3-dniowa parapetówka pełna atrakcji i niskich cen. Odwiedź salon Cyfrowe.pl w Katowicach

Autor: Redakcja Fotopolis

19 Styczeń 2024
Artykuł na: 6-9 minut

O nowym adresie salonu Cyfrowe.pl w Katowicach przy ul. Chorzowskiej 108 już informowaliśmy. Teraz czas na uroczyste otwarcie. W dniach od 25 do 27 stycznia odbędzie się z tej okazji 3-dniowa parapetówka pełna atrakcji.

Na odwiedzających nowy salon Cyfrowe.pl w Katowicach przy ul. Chorzowskiej 108 w dniach 25-27 stycznia będą czekać specjaliści, cała gama sprzętu do przetestowania, a także liczni goście, którzy poprowadzą serię przeglądów portfolio oraz wartościowych prezentacji. Nie zabraknie też tortu oraz najlepszych cen od Canona, Sony, Fujifilm i innych marek. Będzie można także wycenić używany sprzęt od ręki na miejscu i pozostawić w rozliczeniu kupując nowy.

Uwaga! Uczestnictwo w każdym spotkaniu z udziałem zaproszonych fotografów jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Szczegóły i linki do zapisów znajdziecie na stronie www.cyfrowe.pl/lp/kopalnia-mozliwosci.html

25-01-2024 CZWARTEK - Canon i Malachite Meadow

Czwartek to dzień otwarty z marką Canon i możliwość przetestowania najnowszego sprzętu oraz porozmawiania ze specjalistami. To także okazja do spotkania z parą znakomitych fotografów ślubnych.

Malachite Meadow od 12 lat tworzą fotografowie ślubni Kasia i Kuba. Fotografują śluby w Polsce i Europie oraz prowadzą autorskie warsztaty fotografii ślubnej. Speakerzy na wielu branżowych konferencjach, kładący zawsze nacisk na relację z Klientem i psycho-społeczne aspekty pracy fotografa ślubnego. W fotografii najbardziej cenią sobie kolor, światło i unikatową relację z portretowanymi ludźmi, którą zawsze chcą pokazać na swoich zdjęciach.

fot. Malachite Meadow

W godzinach 12:00-16:00 planowany jest przegląd portfolio, a o 18:00 prezentacja: “13 kroków by stać się lepszym fotografem ślubnym z Malachite Meadow”. Malachite Meadow w 13 zwięzłych tipach podpowiedzą, jak zainteresować się fotografią ślubna, znaleźć w niej źródło satysfakcji zawodowej, nie znudzić się i wprowadzić swoje zdjęcia na nowy poziom. 13 intrygujących faktów o fotografii ślubnej na 13 lat ich działalności.

fot. Malachite Meadow

Uczestnictwo w przeglądzie portfolio i wykładzie Malachite Meadow jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

26-01-2024 PIĄTEK - Sony i Tomasz Markowski

Piątek to dzień otwarty z marką Sony i spotkanie z zawodowym fotoreporterem sportowym Tomaszem Markowskim. To okazja by przetestować m.in. gorące nowości: aparat Sony A9III i obiektyw Sony FE 300 mm f/2.8.

Tomasz Markowski od ponad 20 lat fotografuje sport. Od 1999 roku związany z "Przeglądem Sportowym". W tym czasie fotografował największe wydarzenia sportowe na świecie, takie jak Igrzyska Olimpijskie, MIstrzostwa Świata w Narciarstwie, Mistrzostwa Świata w Kolarstwie, blisko 300 konkursów Pucharu Świata w Skokach i Biegach Narciarskich.

fot. Tomasz Markowski

W godzinach 12:00 -16:00 odbędzie się przegląd portfolio, podczas którego Tomasz Markowski oceni dorobek twórczy zgłoszonych osób, a o 18:00 wygłosi prezentację “Ewolucja obrazu - Sztuka fotografii sportowej”. Będzie to okazja to zapoznania się z kulisami pracy fotoreportera sportowego na tle zmieniającego się rynku.

fot. Tomasz Markowski

Uczestnictwo w przeglądzie portfolio i wykładzie Tomasza Markowskiego jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

27-01-2024 SOBOTA - Fujifilm oraz Karolina Jonderko i Ewa Meissner

Sobota upłynie pod znakiem Fujifilm. Od 10:00 do 14:00 będzie okazja przetestowania sprzętu i porozmawiania ze specjalistami.

O 11:00 rozpocznie się przegląd portfolio pod okiem doświadczonej fotografki dokumentalnej Ewy Meissner. To współzałożycielka agencji Napo Images. Współpracowała jako kurator i współorganizator wystaw fotograficznych min. z Centrum Sztuki Współczesnej, Starą Galerią Związku Polskich Artystów Fotografików, Zamkiem Królewskim w Warszawie, Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej "Manngha" w Krakowie.Od 2010 roku współpracuje z Instytutem Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, prowadząc zajęcia z fotografii prasowej, historii fotografii mody i historii fotografii japońskiej. Jest też fotoedytorką wielu książek. Jej prace wystawiane były min. w Polsce, Francji, Czechach, Anglii i Stanach Zjednoczonych.

fot. Ewa Meissner

Z kolei o 12:00 odbędzie się prezentacja Karoliny Jonderko pt. “Praca nad projektem długoterminowym”. Fotografka zaliczana do najlepszych dokumentalistów w kraju opowie o pracy nad projektami długoterminowymi. Od podstaw, czyli: jak się przygotować, jakie trudności czekają na naszej drodze i gdzie szukać rozwiązań. Jak wygląda praca z bohaterami i na co zwrócić uwagę przy długoterminowej współpracy. Jak dobierać sprzęt do materiału oraz skąd brać pieniądze na finansowanie projektów. Na koniec porozmawiamy sobie o udziale w konkursach foto zarówno ze strony uczestnika jak i jurora (na co zwracać uwagę).

fot. Karolina Jonderko

Uczestnictwo w przeglądzie portfolio z Ewą Meissner i wykładzie Karoliny Jonderko jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Przyjdź do Salonu i wymień stare na nowe

Od 25 do 27 stycznia, w godzinach otwarcia salonu, będzie także możliwość wyceny używanego sprzętu od ręki i pozostawienia go w rozliczeniu przy zakupie nowego sprzętu!

 

Zabierz ze sobą swój sprzęt oraz wszystkie akcesoria typu baterie, ładowarki oraz oryginalne pudełko, jeśli takie posiadasz. Przyjmowane będą aparaty, kamery, obiektywy i akcesoria (wyłącznie sprzęt cyfrowy) dowolnych marek.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Rusza głosowanie na zdjęcie XX-lecia konkursu Grand Press Photo
Rusza głosowanie na zdjęcie XX-lecia konkursu Grand Press Photo
Trwa XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Reporterskiej – Grand Press Photo. Z okazji jubileuszu internauci mogą wskazać Zdjęcie XX-lecia. Głosować można do 10 maja br.
6
Focus Nordic przejmuje wyłączną dystrybucję Ilford Photo
Focus Nordic przejmuje wyłączną dystrybucję Ilford Photo
Materiały światłoczułe kultowej marki Ilford mają nowego dystrybutora. Od teraz wyłącznym przedstawicielem firmy na polskim rynku zostaje Focus Nordic.
6
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
CEWE Fotojoker, renomowana marka branży fotograficznej, otworzyła nowy salon w Galerii Zielone Arkady, w sercu Bydgoszczy. Z tej okazji, na klientów czeka wiele atrakcji i specjalnie...
8