Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Wiosenne nowości w Akademii Fotografii

0

Autor: Marcin Grabowiecki

1 Marzec 2013
Artykuł na: 4-5 minut
Akademia Fotografii w Krakowie i Warszawie przygotowała kilka nowych warsztatów dla wszystkich spragnionych świeżej dawki kreatywnych działań. Już w najbliższym czasie odbędą się Warsztaty Video, Warsztaty Fotografii Ślubnej Dla Średniozaawansowanych, Warsztaty Fotografii Reklamowej oraz Kurs Fotografii Analogowej.

Warsztaty Fotografii Reklamowej

13 kwietnia w Krakowie, ruszają warsztaty przygotowujące uczestników do pracy w zawodzie fotografa, wykonującego zlecenia dla agencji reklamowych, działów promocji w różnego rodzaju instytucjach i firmach, wydawnictwach i tytułach prasowych, bazujących na fotografii ilustracyjnej. Absolwenci dysponują autorskim portfolio, stworzonym na bazie 5 zadań, we współpracy z profesjonalną ekipą.

Więcej info o warsztatach: www.akademiafotografii.pl/krakow/warsztat-fotografii-reklamowej

Kurs Fotografii Analogowej

W czasie zajęć łączących teorię z praktyką, słuchacze opanowują umiejętności pomagające w odpowiednim dobieraniu materiałów światłoczułych i odczynników a także uczą się świadomie sterować szeroko pojętym procesem uzyskania obrazu. Zapoznają się z ideą zapisu fotograficznego - Camera Obscura. Poznają techniki pracy z kamerą wielkoformatową. Uczą się obsługi wyposażenia ciemni oraz jak organizować w niej pracę. Zdobywają wiedzę z zakresu estetyki i ekspresji obrazu.

Więcej info o kursie: http://www.akademiafotografii.pl/krakow/kurs-fotografii-analogowej

Warsztaty Video: teledysk, videoart i inne

13 kwietnia w Krakowie zaczynają się Warsztaty Video przeznaczone dla osób zainteresowanych tworzeniem krótkich form audiowizualnych - zarówno komercyjnych, jak i niekomercyjnych. Warsztaty dotyczą kilkuminutowych montaży łączących dźwięk i obraz, takich jak teledysk, videoart, promovid, wideozapowiedź, wideorelacja, klip modowy czy reportaż z eventu (np. koncertu, konwentu, gali czy ślubu).

Więcej info o warsztatach: www.akademiafotografii.pl/krakow/kurs-filmowania

Warsztaty Fotografii Ślubnej Dla Średniozaawansowanych

20 i 21 kwietnia (w Warszawie) oraz 23 i 24 marca (w Krakowie), odbędą się warsztaty doskonalące umiejętności fotografów ślubnych. Zajęcia poprowadzi Wojtek Marzec, absolwent Akademii Fotografii zajmujący 27 miejsce na liście 100 najlepszych fotografów ślubnych z całego świata (2010 r. wg WPJA), którego zdjęcia były wielokrotnie nagradzane i publikowane m.in. w amerykańskim Brides Magazine.

Więcej info o warsztatach: www.akademiafotografii.pl/krakow/fotografia-slubna-wlasna-droga

Szczegóły na: www.akademiafotografii.pl

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
Profesjonalna fotografia nie musi kosztować fortuny. Dzięki tym bezpłatnym pomocom możesz tworzyć ciekawe materiały bez wydawania ani grosza.
5
0
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak uzyskać efekt rozmytego tła oraz wykorzystać instalacje świetlne do tworzenia magicznych, świątecznych kadrów? Swoje pomysły przedstawia specjalista...
34
0
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Chcecie poczuć się jak pionierzy fotografii? Poradnik Goerge Eastman Musem pokazuje, jak własnym sumptem, bez użycia niebezpiecznych substancji, stworzyć zdjęcia w...
89
0