Kup wybrane produkty X-Rite i otrzymaj wtyczki Nik Collection 2018 od DxO zupełnie za darmo

Autor: Redakcja Fotopolis

17 Maj 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

X-Rite nawiązał współpracę z firmą DxO. Dzięki temu przy zakupie wybranych produktów X-Rite otrzymasz bezpłatną, pełną licencję Nik Collection 2018. To wielokrotnie nagradzane oprogramowanie o wartości ok. 300 zł oferuje unikalny zestaw narzędzi do pracy twórczej.

Wtyczki Nik Collection uznawane są za jedne z najlepszych na rynku i do dzisiaj są powszechnie używane przez wielu fotografów jako wsparcie głównych programów do edycji zdjęć. Seria składa się 7 kreatywnych wtyczek do programów Adobe Photoshop, Lightroom oraz Elements. Oferują filtry, opcje renderowania oraz narzędzia do retuszu zdjęć dla tworzenia wspaniałych obrazów.

Chcesz otrzymać Nik Collection 2018 zupełnie za darmo? Wszystko co musisz zrobić to skorzystać z najnowszej promocji X-Rite, w której przy zakupie poniższych kwalifikowanych produktów oznaczonych specjalną etykietą popularne wtyczki o wartości ok. 300 zł dostaniesz w gratisie.

ColorMunki Display (link)

ColorChecker Passport Photo 2 (link)

ColorMunki Photographer Kit (link)

i1Display Pro (link)

i1Photographer Kit (link)

i1Studio(link)

Z oferty można skorzystać kupując jeden z powyższych kwalifikowanych produktów w dniach od 15 maja do 31 lipca 2019. Potem wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Następnie jeden z pracowników X-Rite prześle unikalny kod wraz dalszymi instrukcjami do pobrania bezpłatnej licencji Nik Collection 2018 od DxO. Po zainstalowaniu oprogramowania, będzie można korzystać z niego bez limitów czasowych. Ważne, aby zgłoszenie zostało przesłane do 31 sierpnia 2019, a unikalny kod aktywowany do 31 grudnia 2019. Otrzymasz go w ciągu 8 dni roboczych, ale w niektórych przypadkach proces weryfikacji może przedłużyć się do 14 dni roboczych.

Więcej informacji oraz regulamin promocji dostępny na stronie pl.xritephoto.eu/dxo-pl. Produkty objęte promocją dostępne są od dzisiaj u partnerów handlowych X-Rite.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Next77 zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas Festiwalu Fotoforma i wzięcia udziału w specjalnym konkursie! Super nagrody czekają na odwiedzających stoisko o 12:00, 14:00 i...
1
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Galeria ARTINFO zaprasza na monograficzną wystawę fotografa-legendy, autora unikalnego, czarno-białego katalogu osobowości polskich - Krzysztofa Gierałtowskiego. Na wystawie przy ul....
7
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE FOTOJOKER rozpoczyna serię warsztatów fotograficznych z marką Sony! To 4 inspirujące spotkania poświęcone różnym dziedzinom fotografii, możliwość przetestowania najnowszego...
5
Powiązane artykuły