DXO oferuje darmowy dostęp do kwietniowych webinarów

0

Autor: Andrzej Wencel

30 Marzec 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Wykorzystaj kreatywnie nadchodzące tygodnie i naucz się nowych rzeczy, dzięki cyklowi darmowych webinarów DxO.

Francuska firma DxO, znana między innymi ze swojego oprogramowania do edycji zdjęć DXO PhotoLab oraz wtyczek i presetów Nik Collection postanowiła umilić nam domowy „lockdown” i wprowadziła do swojej oferty serie darmowych fotograficznych webinarów.

Już od początku przyszłego miesiąca, kilka razy w tygodniu można będzie posłuchać, co eksperci od oprogramowania oraz fotografowie maja do powiedzenia na temat różnych technik wykorzystywanych do obróbki zdjęć. Nieważne czy jesteście profesjonalistami czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z fotografią, każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie. Kursy dotyczą oczywiście w większości oprogramowania DxO.

Wybrane kursy z linkami do rejestracji

"Uwolnij potencjał swoich zdjęć przyrodniczych dzięki filtrom Nik Color Efex Pro. Poznaj techniki pracy prezentowane przez Danego Hughesa. Dzięki 55 indywidualnym filtrom i milionom możliwości ich kombinacji, możemy mieć totalną kontrolę nad estetyką naszych fotografii przyrodniczych. W tej prezentacji omówimy niektóre z moich ulubionych kombinacji filtrów wraz z procesem decyzyjnym, który pozwoli ci potem eksperymentować z własną wizją" 

Termin: 7 Kwietnia - godzina 19:00

Rejestracja

"Odzyskiwanie w światłach i cieniach, to równocześnie sztuka i nauka. Czy najpierw dostosowujesz ogólną ekspozycję? Jak odpowiednio manipulować ustawieniami półcieni, czerni i bieli? Jak poradzić sobie z nadmierną "solaryzacją"?

Termin: 9 Kwietnia - godzina 20:00

Rejestracja

"Nik Collection 2.5 zawiera serię nowych symulacji filmów, które można zastosować do wszelkich rodzajów zdjęć. Dzięki możliwości selektywnej miejscowej kontroli ustawię parametrów filtrów , będziesz totalnie zaskoczony uzyskanymi efektami! Zobacz, co nowego oferuje wersja Nik 2.5 i jak terazwspółpracuje z Affinity Photo"

Termin: 14 Kwietnia - godzina 20:00

Rejestracja

"Podczas tego seminarium Ambasador DxO Fabio Antenore popracuje nad zdjęciem w Photoshopie i pokaże, jak używa wtyczek z kolekcji Nik firmy DxO w połączeniu z maskami i warstwami Luminosity, aby dodać więcej kontrastu i głębi. Odkryj jego techniki tworzenia hiperrealistycznych zdjęć krajobrazowych"

Termin: 23 Kwietnia - godzina 20:00

Rejestracja

Jak wspominaliśmy, wszystkie powyższe kursy są darmowe. Jeśli chcecie w nich uczestniczyć, wystarczy się tylko zarejestrować. Na stronie DXO.com znajdziecie więcej szczegółowych informacji o aktualnych darmowych propozycjach firmy, oraz dużo archiwalnych nagrań webinarów.

Autor: Andrzej Wencel

Psycholog z wykształcenia, przez wiele lat pracował jako fotosista na planach filmowych. Fan ciepłych wieczorów nad Wisłą i dobrej książki. Najlepiej reportażu podszytego wielką teorią spiskową.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Co łączy palenie czarownic i protesty kobiet?
Co łączy palenie czarownic i protesty kobiet?
Za tegoroczną odsłonę Kolekcji Wrzesińskiej odpowiadają Magdalena i Maksymilian Rigamonti. „Stos” to fotograficzno-literacka opowieść o kobietach, powstała w czasie...
0
1
„Pokaż się” i zorganizuj własną wystawę na 11. Opolskim Festiwalu Fotografii
„Pokaż się” i zorganizuj własną wystawę na 11. Opolskim Festiwalu Fotografii
Rusza 8. edycja konkursu „Pokaż się”, którego laureat będzie miał szansę zaprezentowania swojej wystawy podczas tegorocznego Opolskiego Festiwalu...
0
0
Taką Polskę oglądano w Związku Radzieckim - zdjęcia Harry’ego Weinberga na wystawie w Warszawie
Taką Polskę oglądano w Związku Radzieckim - zdjęcia Harry’ego Weinberga na wystawie w Warszawie
Fundacja Archeologia Fotografii rusza z wystawą „Karuzela" Harry’ego Weinberga, który w latach 1966-1973 zrealizował fotoreportaże i zdjęcia do ok. 200 artykułów...
0
1
Powiązane artykuły