Canon

Wszystkie artykuły z tagiem: "Canon" w serwisie fotopolis.pl:
Przedłużona 3-letnia gwarancja na pełnoklatkowe lustrzanki Canon w sieci Proclub
W ramach specjalnej akcji promocyjnej, przy zakupie wybranych modeli pełnoklatkowych lustrzanek Canon w sklepach Proclub, otrzymacie na nie przedłużoną 3-letnia gwarancję. Promocja obowiązuje do 30 września 2018.
10 Sie 2018
Promocja
0
Nie martw się o sprzęt i odetchnij pełną piersią. Kupując pełnoklatkową lustrzankę Canon bezpłatnie przedłużysz gwarancję do 3 lat
Canon i serwis CSI ruszyli z promocją, w ramach której gwarancję na pełnoklatkowe lustrzanki producenta, które kupicie do 30 września, będziecie mogli bezpłatnie przedłużyć na okres 3 lat.
8 Sie 2018
Promocja
0
Canon Zoemini - drukuj zdjęcia ze smartfona dzięki kieszonkowej drukarce na wkłady ZINK
Na polski rynek niebawem trafi kieszonkowa drukarka firmy Canon, która kompaktowymi wymiarami i poręcznością zachęcić ma do drukowania zdjęć z urządzeń mobilnych i dzielenia się nimi z przyjaciółmi.
2 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Canon PowerShot SX740 HS - 40x zoom i nagrywanie w 4K
Nowy SX740 HS kolejna propozycja z rodziny Canon PowerShot. Ten niewielki kompakt ma zapewniać spore możliwości. Otrzymujemy między innymi zoom optyczny o ekwiwalencie 24-960 mm, 24 Mp sensor, szybki tryb zdjęć seryjnych, filmowanie w 4K oraz szereg przydatnych funkcji.
31 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
EOS Inspector 2 - sprawdź przebieg swojego Canona
Zaktualizowana wersja programu EOS Inspector pozwoli sprawdzić przebieg migawki w aparatach Canona użytkownikom komputerów Apple. Do tego dostajemy kilka przydatnych, dodatkowych funkcji.
26 Lip 2018
Maciej Luśtyk
0
„To MY Tworzymy Świat” - wystartowała IV edycja projektu edukacyjnego Canon
Rozpoczęła się 4. edycja popularnego projektu edukacyjnego Canon dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat - „To MY Tworzymy Świat”. W ramach projektu zaplanowano warsztaty edukacyjne dla uczestników oraz konkursy. Do zdobycia są atrakcyjne nagrody, m.in. aparaty EOS 200D i 800D oraz drukarki PIXMA G3400.
10 Lip 2018
Redakcja Fotopolis
0
Canon w połowie przyszłego roku zaprezentuje dwa pełnoklatkowe bezlusterkowce? Wszystko na to wskazuje
W sieci możemy natrafić na coraz więcej informacji sugerujących, że Canon zamierza wkroczyć na rynek pełnoklatkowych bezlusterkowców. Firma w połowie przyszłego roku ma w planach zaprezentować dwa aparaty, które mają konkurować z dotychczasowymi konstrukcjami.
6 Lip 2018
Michał Chrzanowski
4
Ta matryca Canona jest 40 razy większa od pełnej klatki. Czy zobaczymy kiedyś cyfrowy wielki format?
Cyfrowy wielki format to ciągle pieśń przyszłości. Czy na pewno? Canon nad tego rodzaju matrycą pracuje już od 8 lat, na razie jednak nie widzi dla niej stricte fotograficznych zastosowań.
19 Cze 2018
Maciej Luśtyk
1
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM i 70-200 mm f/4 IS II - nowa generacja popularnych zoomów. Czy warto było czekać?
Producent zaprezentował dziś nowe wersje jednych z najczęściej kupowanych zoomów w ofercie. Niestety usprawnienia względem poprzedników, szczególnie w przypadku wersji kierowanej do zawodowców, są raczej niewielkie.
7 Cze 2018
Maciej Luśtyk
1
W ciągu nadchodzących 3 lat Sony zamierza objąć pozycję lidera rynku aparatów
Cieszące się coraz większą popularnością aparaty Sony zdołają odebrać koszulkę lidera Canonowi? Przedstawiciele firmy twierdzą, że stanie się to już niebawem.
24 Maj 2018
Maciej Luśtyk
1