Nowości w ofercie CEWE Fotojoker. Sprawdź listopadowe promocje!

Autor: Redakcja Fotopolis

8 Listopad 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Sklep CEWE Fotojoker ma do zaoferowania w listopadzie szereg promocji na aparaty, obiektywy i akcesoria. Nowe oferty obejmują sprzęt Canon, Sony, Nikon, Olympus oraz Fujifilm.

Za nami październik, często nazywany miesiącem oszczędzania. I może dobrze, bo w CEWE Fotojoker w listopadzie znajdziecie bogatą ofertę światowej klasy aparatów, w które warto będzie inwestować. Nie martwcie się jednak o ciężar wydatków! CEWE Fotojoker ma do zaoferowania rekordowe cashbacki. Kupujesz, cieszysz się zakupami i oszczędzasz. Zakupy idealne!

Canon Cashback - nawet do 1500 zł

Pozwól zimie rozbudzić kreatywność i zyskaj nawet do 1500 zł na zakup wybranych modeli aparatów, obiektywów, a także drukarek, bo najlepsze drukarki od Canona kupisz teraz w najniższych cenach. Tylko do końca miesiąca można kupić drukarkę Canon SELPHY Square QX10 w cenie 589 zł albo SELPHY CP1300 w cenie 399 zł po uzyskaniu zwrotu! Ciesz się wydrukiem swoich zdjęć tam, gdzie chcesz! A całe zakupy rozłożysz na wygodne 20 rat 0%, RRSO 0%. Promocja jest ważna do 31.01.2023.

Szczegóły i lista sprzętu objętego promocją dostępna jest  na stronie: www.fotojoker.pl/canon. Aby porozmawiać z Doradcą Canon zadzwoń pod numer 728 490 680 lub napisz na adres: canon@fotojoker.pl.

Kup produkty Sony do 2000 zł taniej - Cashback + Stare na Nowe

Super promocja od Sony! Cashback aż do 2000 zł na wybrane aparaty, obiektywy i akcesoria. Promocja ważna jest do 15.01.2023. Trwa również akcja wymień Stare na Nowe i odbierz do 3000 zł na zakup A7s III oraz A7 IV. (promocja obowiązuje do 4.12.2022). Zakupy można także rozłożyć na wygodne 20 rat 0%, RRSO 0%. Szczegóły na stronie: www.fotojoker.pl/sony

Porozmawiaj z Doradcą Sony telefonicznie 728 464 459 lub mailowo: sony@fotojoker.pl.

Nikon – Zimowy rabat natychmiastowy

Zyskaj natychmiastowy rabat do 2330 zł na wybrane aparaty Nikon i obiektywy Nikkor. Przy zakupie wybranego zestawu z aparatem Nikon Z 30 możesz uzyskać aż do 720 zł rabatu natychmiastowego, a także odbierzesz mikrofon krawatowy podwójny Synco S6D za 1 zł. Można korzystać także z systemu ratalnego 20 x 0%, RRSO 0% Promocja Zimowy rabat natychmiastowy obowiązuje do 16.01.2023.

Kontakt z Doradcą Nikon: 797 218 872 lub e-mail: nikon@fotojoker.pl.

Premiera OM System – OM-5

Już dzisiaj możesz zamówić w przedsprzedaży niezwykle kompaktowy, bardzo odporny na pył, zachlapania oraz mróz, idealny dla podróżnika i nie tylko aparat OM-5. W CEWE Fotojoker dostaniesz 5-letnią rozszerzoną gwarancję gratis! A na obiektywy Olympus M.Zuiko uzyskasz cashback do 900 zł! Szczegóły oferty na stronie www.fotojoker.pl/om-system. Promocja obowiązuje do 30.11.2022.

Premiera Fujifilm X-T5

Fujifilm X-T5 to piąta generacja flagowego modelu bezlusterkowca z matrycą APS-C. Ten model został wyposażony w 40,2-megapikselową matrycą X-Trans CMOS HR, która jest stabilizowana w 5 osiach, co przekłada się na niebywałą jakość i precyzję obrazu oraz nagrań wideo. Sprawdź produkty Fujifilm objęte promocjami.

Porozmawiaj z Doradcą Fujifilm, dzwoniąc  na numer 797 218 699 lub pisząc na adres fujifilm@fotojoker.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
„Tu jest wojna” - wystawa zdjęć Wojtka Grzędzińskiego z tekstami Pawła Reszki
„Tu jest wojna” - wystawa zdjęć Wojtka Grzędzińskiego z tekstami Pawła Reszki
Leica Store & Gallery Warszawa zaprasza na wystawę fotografii wybitnego polskiego fotoreportera Wojtka Grzędzińskiego. Fotografiom towarzyszą teksty Pawła Reszki, znanego dziennikarza,...
2
Bryan Schutmaat po raz pierwszy w Polsce. Kowalsky Gallery zaprasza na wystawę County Road
Bryan Schutmaat po raz pierwszy w Polsce. Kowalsky Gallery zaprasza na wystawę County Road
Na zdjęciach pokazuje ludzi oraz krajobrazy zachodniej części USA w sposób daleki od tego co można zobaczyć w mediach. Z wystawą County Road Bryan Schutmaat zawita do Bochni.
2
„Bebok” - wystawa Karoliny Jonderko w Białymstoku
„Bebok” - wystawa Karoliny Jonderko w Białymstoku
Galeria Śledzińskich zaprasza na wystawę jednej z najbardziej utalentowanych polskich dokumentalistek. Projekt „Bebok” powstał w ramach zeszłorocznej Kolekcji Wrzesińskiej i opowiada o...
4