wykład

Wszystkie artykuły z tagiem: "wykład" w serwisie fotopolis.pl:
Jak sprawić, by nasze portrety stały się dziełami sztuki? Ten wykład to kompleksowy wgląd w pracę nad sesją
Tego dowiecie się z wideoporadnika Lindsay Adler, która poświęca niemal 2 godziny, by podzielić się cennymi radami na temat całego procesu pracy nad sesją portretową, od wstępnego pomysłu, aż po postprodukcję.
17 Lip 2017
Maciej Luśtyk
0
Darmowe wykłady fotograficzne prosto z Uniwersytetu Stanford
Jeśli mielibyśmy stworzyć listę pionierów w dziedzinie cyfrowego obrazowania, to Marc Levoy byłby bardzo blisko jej szczytu. Teraz całą swoją fotograficzną wiedzą dzieli się zupełnie za darmo i udostępnia aż 18 wykładów i zadań, które pozwolą wam stać się lepszymi fotografami.
6 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0
Wykłady Tomasza Tomaszewskiego i Roberta Wolańskiego w Łodzi
W nadchodzący weekend Sony zaprasza do Łodzi gdzie będzie można wziąć udział w serii otwartych wykładów prowadzonych przez Tomasza Tomaszewskiego i Roberta Wolańskiego, a także zapoznać się z nowościami z oferty producenta.
24 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
"Utopia zjednoczonej Europy" - wykład Krzysztofa Pijarskiego
"Utopia zjednoczonej Europy" to kolejny wykład Krzysztof Pijarskiego z cyklu "Po końcu fotoreportażu", który prezentowany jest w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek, 19 kwietnia o godz. 18:00.
18 Kwi 2011
Marcin Grabowiecki
0
Szkoła Fotografii BlackBook w Gliwicach
Profesjonalna Szkoła Fotografii BlackBook w Gliwicach ogłasza nabór do rocznego studium fotografii na rok 2011/2012. Na przygotowany program zajęć składają się autorskie warsztaty i wykłady, skierowane do wszystkich zainteresowanych fotografią bez względu na wiek i doświadczenie.
28 Mar 2011
Marcin Grabowiecki
0
Fotoedycja i archiwizacja - spotkanie z Jerzym Nogalem w Warszawie
W najbliższą sobotę, 19 marca o godz. 19:30 w Warszawskiej Szkole Fotografii odbędzie się otwarty wykład fotoreportera i fotoedytora Jerzego Nogala. Tematem spotkania będzie "Fotoedycja i archiwizacja". Udział w zajęciach jest bezpłatny.
18 Mar 2011
Marcin Grabowiecki
0
Fotogoździk w Akademii Fotografii
Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy wszystkie panie na bezpłatne wykłady w Akademii Fotografii, które odbędą się 8 marca pod hasłem "Fotogoździk" w trzech miastach: Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Żeby robić lepsze zdjęcia czasami wystarczy kilka dobrych rad i pozbycie się złych nawyków. Wykładowcy Akademii Fotografii w zwięzłej i przystępnej formie przybliżą i rozjaśnią nieco tajniki dobrej fotografii. Uczestniczki warsztatów nie muszą posiadać aparatu fotograficznego.
28 Lut 2011
Marcin Grabowiecki
0
Otwarty wykład z Włodzimierzem Pniewskim w Warszawskiej Szkole Fotografii
Już w najbliższą sobotę - 22 stycznia o godz. 19:30 w Warszawskiej Szkole Fotografii odbędzie się spotkanie z wybitnym fotografem humanistycznym Włodzimierzem Pniewskim. Udział w autorskim wykładzie jest bezpłatny.
21 Sty 2011
Marcin Grabowiecki
0
Plan warsztatów i wykładów na fotopolisEXPO 2010
Tegorocznej imprezie fotopolisEXPO Warszawskie Dni Fotografii towarzyszy wyjątkowo bogaty program wydarzeń: warsztatów, wykładów i koncertów. Przedstawiamy długą listę, a na niej między innymi warsztaty fotografii mody, fotografii nocnej, streetowej, liczne wykłady i pokazy slajdów.
4 Cze 2010
Marta Majewska
0
"Negatyw" - otwarty wykład Witolda Kanickiego w Warszawskiej Szkole Fotografii
W najbliższą sobotę, 8 maja o godz. 19:30 w Warszawskiej Szkole Fotografii odbędzie się otwarty wykład Witolda Kanickiego zatytułowany "Negatyw - zapomniany pośrednik czy ukończony obraz".
5 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0