Certyfikowane kursy Photoshopa i grafiki komputerowej - do 15 lutego 80% taniej

Certyfikowane kursy Photoshopa i grafiki komputerowej - do 15 lutego 80% taniej
Akademia EITCA to platforma e-learningowa oferująca kursy podnoszące kompetencje zawodowe, certyfikowane przez Europejski Instytut Certyfikacji Informatycznej w Brukseli. Do 15.02 możliwe jest uzyskanie 80% dofinansowania na wybrane szkolenia.
O Akademii EITCA pisaliśmy już wcześniej. Instytucja ta organizuje szkolenia skierowane do osób chcących poszerzyć kompetencje zawodowe i uzyskać ich potwierdzenie w formie międzynarodowego certyfikatu. Certyfikat wydawany przez Europejski Instytut Certyfikacji Informatycznej w Brukseli stanowi formalne poświadczenie kompetencji w obszarze tworzenia kreacji wizualnych, projektowania, animacji i zrozumienia aspektów grafiki komputerowej w kontekście sztuki i techniki. Spośród wszystkich kursów organizowanych przez Akademię EITCA, naszych czytelników z pewnością najbardziej zainteresują bloki poświęcone programowi Photoshop oraz artystycznym aspektom grafiki, wchodzące w skład szkolenia z grafiki komputerowej.

Kursy składające się z 15 godzin lekcyjnych obejmują większość najpotrzebniejszych zagadnień z danych tematów. Kurs programu Photoshop, oprócz zapoznania z najważniejszymi funkcjami programu, szczegółowo opisuje kwestie dotyczące zaawansowanej obróbki zdjęć, w tym także retuszu portretu i sylwetki. Zajęcia z fotomontażu pozwolą użytkownikom zaznajomić się z tajnikami pracy na warstwach, co jest powszechnie używaną techniką w zaawansowanej obróbce obrazu. Kurs porusza także kwestie przygotowania materiałów do druku, co z pewnością okaże się pomocne w uzyskaniu zadowalających odbitek.

Kurs Artystyczne aspekty grafiki, mimo że nie poświęcony stricte fotografii, oferuje szczegółowy wgląd w zagadnienia, z którymi każdy fotograf powinien być zaznajomiony. 15 godzin lekcyjnych, oprócz tematów związanych z technikami artystycznymi i charakterystyką poszczególnych epok w sztuce, obejmuje serię zagadnień poświęconych percepcji, formie, kompozycji, perspektywie i oddziaływaniu kolorów. Dodatkowo poruszone zostaną aspekty profili kolorystycznych, co z pewnością okaże się przydatne przy obróbce i przygotowaniu zdjęć do druku.

Zapisz się na pojedyńcze szkolenie EITC

Koszt jednego kursu (15 godzin zajęć ) to 450 zł. Dodatkowo do 15 lutego 2015 roku możliwe jest otrzymanie 80% dofinansowania z Unii Europejskiej na pełny program szkolenia z grafiki komputerowej obejmujący 10 kursów (150 godzin zajęć). Koszt szkolenia wyniesie wtedy 880zł zamiast 4400zł. W celu skorzystania z dofinansowania, podczas zapisu na szkolenie trzeba podać kod TCJRT, lub zarezerwować miejsce na kursach za pośrednictwem poniższego linku.

Skorzystaj z 80 % dofinansowania na całą Akademię Grafiki komputerowej Eitca/cg.

Pełny program Akademii EITCA/CG oraz pojedyńczych kursów EITC dostępny jest na stronie eitca.pl/program.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
1
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4