Jednodniowe warsztaty fotografii portretowej w Akademii Fotografii!

Akademia Fotografii zaprasza na jednodniowe warsztaty fotografii portretowej, które odbędą się 15 stycznia w Warszawie. Na zgłoszenie macie czas do 14 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona.


Od teorii po praktykę. O roli i miejscu fotografii portretowej w popkulturze, jej powiązaniach z malarstwem, o autoportrecie oraz o pracy ze światłem zastanym, a także o sesji inscenizowanej czy portrecie grupowym oraz o pracy z modelem przy świetle błyskowym.

Wszystkie te zagadnienia zostaną poruszone 15 stycznia (środa) w Akademii Fotografii w Warszawie podczas warsztatów fotografii portretowej www.cyfrowe.pl. i Canona. Prowadzącym jest Paweł Księżopolski - wykładowca Akademii.

Spotkanie rozpocznie się wykładem, po czym przejdziecie do części praktycznej i aktywnego uczestnictwa - fotografowania pod okiem prowadzącego (m.in. praca z modelką). Warsztaty zakończy prezentacja i omówienie powstałych prac, podsumowanie. Podczas warsztatów uczestnicy będą pracowali na profesjonalnym sprzęcie firmy Canon.

Czas trwania: 16:30-21:00.

Zapisy: martyna.mozdrzen@akademiafotografii.pl, tel. 601 38 38 76.

Na zgłoszenie macie czas do 14 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Koszt udziału to 50 zł, które zostanie zwrócone uczestnikom podczas warsztatów, w formie bonu na zakupy na www.cyfrowe.pl.
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
1
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
3