Jednodniowe warsztaty fotografii portretowej w Akademii Fotografii!

Akademia Fotografii zaprasza na jednodniowe warsztaty fotografii portretowej, które odbędą się 15 stycznia w Warszawie. Na zgłoszenie macie czas do 14 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona.


Od teorii po praktykę. O roli i miejscu fotografii portretowej w popkulturze, jej powiązaniach z malarstwem, o autoportrecie oraz o pracy ze światłem zastanym, a także o sesji inscenizowanej czy portrecie grupowym oraz o pracy z modelem przy świetle błyskowym.

Wszystkie te zagadnienia zostaną poruszone 15 stycznia (środa) w Akademii Fotografii w Warszawie podczas warsztatów fotografii portretowej www.cyfrowe.pl. i Canona. Prowadzącym jest Paweł Księżopolski - wykładowca Akademii.

Spotkanie rozpocznie się wykładem, po czym przejdziecie do części praktycznej i aktywnego uczestnictwa - fotografowania pod okiem prowadzącego (m.in. praca z modelką). Warsztaty zakończy prezentacja i omówienie powstałych prac, podsumowanie. Podczas warsztatów uczestnicy będą pracowali na profesjonalnym sprzęcie firmy Canon.

Czas trwania: 16:30-21:00.

Zapisy: martyna.mozdrzen@akademiafotografii.pl, tel. 601 38 38 76.

Na zgłoszenie macie czas do 14 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Koszt udziału to 50 zł, które zostanie zwrócone uczestnikom podczas warsztatów, w formie bonu na zakupy na www.cyfrowe.pl.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Stanley Kubrick był także świetnym fotografem. Zobaczcie mniej znane oblicze kultowego reżysera
20 Sie 2018
“Mechaniczna Pomarańcza”, “2001: Odyseja kosmiczna”, “Oczy szeroko zamknięte” czy “Full Metal Jacket” to filmowe klasyki, znane niemal wszystkim. Znacznie mniej osób wie, że Stanley Kubrick swoją karierę zaczynał jako fotograf.
0
George Eastman Museum udostępnia serię filmów poświęconych największym przełomom w fotografii. Pozycja obowiązkowa!
14 Sie 2018
Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jak długą drogę fotografia przeszła od czasów camery obscury aż do dzisiaj, zobaczcie dokumentalną serię stworzoną przez Goerge Eastman Museum. To fantastyczna podróż przez najważniejsze techniki i odkrycia, które zrewolucjonizowały to medium.
0
Tadeusz Rolke: „Sztuka nie polega na pokazywaniu piękna”
13 Sie 2018
Od czwartku, w warszawskiej galerii Le Guern można oglądać najnowszy projekt Tadeusza Rolke, jednego z mistrzów polskiej fotografii. W dniu wernisażu rozmawialiśmy z autorem o powstawaniu najnowszej serii.
0
Karen Miranda Rivadeneira odtwarza swoje dzieciństwo. "Pomysł ten zrodził się z rozmyślań o pamięci i jej niedoskonałości”
7 Sie 2018
“Uświadomiłam sobie, że brakuje mi wiedzy o mnie samej. Rozmyślając o pamięci i jej wadliwości, postanowiłam odkopać osobiste mity i rodzinne historie” - opowiada nam o swoim projekcie amerykańska fotograf.
0