Plan Fotograficzny Adobe CC 50% taniej przy zakupie wzorców ColorChecker

Autor: Redakcja Fotopolis

27 Styczeń 2021
Artykuł na: 4-5 minut

Wzorce ColorChecker to standard zawodowej pracy z kolorem. Kupując któryś z nich do końca marca 2021 roku, uzyskasz 50% rabatu na roczną subskrypcję Planu Fotograficznego Adobe CC.

Stawiasz swoje pierwsze kroki na polu fotografii zawodowej? Do efektywnej pracy niezbędne będą skuteczne programy do edycji, a w większości przypadków także wzorce, pozwalające perfekcyjnie zbalansować kolory i balans bieli na zdjęciach. Prędzej czy później przekona się o tym każdy, gdy otrzyma od klienta wiadomość, że sfotografowane przez nas rzecz wygląda zupełnie inaczej niż w rzeczywistości.

Z problemami tego typu pozwalają uporać się będące standardem branży akcesoria ColorChecker, dzięki którym na etapie edycji zawsze będziemy w stanie uzyskać prawidłowe, odpowiadające rzeczywistości kolory. Teraz w ramach akcji promocyjnej X-Rite, możemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i kupując któryś z wzorców, otrzymać także roczną subskrypcję Planu Fotograficznego Adobe CC za pół ceny, oszczędzając aż 300 zł.

Co ważne, promocja kierowana jest nie tylko do początkujących fotografów, stających dopiero przed wyborem edytora zdjęć, ale także dla bardziej doświadczonych twórców, którzy o potrzebie korzystania z ColorCheckera przekonali się po czasie - zniżka na subskrypcję Adobe obejmuje także aktualnie uruchomione licencje i można ją wykorzystać do przedłużenia Planu w przyszłości.

Jak skorzystać z promocji na wzorce X-Rite ColorChecker?

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, należy do 31 marca 2021 roku zakupić któryś z produktów objętych promocją, a następnie, najpóźniej do 30 kwietnia zarejestrować zakup na stronie xritephoto.eu/adobe50, załączając dowód zakupu i numer seryjny produktu.

Następnie otrzymany kod zniżkowy należy (również do 30 kwietnia) wykorzystać na stronie Adobe do zamówienia Planu Fotograficznego ze zniżką. Otrzymany w ten sposób kod można wykorzystać do uruchomienia lub przedłużenia subskrypcji w dowolnym momencie w przyszłości.

Produkty ColorChecker objęte promocją

Poniżej prezentujemy listę produktów X-Rite ColorChecker, biorących udział w promocji.

  • ColorChecker Passport Photo 2 - 559 zł
  • ColorChecker Classic - 419 zł
  • ColorChecker Nano - 959 zł
  • ColorChecker Classic Mini - 319 zł
  • Mini ColorChecker Gray Balance Card - 219 zł
  • ColorChecker 3 Step Gray Balance - 329 zł
  • ColorChecker White Balance - 269 zł

Promocja obowiązuje do 31 marca 2021 roku w sklepach autoryzowanych dealerów produktów X-Rite.

Więcej informacji znajdziecie na stronie pl.xritephoto.eu/adobe50-pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Grand Press Photo 2024 - rusza głosowanie internautów
Grand Press Photo 2024 - rusza głosowanie internautów
Jury tegorocznej edycji GPP nominowało do finału 233 fotografie, wykonane przez 56 autorów. Od dzisiaj możecie głosować na ulubione zdjęcia w ramach głosowania internautów.
1
Program Miasto - poznaliśmy wystawy towarzyszące tegorocznemu Fofotofestiwalowi
Program Miasto - poznaliśmy wystawy towarzyszące tegorocznemu Fofotofestiwalowi
Premiery projektów Weroniki Gęsickiej i Magdy Hueckel, powrót na scenę artystyczną Przemka Dzienisa i podsumowanie 13 lat pracy Wełnickiego z tematem śmierci; wystawa wybitnej...
5
Jak blisko - portrety AI na wystawie w Galerii Fotografii B&B
Jak blisko - portrety AI na wystawie w Galerii Fotografii B&B
Galeria B&B w Bielsku-Białej zaprasza na jedną z pierwszych indywidualnych polskich wystaw „zdjęć” stworzonych przy pomocy AI. Projekt Macieja Cieślaka to wizja świata harmonii...
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)