Jednodniowe warsztaty fotografii portretowej w Akademii Fotografii!

Akademia Fotografii zaprasza na jednodniowe warsztaty fotografii portretowej, które odbędą się 15 stycznia w Warszawie. Na zgłoszenie macie czas do 14 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona.


Od teorii po praktykę. O roli i miejscu fotografii portretowej w popkulturze, jej powiązaniach z malarstwem, o autoportrecie oraz o pracy ze światłem zastanym, a także o sesji inscenizowanej czy portrecie grupowym oraz o pracy z modelem przy świetle błyskowym.

Wszystkie te zagadnienia zostaną poruszone 15 stycznia (środa) w Akademii Fotografii w Warszawie podczas warsztatów fotografii portretowej www.cyfrowe.pl. i Canona. Prowadzącym jest Paweł Księżopolski - wykładowca Akademii.

Spotkanie rozpocznie się wykładem, po czym przejdziecie do części praktycznej i aktywnego uczestnictwa - fotografowania pod okiem prowadzącego (m.in. praca z modelką). Warsztaty zakończy prezentacja i omówienie powstałych prac, podsumowanie. Podczas warsztatów uczestnicy będą pracowali na profesjonalnym sprzęcie firmy Canon.

Czas trwania: 16:30-21:00.

Zapisy: martyna.mozdrzen@akademiafotografii.pl, tel. 601 38 38 76.

Na zgłoszenie macie czas do 14 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Koszt udziału to 50 zł, które zostanie zwrócone uczestnikom podczas warsztatów, w formie bonu na zakupy na www.cyfrowe.pl.
Komentarze
Polecane artykuły
Konsumpcja, jako narzędzie kontroli społecznej na zdjęciach Clemensa Aschera
17 Sty 2019
"Modernist Lunchbreak” jest realizacją mojego większego pragnienia stworzenia równoległego świata. Podobnego do naszego, ale bardziej stylizowanego; świata, w którym uwypuklam pewne zjawiska - mówi nam o swoim projekcie austriacki fotograf.
0
Zobacz 25 zdjęć, które walczą o Nagrodę Publiczności konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018
16 Sty 2019
Miłośnicy fotografii przyrodniczej z całego świata mogą już oddawać głosy na swoją ulubioną fotografię konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018.
2
Oto dlaczego warto zaufać zawodowcom. Wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards
14 Sty 2019
Poznaliśmy wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards. Wyselekcjonowana galeria 50 zdjęć prezentuje to, co najlepsze w fotografii ślubnej: uchwycone emocje i wyczucie momentu. „Twoje zdjęcia powinny być równie nieustraszone jak Twoja miłość“ - zaznaczają organizatorzy Fearless Awards.
0
Opowiedzieć muzykę zdjęciami - rozmowa z Witkiem Orskim
9 Sty 2019
Dzięki technologicznemu partnerstwu BMW i Canon, powstały niezwykłe wizualizacje, ściśle współgrające z muzyką symfoniczną i prezentowane w najlepszych przestrzeniach koncertowych w Polsce. O genezę tego mariażu pytamy ich autora, Witka Orskiego.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!