kurs

Wszystkie artykuły z tagiem: "kurs" w serwisie fotopolis.pl:
Adobe Lightroom, zarządzanie kolorem i kalibracja monitora. Wszystko to w lutowym kursie Fotowarsztaty.com
Tokina, EIZO i serwis fotowarsztaty.com zapraszają na rozszerzony weekendowy kurs Adobe Lightroom w dniach 2-3 lutego 2019 roku. Uczestnicy będą mogli skorzystać z profesjonalnych monitorów graficznych i zgłębią tajniki kalibracji.
11 Sty 2019
Promocja
0
Ucz się fotografii ulicznej od fotografów Magnum Photos. Słynna agencja rusza ze swoim pierwszym internetowym kursem
Bruce Gilden, Martin Parr, Susan Maiselas czy Mark Power to tylko kilku fotografów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem w pierwszym kursie na nowej edukacyjnej platformie agencji.
21 Lis 2018
Maciej Luśtyk
0
Weź udział w lipcowym kursie Photoshopa i kalibracji monitora w Warszawie
Photoshop to podstawowe narzędzie pracy większości zawodowców. Jego tajniki będziecie mogli zgłębić na wakacyjnym kursie, organizowanym przez serwis fotowarsztaty.com. Pracując na profesjonalnych monitorach graficznych, nauczycie się też procesu kalibracji.
26 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
0
Dzięki kursom Tomasza Pluszczyka zgłębisz tajniki profesjonalnego retuszu zdjęć
Jak powinno być przygotowane stanowisko pracy i jak to zrobić niskim kosztem? Jak poprawnie wywoływać RAW-y? Jak korygować kształty i poprawiać niedoskonałości cery bez utraty na jakości? To tylko niektóre z pytań na jakie odpowiedź dadzą wam kompleksowe kursy retuszu Tomasza Pluszczyka.
16 Lut 2017
Maciej Luśtyk
1
Nowe terminy profesjonalnych warsztatów postprodukcji House of Retouching
House of Retouching informuje o zmianie terminów profesjonalnych warsztatów postprodukcji, które odwiedzą cztery polskie miasta. Zajęcia zostały przełożone na drugą połowę września.
28 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Poznawaj fotografię pod okiem ekspertów. Kursy Akademii Nikona dla początkujących
Jak zrobić dobre zdjęcie? Dlaczego jedne fotografie się podobają, a inne nie? Akademia Nikona zaprasza na kursy, na których dowiemy się o podstawowych zasadach fotografowania i zapoznamy się z obsługą lustrzanki cyfrowej.
28 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
Macie już darmowe Google Nik Collection? Za darmo otrzymacie też poradniki
W zeszłym tygodniu Google narobiło sporo szumu, udostępniając za darmo całą serię wtyczek Nik Colletion. Jeśli jeszcze nie jesteście z nimi obeznani, pomogą Wam w tym darmowe wideoporadniki Tima Greya.
4 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o głębi ostrości w 20-minutowym filmiku
O głębi ostrości napisano już wiele, wciąż jednak dokładne zrozumienie zasad odpowiadających za to, jak oddziałują na nią parametry posiadanego sprzętu sprawia trudność wielu fotografom, zwłaszcza tym początkującym. Wszystko, czego chcielibyście się na ten temat dowiedzieć znajdziecie w filmiku autorstwa Johna P. Hessa z Filmmaker IQ
20 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
“Kolekcjonowanie w praktyce” - kurs dla początkujących kolekcjonerów fotografii
W ramach 14. edycji Fotografii Kolekcjonerskiej zorganizowany zostanie specjalny kurs dla osób zainteresowanych kolekcjonowaniem fotografii, zarówno tych początkujących, jak i posiadających już pewne doświadczenie. Zajęcia skupią się wyłącznie na przekazaniu praktycznych porad, które pomogą w stworzeniu własnej kolekcji.
29 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Certyfikowane kursy Photoshopa i grafiki komputerowej - do 15 lutego 80% taniej
Akademia EITCA to platforma e-learningowa oferująca kursy podnoszące kompetencje zawodowe, certyfikowane przez Europejski Instytut Certyfikacji Informatycznej w Brukseli. Do 15.02 możliwe jest uzyskanie 80% dofinansowania na wybrane szkolenia.
4 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0