DxO

Wszystkie artykuły z tagiem: "DxO" w serwisie fotopolis.pl:
Kolejna aktualizacja DxO PhotoLab. Wraz z nią otrzymamy wsparcie dla nowych aparatów i obiektywów
Kompatybilność z Nikonem Z 6 i Z7, Canonem EOS R oraz długa lista wspieranych obiektywów - to wszystko wprowadza najnowsza aktualizacja DxO PhotoLab.
7 Mar 2019
Michał Chrzanowski
0
Xiaomi Mi 9 - 3 topowe aparaty w dobrej cenie
Najnowsza wersja flagowca chińskiego producenta oferuje 3 aparaty w podobnej konfiguracji, co w najnowszym Samsungu Galaxy. Oferuje też niezłe podzespoły, a przy tym, jak zawsze w przypadku Xiaomi jest bardzo przystępnie wyceniona.
21 Lut 2019
Maciej Luśtyk
0
Nowa aktualizacja DxO PhotoLab 2. Wraz z nią między innymi wydajniejsza wyszukiwarka i wsparcie nowych aparatów
Francuska firma DxO udostępniła pierwszą aktualizację swojego odświeżonego programu PhotoLab 2. Nowe uaktualnienie wprowadza między innymi ulepszenia do nowego systemu zarządzania zasobami obrazu PhotoLibrary, a także wsparcie dla najnowszych modeli aparatów.
10 Gru 2018
Michał Chrzanowski
0
DxO PhotoLab 2 - nowa funkcjonalność i jeszcze lepsza wydajność pracy
Wraz z nową wersją DxO PhotoLab 2 użytkownicy w końcu otrzymają możliwość katalogowania i szybkiego wyszukiwania plików, technologie ClearView Plus i U Point do lokalnej edycji obrazu, a także zwiększoną wydajność. Ale to nie wszystkie wprowadzone zmiany.
26 Paź 2018
Michał Chrzanowski
0
DxO prezentuje nową wersję wtyczek Nik Collection. Nowości nie ma, ale trzeba płacić
Znane i lubiane wtyczki Nik Colletion powracają w nowej, zoptymalizowanej pod nowe systemy i aplikacje formie. Oprócz tego jednak zmienia się niewiele. Poza tym, że od teraz za pakiet zapłacimy ponad 250 złotych.
7 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
DxO kolejny raz udostępnia za darmo alternatywę dla Lightrooma
Dobra wiadomość dla wszystkich, którym nie w smak wykupywanie licencji Adobe. Do połowy lutego program DxO Optics Pro 9 w wersji Elite Edition możemy pobrać zupełnie za darmo.
8 Gru 2016
Maciej Luśtyk
5
DxO udostępnia za darmo alternatywę dla Lightrooma
Dobra wiadomość dla wszystkich, którym nie smak wykupywanie licencji Adobe. Do końca sierpnia program DxO Optics Pro 9 w wersji Elite Edition możemy pobrać zupełnie za darmo.
16 Cze 2016
Maciej Luśtyk
5
DxO One - przystawka fotograficzna, która stała się aparatem
Firma DxO zaprezentowała rewolucyjną aktualizację, która zmienia cyfrową przystawkę fotograficzną DxO One w samodzielnie działający aparat.
4 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
DxO One - zdjęcia przykładowe
Do naszej redakcji trafił DxO One. Jest to ultrakompaktowy, 20,2-megapikselowy aparat wyposażony w 1-calową matrycą obrazu. Po podłączeniu do smartfona lub tabletu może myć ciekawą propozycją dla miłośników fotografii mobilnej - jednak wyłącznie tych, który posiadają urządzenia firmy Apple. Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane nowym aparatem DxO One.
17 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
DxO ONE - fotograficzna przystawka do iPhone’a
W ciągu ostatnich dni na stronie DxO można było zobaczyć grafiki informujące, że już niedługo za sprawą firmy doczekamy się przełomu w fotografowaniu. Dziś już wiemy, że chodziło o aparat DxO One. Przełomu raczej nie ma, ale ultrakompaktowy, 20,2-megapikselowy aparat z 1-calową matrycą podłączany do smartfona to ciekawy pomysł i może skusić niektórych użytkowników smartfonów Apple.
18 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0