Manufaktura Obrazu - dni otwarte, spotkania i warsztaty w salonie cyfrowe.pl

Autor: Redakcja Fotopolis

9 Listopad 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Cyfrowe.pl zaprasza do Łodzi na tydzień fotograficznych i filmowych inspiracji. W ramach cyklu „Manufaktura obrazu”, w łódzkim salonie sklepu w dniach 14-19 listopada odbędą się wykłady, spotkania i dni otwarte największych marek.

Materiał partnera

Tydzień fotografii i filmu w Łodzi zbliża się wielkimi krokami! Cyfrowe.pl zaprasza wszystkich miłośników fotografii i filmu na cykl inspirujących spotkań, w ramach których odbędą się dni otwarte, warsztaty w małych grupach (płatne) oraz darmowe prelekcje (obowiązują zapisy). Czekają na Ciebie same uwielbiane przez wszystkich, topowe marki, tj. Canon, Fujifilm, Nikon, OM System. W czasie warsztatów "oświetlać" nas będą Rotolight i Profoto.

Jesteś cichym słuchaczem, który chętnie pozna fotograficzne i filmowe sekrety profesjonalnych twórców? A może wolisz kontakt 1:1 i rozmowę o Twoich zdjęciach? Spokojnie, dla każdego coś dobrego! Wybierzesz wykład, warsztaty, a może przegląd portfolio? 

Kiedy i gdzie?

Wydarzenia z cyklu „Manufaktura obrazu” odbędą się w dniach 14-19 listopada 2023 roku, w łódzkim salonie Cyfrowe.pl, przy ul. płk. Jana Kilińskiego 170.

Więcej szczegółów, pełny harmonogram i listę prelegentów znajdziecie na stronie cyfrowe.pl/lp/manufaktura-obrazu.

Przyjdź, zainspiruj się i rozwiń swoje artystyczne skrzydła! Nie może Cię zabraknąć! 

Cyfrowe.pl - poznaj organizatora

Cyfrowe.pl, choć jest ogólnopolskim sklepem, działa jak rodzinna firma, troszcząc się o to, jak radzi sobie Twój sprzęt nawet po zakupie. Serwis na miejscu, drukowanie odbitek, szkolenie z ekspertem twarzą w twarz i wiele innych usług sprawiają, że nie musisz już szukać ani ryzykować nigdzie dalej.

Mamy już 20 lat, ale wciąż, niezmiennie, kochamy fotografię i film równie mocno, jak ludzie, którzy u nas kupują. Mamy z tego niesamowitą frajdę, gdy przychodzicie do nas po nowy aparat, kamerę lub po nowy obiektyw, żeby ciągle się doskonalić i robić lepsze zdjęcia i filmy, które zachwycą innych.

Nasze salony znajdziesz w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i w Łodzi. Organizujemy mnóstwo warsztatów i szkoleń (często darmowych) i udostępniamy sprzęt do testów przed zakupem w naszej wypożyczalni. Chcemy, żeby świadoma decyzja o zakupie otworzyła Ci drogę do satysfakcjonującej twórczości.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Patryk Bułhak - „Porzucone córki Tygrysa” w galerii Pop-Up Ogrodowa 8
Patryk Bułhak - „Porzucone córki Tygrysa” w galerii Pop-Up Ogrodowa 8
Galeria Pop-Up Ogrodowa 8 zaprasza na wystawę i spotkanie z autorem projektu „Porzucone córki Tygrysa” Patrykiem Bułhakiem. Fotograf zaprezentuje swoją ostatnią książkę i pokaże...
7
Koniec Wojny - Agnieszka Rayss i David Sypniewski wykorzystują AI do pokazania nowego oblicza zdjęć wojennych
Koniec Wojny - Agnieszka Rayss i David Sypniewski wykorzystują AI do pokazania nowego oblicza...
Co się stanie, gdy każe się modelowi generatywnemu poszerzyć kadr archiwalnego zdjęcia wojennego, nie podając mu żadnej podpowiedzi? Czy dowiemy się, co działo się poza...
5
Rok 2023 w obiektywach polskich fotografek - wystawy w 10 polskich miastach
Rok 2023 w obiektywach polskich fotografek - wystawy w 10 polskich miastach
Twórcy inicjatywy Polish Women Photographers zapraszają na wystawy podsumowujące tegoroczną edycję projektu mającego na celu ukazanie minionego roku w interpretacji polskich...
9
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)