Tydzień bezpłatnych kursów fotografii online. Olympus i Eduweb zapraszają na Festiwal Fotografii 2020

0

Autor: Redakcja Fotopolis

20 Sierpień 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Kilkanaście kursów, znani prelegenci i konkursy z nagrodami to tylko kilka atrakcji, które będą czekać na uczestników Festiwalu Fotografii 2020. Wydarzenie się online w dniach 24-30 sierpnia. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Tworzenie domowego studia fotograficznego, malowanie światłem i photoshopowe triki dla fotografów - już wkrótce wszyscy miłośnicy robienia zdjęć będą mogli poszerzyć swoją wiedzę w różnych dziedzinach fotografii oraz skorzystać z porad profesjonalistów. To wszystko w ramach Festiwalu Fotografii 2020, który odbędzie się online w dniach 24-30 sierpnia.

Tydzień internetowych zajęć z fotografii

Podczas wydarzenia eksperci związani z branżą foto, m.in. Marcin Dobas (Ambasador i Wizjoner Olympus oraz fotograf National Geographic, specjalizujący się w fotografii podróżniczej, krajobrazowej, przyrodniczej i podwodnej), Jakub Kaźmierczyk (Ambasador Olympus, który na co dzień pracuje z takimi markami, jak Grycan, Renault, Eurobank czy UPS, fotografując produkty, ludzi, kulinaria i wnętrza) i Artur Nyk (zajmujący się fotografią reklamową i samochodową), przeprowadzą szereg wartościowych szkoleń i udzielą cennych wskazówek wszystkim zainteresowanym entuzjastom fotografii.

Wydarzenie jest okazją nie tylko do zdobycia podstawowej wiedzy na temat fotografowania, ale także do poznania zaawansowanych technik robienia zdjęć. W programie m.in.: kurs malowania światłem, porady na temat pozowania, szczegółowe zajęcia z fotografii portretowej, produktowej oraz kursy retuszu i edycji zdjęć.

W trakcie festiwalu nie zabraknie również konkursów z nagrodami. Uczestnicy imprezy powalczą m.in. o aparat Olympus OM-D E-M10 Mark III z obiektywem M. Zuiko Digital ED 14-42mm f/3.5‑5.6 EZ Pancake oraz vouchery gwarantujące zniżkę na zakup sprzętu fotograficznego.

Kiedy i gdzie?

Festiwal Fotografii 2020 pod patronatem marki Olympus odbędzie się online w dniach 24-30 sierpnia. Udział w wydarzeniu po wcześniejszej rejestracji jest bezpłatny.

Więcej informacji, możliwość rejestracji i pełny harmonogram wydarzenia znajdziecie na stronie foto.eduweb.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
„Białoruś: Marsz Wolności” - obejrzyj wystawę fotografii w galerii wirtualnej
„Białoruś: Marsz Wolności” - obejrzyj wystawę fotografii w galerii wirtualnej
Interaktywną wystawę „Białoruś: Marsz Wolności” można obejrzeć w Internecie. To spontaniczny i jednocześnie symboliczny zapis białoruskich protestów przeciwko sfałszowanym wyborom.
0
0
Podsumowanie warsztatów Creative Masterclass z Emilem Bilińskim
Podsumowanie warsztatów Creative Masterclass z Emilem Bilińskim
Creative Masterclass całkowicie online już za nami. Nie martw się, jeśli nie mogłeś ich obejrzeć. Ponad 3 godziny praktycznej wiedzy z zakresu sesji zdjęciowej oraz postprodukcji teraz dostępne...
3
0
Pokochaj błysk - intensywne warsztaty fotografii portretowej Irix i Quadralite
Pokochaj błysk - intensywne warsztaty fotografii portretowej Irix i Quadralite
Dystrybutor marek Irix i Quadralite zaprasza na intensywne, 8-godzinne warsztaty studyjne w Krakowskim Lemon Studio. Zajęcia poprowadzi Maja Kupidura. Start 22 maja o...
1
0
Powiązane artykuły