Dzięki kursom Tomasza Pluszczyka zgłębisz tajniki profesjonalnego retuszu zdjęć

Dzięki kursom Tomasza Pluszczyka zgłębisz tajniki profesjonalnego retuszu zdjęć

Jak powinno być przygotowane stanowisko pracy i jak to zrobić niskim kosztem? Jak poprawnie wywoływać RAW-y? Jak korygować kształty i poprawiać niedoskonałości cery bez utraty na jakości? To tylko niektóre z pytań na jakie odpowiedź dadzą wam kompleksowe kursy retuszu Tomasza Pluszczyka.

Kursy profesjonalnego retuszu zdjęć organizowane przez Tomasza Pluszczyka cieszą się opinią  jednych z najlepszych na rynku. Mimo że organizowane były w aż 6-miesięcznych odstępach, w ciągu dwóch lat wzięło w nim udział ponad 1000 osób. Teraz cała wiedza przekazywana przez autora podczas standardowych 6-godzinnych zajęć dostępna jest także w formie szkolenia internetowego, które jeszcze wzbogacono o dodatkowe materiały.

W szkoleniu znajdą coś dla siebie zarówno osoby początkujące, jak i te obrabiające zdjęcia od lat. Wielu użytkowników Photoshopa, nawet tych z bardzo długim stażem, popełnia drobne błędy u podstaw. - mówi Pluszczyk. - Dlatego w tym szkoleniu pokazana jest całość od samego początku, by te błędy wyeliminować i zastąpić je lepszymi metodami.

fot. Tomasz Pluszczyk

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się wszystkiego, co potrzebne, aby rozwinąć swoje umiejętności w zakresie profesjonalnego retuszu zdjęć. Oprócz takich zagadnień jak poprawne wywoływanie RAW-ów, skuteczne poprawianie niedoskonałości skóry czy efektywne korygowanie kształtów, kursy przekażą nam wiedzę na temat tego jak skutecznie wyostrzać i przygotowywać zdjęcia do druku oraz jak prawidłowo, a zarazem niskim kosztem przygotować swoje stanowisko pracy. Zgłębione zostaną także kwestie kalibracji sprzętowej i różnic pomiędzy różnymi przestrzeniami barwnymi.

fot. Tomasz Pluszczyk

Dodatkową korzyścią płynącą z kursów internetowych jest także to, że oprócz filmów instruktażowych otrzymamy notatki, grafiki pomocnicze, a także akcje do programu Photoshop, które pomogą zautomatyzować najtrudniejsze elementy obróbki. Oprócz tego, uczestnicy kursów otrzymają rabat na monitory fotograficzne, tablety i inne akcesoria przydatne w procesie obróbki.

 

Kurs aktualnie dostępny jest w promocyjnej cenie 440 zł (standardowy koszt szkolenia to 700 zł). Dodatkowo jeśli zdecydujemy się na wykupienie go do 15 marca 2017 roku, będziemy mieli szansę na wygranie tabletu Wacom Intuos Draw. Przed zdecydowaniem się na zakup, możecie zobaczyć też wersję demonstracyjną kursu, którą znajdziecie pod tym linkiem.

Więcej informacji o szkoleniu znajdziecie pod adresem tomaszpluszczyk.pl.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4