Kup wybrane produkty X-Rite i otrzymaj wtyczki Nik Collection 2018 od DxO zupełnie za darmo

0
Promocja
17 Maj 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

X-Rite nawiązał współpracę z firmą DxO. Dzięki temu przy zakupie wybranych produktów X-Rite otrzymasz bezpłatną, pełną licencję Nik Collection 2018. To wielokrotnie nagradzane oprogramowanie o wartości ok. 300 zł oferuje unikalny zestaw narzędzi do pracy twórczej.

Wtyczki Nik Collection uznawane są za jedne z najlepszych na rynku i do dzisiaj są powszechnie używane przez wielu fotografów jako wsparcie głównych programów do edycji zdjęć. Seria składa się 7 kreatywnych wtyczek do programów Adobe Photoshop, Lightroom oraz Elements. Oferują filtry, opcje renderowania oraz narzędzia do retuszu zdjęć dla tworzenia wspaniałych obrazów.

Chcesz otrzymać Nik Collection 2018 zupełnie za darmo? Wszystko co musisz zrobić to skorzystać z najnowszej promocji X-Rite, w której przy zakupie poniższych kwalifikowanych produktów oznaczonych specjalną etykietą popularne wtyczki o wartości ok. 300 zł dostaniesz w gratisie.

ColorMunki Display (link)

ColorChecker Passport Photo 2 (link)

ColorMunki Photographer Kit (link)

i1Display Pro (link)

i1Photographer Kit (link)

i1Studio(link)

Z oferty można skorzystać kupując jeden z powyższych kwalifikowanych produktów w dniach od 15 maja do 31 lipca 2019. Potem wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Następnie jeden z pracowników X-Rite prześle unikalny kod wraz dalszymi instrukcjami do pobrania bezpłatnej licencji Nik Collection 2018 od DxO. Po zainstalowaniu oprogramowania, będzie można korzystać z niego bez limitów czasowych. Ważne, aby zgłoszenie zostało przesłane do 31 sierpnia 2019, a unikalny kod aktywowany do 31 grudnia 2019. Otrzymasz go w ciągu 8 dni roboczych, ale w niektórych przypadkach proces weryfikacji może przedłużyć się do 14 dni roboczych.

Więcej informacji oraz regulamin promocji dostępny na stronie pl.xritephoto.eu/dxo-pl. Produkty objęte promocją dostępne są od dzisiaj u partnerów handlowych X-Rite.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
“Projekt ten mówi o cierpieniu, słabościach, ale i sile. Pokazuje porażki i sukcesy w codziennej walce o przetrwanie. Niewielu wie o istnieniu tych ludzi.” Wystawa...
19
7
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do końca września
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do...
AMA Film Academy od 9 lat z powodzeniem zajmuje się kształceniem młodych filmowców. Uczy na kierunkach: operatorskich, reżyserskich, aktorskim, realizacji dźwięku,...
96
0
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Chcesz poznać nowe trendy i spojrzenia na fotografię? Weź udział w dwudniowych warsztatach z Bownikiem, organizowanych przez Instytut Fotografii Fort. Zgłoszenia tylko...
2
0
Powiązane artykuły