Certyfikowane kursy Photoshopa i grafiki komputerowej - do 15 lutego 80% taniej

0
Maciej Luśtyk
4 Luty 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Akademia EITCA to platforma e-learningowa oferująca kursy podnoszące kompetencje zawodowe, certyfikowane przez Europejski Instytut Certyfikacji Informatycznej w Brukseli. Do 15.02 możliwe jest uzyskanie 80% dofinansowania na wybrane szkolenia.
O Akademii EITCA pisaliśmy już wcześniej. Instytucja ta organizuje szkolenia skierowane do osób chcących poszerzyć kompetencje zawodowe i uzyskać ich potwierdzenie w formie międzynarodowego certyfikatu. Certyfikat wydawany przez Europejski Instytut Certyfikacji Informatycznej w Brukseli stanowi formalne poświadczenie kompetencji w obszarze tworzenia kreacji wizualnych, projektowania, animacji i zrozumienia aspektów grafiki komputerowej w kontekście sztuki i techniki. Spośród wszystkich kursów organizowanych przez Akademię EITCA, naszych czytelników z pewnością najbardziej zainteresują bloki poświęcone programowi Photoshop oraz artystycznym aspektom grafiki, wchodzące w skład szkolenia z grafiki komputerowej.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Kursy składające się z 15 godzin lekcyjnych obejmują większość najpotrzebniejszych zagadnień z danych tematów. Kurs programu Photoshop, oprócz zapoznania z najważniejszymi funkcjami programu, szczegółowo opisuje kwestie dotyczące zaawansowanej obróbki zdjęć, w tym także retuszu portretu i sylwetki. Zajęcia z fotomontażu pozwolą użytkownikom zaznajomić się z tajnikami pracy na warstwach, co jest powszechnie używaną techniką w zaawansowanej obróbce obrazu. Kurs porusza także kwestie przygotowania materiałów do druku, co z pewnością okaże się pomocne w uzyskaniu zadowalających odbitek.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Kurs Artystyczne aspekty grafiki, mimo że nie poświęcony stricte fotografii, oferuje szczegółowy wgląd w zagadnienia, z którymi każdy fotograf powinien być zaznajomiony. 15 godzin lekcyjnych, oprócz tematów związanych z technikami artystycznymi i charakterystyką poszczególnych epok w sztuce, obejmuje serię zagadnień poświęconych percepcji, formie, kompozycji, perspektywie i oddziaływaniu kolorów. Dodatkowo poruszone zostaną aspekty profili kolorystycznych, co z pewnością okaże się przydatne przy obróbce i przygotowaniu zdjęć do druku.

Zapisz się na pojedyńcze szkolenie EITC

Koszt jednego kursu (15 godzin zajęć ) to 450 zł. Dodatkowo do 15 lutego 2015 roku możliwe jest otrzymanie 80% dofinansowania z Unii Europejskiej na pełny program szkolenia z grafiki komputerowej obejmujący 10 kursów (150 godzin zajęć). Koszt szkolenia wyniesie wtedy 880zł zamiast 4400zł. W celu skorzystania z dofinansowania, podczas zapisu na szkolenie trzeba podać kod TCJRT, lub zarezerwować miejsce na kursach za pośrednictwem poniższego linku.

Skorzystaj z 80 % dofinansowania na całą Akademię Grafiki komputerowej Eitca/cg.

Pełny program Akademii EITCA/CG oraz pojedyńczych kursów EITC dostępny jest na stronie eitca.pl/program.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Zastanawialiście się kiedyś jak powstają studyjne portrety naszych czworonożnych przyjaciół? Zajrzyjcie za kulisy pracy Vincenta Lagrange’a, który opiera na nich swoja...
0
0
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Dzisiejszy świat jest tak przesycony zdjęciami, a uwaga oglądających tak rozproszona, że wypromowanie własnego stylu może wydawać się niemożliwe. Na szczęście takie...
0
0
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Nasza dziennikarka dołącza do Jima Cosseya, by w Parku Narodowym Brecon Beacons nauczyć się robić wspaniałe zdjęcia krajobrazowe.
21
1