Certyfikowane kursy Photoshopa i grafiki komputerowej - do 15 lutego 80% taniej

0

Autor: Maciej Luśtyk

4 Luty 2015
Artykuł na: 6-9 minut
Akademia EITCA to platforma e-learningowa oferująca kursy podnoszące kompetencje zawodowe, certyfikowane przez Europejski Instytut Certyfikacji Informatycznej w Brukseli. Do 15.02 możliwe jest uzyskanie 80% dofinansowania na wybrane szkolenia.

O Akademii EITCA pisaliśmy już wcześniej. Instytucja ta organizuje szkolenia skierowane do osób chcących poszerzyć kompetencje zawodowe i uzyskać ich potwierdzenie w formie międzynarodowego certyfikatu. Certyfikat wydawany przez Europejski Instytut Certyfikacji Informatycznej w Brukseli stanowi formalne poświadczenie kompetencji w obszarze tworzenia kreacji wizualnych, projektowania, animacji i zrozumienia aspektów grafiki komputerowej w kontekście sztuki i techniki. Spośród wszystkich kursów organizowanych przez Akademię EITCA, naszych czytelników z pewnością najbardziej zainteresują bloki poświęcone programowi Photoshop oraz artystycznym aspektom grafiki, wchodzące w skład szkolenia z grafiki komputerowej.

Kursy składające się z 15 godzin lekcyjnych obejmują większość najpotrzebniejszych zagadnień z danych tematów. Kurs programu Photoshop, oprócz zapoznania z najważniejszymi funkcjami programu, szczegółowo opisuje kwestie dotyczące zaawansowanej obróbki zdjęć, w tym także retuszu portretu i sylwetki. Zajęcia z fotomontażu pozwolą użytkownikom zaznajomić się z tajnikami pracy na warstwach, co jest powszechnie używaną techniką w zaawansowanej obróbce obrazu. Kurs porusza także kwestie przygotowania materiałów do druku, co z pewnością okaże się pomocne w uzyskaniu zadowalających odbitek.

Kurs Artystyczne aspekty grafiki, mimo że nie poświęcony stricte fotografii, oferuje szczegółowy wgląd w zagadnienia, z którymi każdy fotograf powinien być zaznajomiony. 15 godzin lekcyjnych, oprócz tematów związanych z technikami artystycznymi i charakterystyką poszczególnych epok w sztuce, obejmuje serię zagadnień poświęconych percepcji, formie, kompozycji, perspektywie i oddziaływaniu kolorów. Dodatkowo poruszone zostaną aspekty profili kolorystycznych, co z pewnością okaże się przydatne przy obróbce i przygotowaniu zdjęć do druku.

Zapisz się na pojedyńcze szkolenie EITC

Koszt jednego kursu (15 godzin zajęć ) to 450 zł. Dodatkowo do 15 lutego 2015 roku możliwe jest otrzymanie 80% dofinansowania z Unii Europejskiej na pełny program szkolenia z grafiki komputerowej obejmujący 10 kursów (150 godzin zajęć). Koszt szkolenia wyniesie wtedy 880zł zamiast 4400zł. W celu skorzystania z dofinansowania, podczas zapisu na szkolenie trzeba podać kod TCJRT, lub zarezerwować miejsce na kursach za pośrednictwem poniższego linku.

Skorzystaj z 80 % dofinansowania na całą Akademię Grafiki komputerowej Eitca/cg.

Pełny program Akademii EITCA/CG oraz pojedyńczych kursów EITC dostępny jest na stronie eitca.pl/program

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Praca w ciemni to nic strasznego. Pomogą ci w niej poradniki Ilford Darkroom Guides
Praca w ciemni to nic strasznego. Pomogą ci w niej poradniki Ilford Darkroom Guides
Stawiasz swoje pierwsze kroki w ręcznym wywoływaniu filmów i odbitek? A może po prostu chcesz odświeżyć swoją wiedzę? Okiełznanie analogowego środowiska pracy ułatwią...
31
0
Fotografia produktowa pod e-commerce - poradnik Jakuba Kaźmierczyka
Fotografia produktowa pod e-commerce - poradnik Jakuba Kaźmierczyka
Chcąc sprzedawać produkty w internecie musisz pokazać produkt, tak żeby zachęcić kupującego. Z drugiej strony wytyczne serwisów aukcyjnych mówią o zachowaniu idealnie białego tła. Jak...
50
1
Nick Turpin udostępnia za darmo 30-minutowy Masterclass o fotografii ulicznej
Nick Turpin udostępnia za darmo 30-minutowy Masterclass o fotografii ulicznej
Interesujesz się streetem? Zobacz jak podchodzi do niego jeden z najważniejszych współczesnych fotografów ulicznych, założyciel kolektywu In-Public, Nick...
182
0