Kup wybrane produkty X-Rite i otrzymaj wtyczki Nik Collection 2018 od DxO zupełnie za darmo

Kup wybrane produkty X-Rite i otrzymaj wtyczki Nik Collection 2018 od DxO zupełnie za darmo

X-Rite nawiązał współpracę z firmą DxO. Dzięki temu przy zakupie wybranych produktów X-Rite otrzymasz bezpłatną, pełną licencję Nik Collection 2018. To wielokrotnie nagradzane oprogramowanie o wartości ok. 300 zł oferuje unikalny zestaw narzędzi do pracy twórczej.

Wtyczki Nik Collection uznawane są za jedne z najlepszych na rynku i do dzisiaj są powszechnie używane przez wielu fotografów jako wsparcie głównych programów do edycji zdjęć. Seria składa się 7 kreatywnych wtyczek do programów Adobe Photoshop, Lightroom oraz Elements. Oferują filtry, opcje renderowania oraz narzędzia do retuszu zdjęć dla tworzenia wspaniałych obrazów.

Chcesz otrzymać Nik Collection 2018 zupełnie za darmo? Wszystko co musisz zrobić to skorzystać z najnowszej promocji X-Rite, w której przy zakupie poniższych kwalifikowanych produktów oznaczonych specjalną etykietą popularne wtyczki o wartości ok. 300 zł dostaniesz w gratisie.

ColorMunki Display (link)

ColorChecker Passport Photo 2 (link)

ColorMunki Photographer Kit (link)

i1Display Pro (link)

i1Photographer Kit (link)

i1Studio(link)

Z oferty można skorzystać kupując jeden z powyższych kwalifikowanych produktów w dniach od 15 maja do 31 lipca 2019. Potem wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Następnie jeden z pracowników X-Rite prześle unikalny kod wraz dalszymi instrukcjami do pobrania bezpłatnej licencji Nik Collection 2018 od DxO. Po zainstalowaniu oprogramowania, będzie można korzystać z niego bez limitów czasowych. Ważne, aby zgłoszenie zostało przesłane do 31 sierpnia 2019, a unikalny kod aktywowany do 31 grudnia 2019. Otrzymasz go w ciągu 8 dni roboczych, ale w niektórych przypadkach proces weryfikacji może przedłużyć się do 14 dni roboczych.

Więcej informacji oraz regulamin promocji dostępny na stronie pl.xritephoto.eu/dxo-pl. Produkty objęte promocją dostępne są od dzisiaj u partnerów handlowych X-Rite.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4