alternatywę dla Lightrooma
Dobra wiadomość dla wszystkich, którym nie smak wykupywanie licencji Adobe. Do końca sierpnia program DxO Optics Pro 9 w wersji Elite Edition możemy pobrać zupełnie za darmo.
16 Cze 2016
Maciej Luśtyk
5
DxO One - przystawka fotograficzna, która stała się aparatem
Firma DxO zaprezentowała rewolucyjną aktualizację, która zmienia cyfrową przystawkę fotograficzną DxO One w samodzielnie działający aparat.
4 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
DxO One - zdjęcia przykładowe
Do naszej redakcji trafił DxO One. Jest to ultrakompaktowy, 20,2-megapikselowy aparat wyposażony w 1-calową matrycą obrazu. Po podłączeniu do smartfona lub tabletu może myć ciekawą propozycją dla miłośników fotografii mobilnej - jednak wyłącznie tych, który posiadają urządzenia firmy Apple. Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane nowym aparatem DxO One.
17 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
DxO ONE - fotograficzna przystawka do iPhone’a
W ciągu ostatnich dni na stronie DxO można było zobaczyć grafiki informujące, że już niedługo za sprawą firmy doczekamy się przełomu w fotografowaniu. Dziś już wiemy, że chodziło o aparat DxO One. Przełomu raczej nie ma, ale ultrakompaktowy, 20,2-megapikselowy aparat z 1-calową matrycą podłączany do smartfona to ciekawy pomysł i może skusić niektórych użytkowników smartfonów Apple.
18 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
DxO Optics Pro v10.3 i FilmPack v5.1.1 - szybsza obróbka i wsparcie dla nowych aparatów
Francuski producent oprogramowania do obróbki zdjęć zaprezentował aktualizacje programów Optics Pro 10 i FilmPack 5. Nowe wersje usprawniają działanie programu i wprowadzają wsparcie dla niedawno zaprezentowanych aparatów.
11 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
DxO Optics Pro v10.2 i FilmPack v5.1 - nowe funkcje i wsparcie dla kolejnych aparatów
Francuski producent oprogramowania do obróbki zdjęć zaprezentował aktualizacje programów Optics Pro 10 i FilmPack 5. Nowe wersje prowadzają kilka nowych funkcji i rozszerza wsparcie o najnowsze aparaty.
28 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0