Canon

Wszystkie artykuły z tagiem: "Canon" w serwisie fotopolis.pl:
Zawiedzeni możliwościami filmowymi Canona EOS R? Magic Lantern już nad nim pracuje
Oprogramowanie Magic Lantern znane jest chyba wszystkim, którzy na przestrzenie ostatniej dekady zgłębiali temat filmowania lustrzankami Canona. W przypadku niektórych modeli pozwala ono diametralnie rozszerzyć możliwości filmowe aparatu. Teraz jego twórcy biorą na warsztat model EOS R.
19 Paź 2018
Maciej Luśtyk
0
DPP Express - obrabiaj RAW-y z aparatów Canon na tablecie
Użytkownicy aparatów Canona z pewnością dobrze znają program Digital Photo Professional. Teraz z jego możliwości będzie można wygodnie skorzystać także w terenie, za sprawą wersji mobilnej. Niestety skorzystają tylko nieliczni.
15 Paź 2018
Maciej Luśtyk
0
Proclub zaprasza na Dzień Otwarty z Canon EOS R
Zaprezentowany niedawno pełnoklatkowy bezlusterkowiec Canon EOS R wywołał niemałe poruszenie w świecie fotografii. W związku z tym Proclub zaprasza do udziału w Dniach Otwartych, podczas których odbędzie się prezentacja nowego systemu i jego możliwości. Wstęp na spotkanie jest wolny.
11 Paź 2018
Promocja
0
Canon PowerShot SX70 HS - znana konstrukcja, nowe możliwości
65-krotny zoom optyczny o ekwiwalencie 21-1365 mm i świetle f/3.4-6.5, nowa 20,3 Mp matryca, usprawniony procesor, rozwinięta ergonomia czy chociażby nagrywanie w rozdzielczości 4K - to tylko niektóre z cech zaprezentowanego Canona PowerShot SX70 HS.
21 Wrz 2018
Michał Chrzanowski
0
Canon EOS M50 - test aparatu
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
11 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
0
Canon Speedlite EL-100 - ciekawa propozycja na start
W cieniu ostatnich premier Canona mieliśmy do czynienia z jeszcze jedną prezentacją nowego produktu. Japoński producent światu ukazał swoją najnowszą lampę błyskową Speedlite EL-100.
7 Wrz 2018
Michał Chrzanowski
0
Canon EOS R - pierwsze wrażenia
Czy pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec Canon to konstrukcja przełomowa? Jak wypada na tle konkurentów? I dla kogo właściwie został stworzony? Porozmawiajmy o tym.
7 Wrz 2018
Maciej Zieliński
0
Canon EOS R - zdjęcia przykładowe
Canon EOS R to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec producenta. Wyposażony w 30,3-milionową matrycę i najnowszy procesor DIGIC 8 w parze z nowymi obiektywami ma godnie rywalizować z konkurencją pod względem jakości obrazu. Zobaczcie, jak radzi sobie w praktyce.
5 Wrz 2018
Maciej Zieliński
1
Canon EF-M 32 mm f/1.4 STM - jasny standard nareszcie dołącza do systemu EOS M
Dziś swoje święto ma nie tylko pełnoklatkowy bezlusterkowiec Canona. Użytkownicy aparatów EOS M doczekali się wreszcie jasnego obiektywu standardowego, który był długo oczekiwanym i potrzebnym dodatkiem w tym systemie.
5 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
2
Canon EF 400 mm f/2.8L IS III USM i EF 600 mm f/4L IS III USM to dwa profesjonalne super-teleobiektywy, które przekraczają granice
Canon odświeżył dziś także swoje największe flagowe armaty. Trzecia odsłona modeli EF 400 mm f/2.8L i 600 mm f/4L to między innymi wyraźnie mniejsza waga uszczelnionych tubusów i jeszcze bardziej usprawniona ergonomia.
5 Wrz 2018
Michał Chrzanowski
0