Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

DXO oferuje darmowy dostęp do kwietniowych webinarów

0

Autor: Andrzej Wencel

30 Marzec 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Wykorzystaj kreatywnie nadchodzące tygodnie i naucz się nowych rzeczy, dzięki cyklowi darmowych webinarów DxO.

Francuska firma DxO, znana między innymi ze swojego oprogramowania do edycji zdjęć DXO PhotoLab oraz wtyczek i presetów Nik Collection postanowiła umilić nam domowy „lockdown” i wprowadziła do swojej oferty serie darmowych fotograficznych webinarów.

Już od początku przyszłego miesiąca, kilka razy w tygodniu można będzie posłuchać, co eksperci od oprogramowania oraz fotografowie maja do powiedzenia na temat różnych technik wykorzystywanych do obróbki zdjęć. Nieważne czy jesteście profesjonalistami czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z fotografią, każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie. Kursy dotyczą oczywiście w większości oprogramowania DxO.

Wybrane kursy z linkami do rejestracji

"Uwolnij potencjał swoich zdjęć przyrodniczych dzięki filtrom Nik Color Efex Pro. Poznaj techniki pracy prezentowane przez Danego Hughesa. Dzięki 55 indywidualnym filtrom i milionom możliwości ich kombinacji, możemy mieć totalną kontrolę nad estetyką naszych fotografii przyrodniczych. W tej prezentacji omówimy niektóre z moich ulubionych kombinacji filtrów wraz z procesem decyzyjnym, który pozwoli ci potem eksperymentować z własną wizją" 

Termin: 7 Kwietnia - godzina 19:00

Rejestracja

"Odzyskiwanie w światłach i cieniach, to równocześnie sztuka i nauka. Czy najpierw dostosowujesz ogólną ekspozycję? Jak odpowiednio manipulować ustawieniami półcieni, czerni i bieli? Jak poradzić sobie z nadmierną "solaryzacją"?

Termin: 9 Kwietnia - godzina 20:00

Rejestracja

"Nik Collection 2.5 zawiera serię nowych symulacji filmów, które można zastosować do wszelkich rodzajów zdjęć. Dzięki możliwości selektywnej miejscowej kontroli ustawię parametrów filtrów , będziesz totalnie zaskoczony uzyskanymi efektami! Zobacz, co nowego oferuje wersja Nik 2.5 i jak terazwspółpracuje z Affinity Photo"

Termin: 14 Kwietnia - godzina 20:00

Rejestracja

"Podczas tego seminarium Ambasador DxO Fabio Antenore popracuje nad zdjęciem w Photoshopie i pokaże, jak używa wtyczek z kolekcji Nik firmy DxO w połączeniu z maskami i warstwami Luminosity, aby dodać więcej kontrastu i głębi. Odkryj jego techniki tworzenia hiperrealistycznych zdjęć krajobrazowych"

Termin: 23 Kwietnia - godzina 20:00

Rejestracja

Jak wspominaliśmy, wszystkie powyższe kursy są darmowe. Jeśli chcecie w nich uczestniczyć, wystarczy się tylko zarejestrować. Na stronie DXO.com znajdziecie więcej szczegółowych informacji o aktualnych darmowych propozycjach firmy, oraz dużo archiwalnych nagrań webinarów.

Autor: Andrzej Wencel

Psycholog z wykształcenia, przez wiele lat pracował jako fotosista na planach filmowych. Fan ciepłych wieczorów nad Wisłą i dobrej książki. Najlepiej reportażu podszytego wielką teorią spiskową.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Świąteczny fotospacer z obiektywami Irix w krakowskim Ogrodzie Świateł
Świąteczny fotospacer z obiektywami Irix w krakowskim Ogrodzie Świateł
Marka Irix ma przyjemność zaprosić na kolejny w tym roku fotograficzny spacer „Uchwyć ducha Świąt w obiektywie Irix”. Wydarzenie odbędzie się 15 grudnia 2020 (wtorek),...
0
0
Już jutro wielki finał konkursu im. Krzysztofa Millera - oglądaj na żywo online
Już jutro wielki finał konkursu im. Krzysztofa Millera - oglądaj na żywo online
W czwartek, 3 grudnia br. o godz. 20:00 poznamy laureata tegorocznej Nagrody im. Krzysztofa Millera. Podczas uroczystości pokazane zostaną najlepsze zdjęcia,...
0
0
Wizje Natury 2020 - wirtualny festiwal fotografii przyrodniczej
Wizje Natury 2020 - wirtualny festiwal fotografii przyrodniczej
Kilka dni temu, w nowej formule, wystartował XVI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury. Od dzisiaj do 12 grudnia na zainteresowanych czekają...
0
0
Powiązane artykuły