Olympus

Wszystkie artykuły z tagiem: "Olympus" w serwisie fotopolis.pl:
Olympus M.Zuiko Digital ED 45 mm f/1.2 PRO - test obiektywu
Dziś sprawdzamy, czy nowy M.Zuiko Digital ED 45 mm f/1.2 PRO to najlepszy obiektyw portretowy, jaki możemy znaleźć w systemie Mikro Cztery Trzecie.
29 Lis 2017
Michał Chrzanowski
2
Olympus Pro Tour 2017 - bezpłatne warsztaty fotografii portretowej w 8 polskich miastach
Olympus rusza z serią warsztatów fotografii portretowej, prowadzonych przez Arcadiusa Mauritza. Oprócz poznania kluczowych kwestii związanych z realizacją sesji, uczestnicy będą mogli przetestować całą gamę sprzętu producenta.
15 Lis 2017
Maciej Luśtyk
1
Olympus M.Zuiko Digital ED 45 mm f/1.2 PRO - zdjęcia przykładowe
M.Zuiko Digital ED 45 mm f/1.2 PRO to obiektyw, na który mógł czekać niejeden użytkownik systemu Mikro Cztery Trzecie. Zobaczcie, jak najnowsza portretówka Olympusa poradziła sobie w praktyce.
30 Paź 2017
Michał Chrzanowski
2
"Nie szukam momentów dobrych na fotografowanie" - rozmowa z Aleksandrą "Goldi" Godlewską
Czy fotografowanie pod wodą jest dużo trudniejsze niż to "na powierzchni"? Jak znaleźć czas na robienie zdjęć w ferworze codziennych obowiązków? I wreszcie -jak to jest być kobietą w dziedzinie zdominowanej przez mężczyzn? O tych i innych sprawach rozmawiamy z aktorką i fotografką Aleksandrą "Goldi" Godlewską.
30 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
1
Olympus OM-D E-M10 Mark III do kupienia w systemie 12 rat 0% w salonach Proclub
Najnowsza generacja jednego z najbardziej uniwersalnych, amatorskich bezlusterkowych body właśnie trafiła do sprzedaży. W atrakcyjnym systemie ratalnym możecie kupić go w salonach Proclub.
8 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Quadralite wprowadza lampę i wyzwalacz radiowy do aparatów Fujifilm, Olympus i Panasonic
Marka Quadralite poszerzyła wsparcie o bezlusterkowce systemu Mikro Cztery Trzecie i aparaty Fujifilm - w ofercie pojawiła się współpracująca z nimi niedroga lampa błyskowa Stroboss 36 oraz system radiowego sterowania Navigator X.
30 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
"Trzeba pamiętać, że ludzie są ważniejsi od zdjęcia" - rozmowa z Robertem Maciągiem
O tym dlaczego warto podróżować, jak oswoić nieznane osoby z aparatem i czy aby na pewno zawsze warto po niego sięgać rozmawiamy z podróżnikiem, fotografem, dziennikarzem i autorem książek, Robertem "Robbem" Maciągiem.
31 Maj 2017
Maciej Luśtyk
4
Kup sprzęt Olympusa i weź udział w warsztatach ze znanymi polskimi fotografami
Wiktor Franko, Maciej Przeklasa i Andrzej “Fetish” Frankowski to trójka uznanych fotografów, z którymi będziecie mogli odbyć kameralne warsztaty jeśli w najbliższym czasie zdecydujecie się na zakup sprzętu marki Olympus.
22 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
Nowa promocja Olympusa - do 450 zł zwrotu na aparaty i obiektywy
Olympus rusza z kolejną ofertą typu cashback. W jej ramach, po zakupie określonych aparatów i szkieł w okresie 15 maja - 15 czerwca 2017, będziemy mogli otrzymać zwrot części wydanych pieniędzy - łącznie nawet 2150 zł.
15 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
Ważna aktualizacja Olympusa - usprawnienia dla modeli E-M1 II, E-M5 II i PEN-F
Olympus zaprezentował nowy firmware do kilku z najważniejszych modeli ze swojej oferty. Uaktualnienie ucieszy szczególnie zawodowców pracujących ze światłem błyskowym. Między innymi wprowadza bowiem wsparcie dla systemu Profoto.
8 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0