Jednodniowe warsztaty fotografii portretowej w Akademii Fotografii!

Akademia Fotografii zaprasza na jednodniowe warsztaty fotografii portretowej, które odbędą się 15 stycznia w Warszawie. Na zgłoszenie macie czas do 14 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona.


Od teorii po praktykę. O roli i miejscu fotografii portretowej w popkulturze, jej powiązaniach z malarstwem, o autoportrecie oraz o pracy ze światłem zastanym, a także o sesji inscenizowanej czy portrecie grupowym oraz o pracy z modelem przy świetle błyskowym.

Wszystkie te zagadnienia zostaną poruszone 15 stycznia (środa) w Akademii Fotografii w Warszawie podczas warsztatów fotografii portretowej www.cyfrowe.pl. i Canona. Prowadzącym jest Paweł Księżopolski - wykładowca Akademii.

Spotkanie rozpocznie się wykładem, po czym przejdziecie do części praktycznej i aktywnego uczestnictwa - fotografowania pod okiem prowadzącego (m.in. praca z modelką). Warsztaty zakończy prezentacja i omówienie powstałych prac, podsumowanie. Podczas warsztatów uczestnicy będą pracowali na profesjonalnym sprzęcie firmy Canon.

Czas trwania: 16:30-21:00.

Zapisy: martyna.mozdrzen@akademiafotografii.pl, tel. 601 38 38 76.

Na zgłoszenie macie czas do 14 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Koszt udziału to 50 zł, które zostanie zwrócone uczestnikom podczas warsztatów, w formie bonu na zakupy na www.cyfrowe.pl.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Inspiracja na dziś: Drew Doggett - „In the Realm of Legends"
19 Paź 2018
Mimo, że otaczają je laguny lodowcowe i nieziemskie kolory, te zwierzęta zdają się nie zwracać uwagi na przytłaczające je piękno. Są nieodrębną częścią rozległego islandzkiego krajobrazu, dla przyjezdnych kojarząc się raczej z surrealnymi wytworami ich wyobraźni. Drew Doggett, amerykański fotograf i filmowiec, uchwycił te piękne konie w serii “In the Realm of Legends”.
0
Adrian Wykrota: “Przykro mi, że już nie umiemy rozmawiać, a Polska to przecież taki fajny kraj”
18 Paź 2018
“Doszliśmy do wniosku, że w tych dynamicznych i ważnych czasach musimy opublikować dokumentalne wypowiedzi fotografów o Polsce i nadać im bezkompromisową, fizyczną formę książek” - piszą autorzy serii wydawniczej o Polsce, dobrani przez fundację PIX.HOUSE. Z Adrianem Wykrotą, autorem jednej z publikowanych już książek rozmawiamy o powstawaniu serii i dalszych planach.
0
Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2018 - zobacz piękno współczesnego portretu
18 Paź 2018
Alice Mann została laureatką tegorocznej prestiżowej nagrody Taylor Wessing Photographic Portrait Prize. Po raz pierwszy w historii konkursu jurorzy nagrodzili nie pojedynczy portret, a serię czterech zdjęć przedstawiających młode mażoretki z Południowej Afryki.
0
Piękna i zagrożona - natura na zdjęciach zwycięzców Wildlife Photographer of the Year 2018
17 Paź 2018
Organizowany od pół wieku przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie konkurs Wildlife Photographer of the Year, co roku oferuje nam unikalne spojrzenie na piękno i problemy dzikiego życia na naszej planecie. Fotografie nagrodzone w 54. edycji to nie tylko piękne kadry, ale i trudne tematy.
0