Dzięki kursom Tomasza Pluszczyka zgłębisz tajniki profesjonalnego retuszu zdjęć

Dzięki kursom Tomasza Pluszczyka zgłębisz tajniki profesjonalnego retuszu zdjęć

Jak powinno być przygotowane stanowisko pracy i jak to zrobić niskim kosztem? Jak poprawnie wywoływać RAW-y? Jak korygować kształty i poprawiać niedoskonałości cery bez utraty na jakości? To tylko niektóre z pytań na jakie odpowiedź dadzą wam kompleksowe kursy retuszu Tomasza Pluszczyka.

Kursy profesjonalnego retuszu zdjęć organizowane przez Tomasza Pluszczyka cieszą się opinią  jednych z najlepszych na rynku. Mimo że organizowane były w aż 6-miesięcznych odstępach, w ciągu dwóch lat wzięło w nim udział ponad 1000 osób. Teraz cała wiedza przekazywana przez autora podczas standardowych 6-godzinnych zajęć dostępna jest także w formie szkolenia internetowego, które jeszcze wzbogacono o dodatkowe materiały.

W szkoleniu znajdą coś dla siebie zarówno osoby początkujące, jak i te obrabiające zdjęcia od lat. Wielu użytkowników Photoshopa, nawet tych z bardzo długim stażem, popełnia drobne błędy u podstaw. - mówi Pluszczyk. - Dlatego w tym szkoleniu pokazana jest całość od samego początku, by te błędy wyeliminować i zastąpić je lepszymi metodami.

fot. Tomasz Pluszczyk

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się wszystkiego, co potrzebne, aby rozwinąć swoje umiejętności w zakresie profesjonalnego retuszu zdjęć. Oprócz takich zagadnień jak poprawne wywoływanie RAW-ów, skuteczne poprawianie niedoskonałości skóry czy efektywne korygowanie kształtów, kursy przekażą nam wiedzę na temat tego jak skutecznie wyostrzać i przygotowywać zdjęcia do druku oraz jak prawidłowo, a zarazem niskim kosztem przygotować swoje stanowisko pracy. Zgłębione zostaną także kwestie kalibracji sprzętowej i różnic pomiędzy różnymi przestrzeniami barwnymi.

fot. Tomasz Pluszczyk

Dodatkową korzyścią płynącą z kursów internetowych jest także to, że oprócz filmów instruktażowych otrzymamy notatki, grafiki pomocnicze, a także akcje do programu Photoshop, które pomogą zautomatyzować najtrudniejsze elementy obróbki. Oprócz tego, uczestnicy kursów otrzymają rabat na monitory fotograficzne, tablety i inne akcesoria przydatne w procesie obróbki.

 

Kurs aktualnie dostępny jest w promocyjnej cenie 440 zł (standardowy koszt szkolenia to 700 zł). Dodatkowo jeśli zdecydujemy się na wykupienie go do 15 marca 2017 roku, będziemy mieli szansę na wygranie tabletu Wacom Intuos Draw. Przed zdecydowaniem się na zakup, możecie zobaczyć też wersję demonstracyjną kursu, którą znajdziecie pod tym linkiem.

Więcej informacji o szkoleniu znajdziecie pod adresem tomaszpluszczyk.pl.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4