Cyfrowe.pl

Wszystkie artykuły z tagiem: "Cyfrowe.pl" w serwisie fotopolis.pl:
Już w piątek dzień otwarty z Tokiną w Gdańsku
Jesteś zainteresowany obiektywami Tokina? Całą gamę obiektywów będziesz miał okazję przetestować 19 października, podczas dnia otwartego w gdańskim salonie Cyfrowe.pl
17 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0
3. Zlot Fanów Canon – wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć!
Sklep Cyfrowe.pl zaprasza na trzecią edycję Zlotu Fanów Canon. Będą to trzy dni wypełnione fotografowaniem, dyskusjami o fotografii i testowaniem sprzętu. Zlot odbędzie się w dniach 17-19 września 2015 roku w Smardzewicach.
17 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Wypożyczalnia Sigma ProCentrum w gdańskim sklepie Cyfrowe.pl
Gdański stacjonarny sklep Cyfrowe.pl dołączył do sieci wypożyczalni Sigma ProCentrum. Na terenie sklepu znalazła się przestrzeń przeznaczona na produkty marki Sigma, którym można się dokładnie przyjrzeć, wypróbować, wypożyczyć, a następnie kupić najbardziej odpowiadający model.
30 Wrz 2014
Michal Grzegorczyk
0
Jednodniowe warsztaty fotografii portretowej w Akademii Fotografii!
Akademia Fotografii zaprasza na jednodniowe warsztaty fotografii portretowej, które odbędą się 15 stycznia w Warszawie. Na zgłoszenie macie czas do 14 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona.
9 Sty 2014
Marcin Grabowiecki
0
Cyfrowe.pl kończy 10 lat i ogłasza promocje
Sklep Cyfrowe.pl świętuje w tym roku 10 lecie istnienia. Z tej okazji ruszyła ciekawa promocja - wybrane produkty można kupić za połowę ceny.
21 Paź 2013
Michal Grzegorczyk
0
Konkurs fotograficzny "Aktywni zimą"
Sklep Cyfrowe.pl i Gazeta Wyborcza Trójmiasto zapraszają do wzięcia udziału w wielkim zimowym konkursie fotograficznym pt. "Aktywni zimą". Prace można przesyłać do 5 marca 2012 roku. Do wygrania atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 8000 zł.
26 Sty 2012
Marcin Grabowiecki
0
FOTOszkoła Cyfrowe.pl - kolejna edycja warsztatów z Canonem
W październiku rusza piąta edycja warsztatów fotograficznych z Canonem "FOTOszkoła Cyfrowe.pl". Zajęcia odbędą się w pięciu miastach.
14 Wrz 2011
Michal Grzegorczyk
0
Nikon Sport Optics - bezpłatne warsztaty z Cyfrowe.pl
Cyfrowe.pl i Nikon Polska zapraszają na bezpłatne warsztaty poświęcone produktom optycznym marki Nikon - lornetkom, lunetom i sprzętowi do digiscopingu. Wstęp wolny.
12 Wrz 2011
Michal Grzegorczyk
0
Bezpłatne warsztaty Fomei i Ilford oraz Cyfrowe.pl
Sklep Cyfrowe.pl i firma Medikon Polska zapraszają na bezpłatne warsztaty, których tematem będzie oświetlenie studyjne, zarządzanie barwą oraz przygotowanie fotografii do druku w technologii atramentowej.
5 Wrz 2011
Michal Grzegorczyk
0
Bezpłatne warsztaty z Olympusem i Cyfrowe.pl
Cyfrowe.pl i Olympus Polska zapraszają na cykl bezpłatnych warsztatów fotograficznych, których bohaterem będzie nowa generacja aparatów PEN.
5 Wrz 2011
Michal Grzegorczyk
0