Akademia Fotografii

Wszystkie artykuły z tagiem: "Akademia Fotografii" w serwisie fotopolis.pl:
Poezja kształtów - low key z jedną lampą błyskową
Czy niedrogim sprzętem jesteśmy w stanie uzyskać profesjonalne rezultaty? Przede wszystkim liczy się pomysł. "Dysponując wyłącznie aparatem i jedną lampą błyskową możemy wyczarować w domowym zaciszu wspaniałe zdjęcia" - zapewnia Adrian Norbert Cuper z Akademii Fotografii
28 Lut 2019
Redakcja Fotopolis
0
Jak zarabiać na fotografii ślubnej, komercyjnej i reportażowej - radzą wykładowcy Akademii Fotografii
Pierwsze kroki nigdy nie są proste, pierwsze zlecenia dobrze płatne, a pierwsi klienci zawsze zadowoleni. Jak wejść na niełatwy rynek zawodowej fotografii radzą wykładowcy Akademii Fotografii: Dawid Markoff, Rafał Siderski i Łukasz Halczak.
4 Gru 2018
Redakcja Fotopolis
2
Efekt Blade Runner, czyli jak barwić światło za grosze
Tak efektowny portret, z ogromną łatwością i przy minimalnych nakładach finansowych wykonacie w domowym studio, korzystając z lamp reporterskich i filtrów żelowych.
13 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Mobilny błysk, czyli Fomei Digitalis PRO w praktyce
Lampy studyjne z własnym zasilaniem stają się coraz popularniejsze – gwarantują wygodę i mobilność. Jak zachowują się podczas sesji? Sprawdza Dawid Markoff z Akademii Fotografii na przykładzie nowej lampy Fomei z linii Digitalis PRO.
2 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
1
Sesja od kuchni: Kreatywny Look-book
Tym razem robimy zdjęcia do look-book’a. Fotograf mody Paweł Księżopolski pokaże Wam krok po kroku, jak przygotować ciekawą scenografię i w pomysłowy sposób oświetlić modelkę, łącząc światło twarde i rozproszone.
1 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Jak zrobić ładne zdjęcie brzydkiemu jedzeniu? - warsztaty fotografii kulinarnej
Akademia Fotografii wraz z marką Batida zapraszają do wzięcia udziału w warsztatach fotografii kulinarnej, prowadzonych przez specjalistę w tej dziedzinie - Rafała Meszkę. Warsztaty obejmują 32 godziny zajęć i rozpoczynają się już w najbliższą sobotę, 12 września 2015 roku.
8 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Polacy w finale LensCulture Exposure Awards 2013
Agnieszka Rayss, absolwent Akademii Fotografii - Mateusz Sarełło i Piotr Zbierski znaleźli się w finale konkursu LensCulture Exposure Awards 2013. Gratulujemy!
17 Sty 2014
Marcin Grabowiecki
0
Warsztaty fotografii ślubnej w Akademii Fotografii
Już 24 stycznia w w Akademii Fotografii w Warszawie i Krakowie startują warsztaty fotografii ślubnej. Dowiecie się z nich m.in. jaki sprzęt jest niezbędny, jak pracować w trudnych warunkach, jak fotografować we wnętrzach i plenerze, a także jak uratować nieostre lub niedoświetlone zdjęcia.
15 Sty 2014
Marcin Grabowiecki
0
Rekrutacja w Akademii Fotografii
Wszystkich kandydatów zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się 18 stycznia 2014 (od 10:00 do 15:00) w siedzibach Akademii Fotografii: w Krakowie (ul. Grodzka 60) i w Warszawie (17 piętro PKiN).
13 Sty 2014
Marcin Grabowiecki
0
Akademia Fotografii w Pałacu Kultury i Nauki
Warszawski oddział Akademii Fotografii znajdziecie teraz w nowym miejscu - na 17. piętrze Pałacu Kultury i Nauki.
10 Sty 2014
Marcin Grabowiecki
0