Cyfrowe.pl otwiera salon sprzedaży w Łodzi

Autor: Redakcja Fotopolis

12 Kwiecień 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Cyfrowe.pl poszerza swoją sieć salonów sprzedaży o nową lokalizację. Już 19 kwietnia w Łodzi przy ul. Kilińskiego 170 oficjalnie otwarty zostanie kolejny salon Cyfrowe.pl. To już szósty salon, obchodzącej w tym roku swoje dwudziestolecie sieci.

Pomimo skupienia na rynku online, firma Cyfrowe.pl rozszerza sieć salonów stacjonarnych, bardzo selektywnie wybierając ich lokalizację. To wyjątkowe miejsca, gdzie można osobiście obejrzeć sprzęt i zasięgnąć opinii specjalistów. Tam też prowadzone są warsztaty i spotkania z ekspertami w branży, jak i mają miejsce premiery nowych produktów.

Już 19 kwietnia w Łodzi przy ul. Kilińskiego 170 oficjalnie otwarty zostanie kolejny salon Cyfrowe.pl. Od godz. 10:00 na klientów czeka w tym dniu sporo atrakcji - promocje na wybrane produkty, testy sprzętu w studio oraz wieczorne wykłady inspiracyjne z cyklu “Zdjęcia i wino”.

To jednak nie koniec atrakcji. Na odwiedzających, którzy w pierwszym tygodniu zdecydują się odwiedzić nowy salon, czekać będą liczne atrakcje i promocje.

Nowoczesna przestrzeń

Salon w Łodzi to dwukondygnacyjna, industrialna lokacja w stylu loftowym, położona tuż przy Łódzkiej Szkole Filmowej. Dwie olbrzymie ściany ozdobią zdjęcia laureata konkursu, organizowanego na otwarcie salonu.

Łódzki salon to połączenie kreatywnej przestrzeni, sklepu firmowego i showroomu. Klienci znajdą w nim sporą ekspozycję sprzętu marki Canon oraz strefę druku sygnowaną tą marką. Swoje ekspozycje mają w nim również takie marki, jak Nikon, Fujifilm, Sony, Eizo. Drugie piętro to potężna ekspozycja sprzętu provideo oraz studyjnego, a także strefa ze sprzętem używanym oraz wypożyczalnia Cyfrowe.rent.

Atrakcyjne promocje

W dniu otwarcia salonu, już od godz. 10:00 na gości czekać będzie wiele atrakcji - uroczyste otwarcie z przecięciem wstęgi i szampanem. Na otwarciu na gości czekać będzie pełna oferta wypożyczalni wraz z nowościami. Na półkach odwiedzający znajdą super oferty na sprzęt oraz usługi w atrakcyjnych cenach.

Wykłady i warsztaty

Wykłady inspiracyjne zaczynają się już od dnia otwarcia. Szczegóły i zapisy na www.cyfrowe.pl/lp/lodz-fotograficzna.html

  • 19.04, godz. 19:00 - wykład Jacka Boneckiego (fotograf, ambasador FujiFilm)
  • 20.04, godz. 19:00 - wykład wraz z pokazem Jakuba Kaźmierczyka (fotograf, ambasador Canon)
  • 21.04, godz. 19:00 - wykład Adama Nurkiewicza (fotograf, ambasador Nikon)
  • 22.04, godz. 19:00 - wykład Łukasza Glewicza, MonsterCam (filmmaker, ambasador Focus Nordic)

W następnych tygodniach ruszy organizacja kolejnych warsztatów. Szczegóły już wkrótce.

Na miejscu atrakcją będą też dwa studia, dostępne dla klientów w dniu 19 kwietnia br. w godzinach 11.00 - 17.00:

  • 1. Studio fotograficzne, przeznaczone do testowania sprzętu z wypożyczalni
  • 2. Studio Blackmagic, gdzie skupimy się na rejestrowaniu ruchu sprzętem tej marki

Salon w Łodzi już działa, można w nim robić zakupy i odbierać zamówienia internetowe.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Adobe gasi pożar i obiecuje nowe, jaśniejsze warunki usługi. Ale to tylko kropla w morzu potrzeb
Adobe gasi pożar i obiecuje nowe, jaśniejsze warunki usługi. Ale to tylko kropla w morzu potrzeb
Niedawne zmiany regulaminu usług Adobe spotkały się z ostrą krytyką użytkowników. Pod naporem złego PR-u, producent wycofuje się z nich rakiem i obiecuje wiekszą przejrzystość. To...
7
Next77 na Festiwalu Fotoforma
Next77 na Festiwalu Fotoforma
Dystrybutor marek Irix, Quadralite, Godox, Hoya oraz Tokina zaprasza na drugą edycję Festiwalu Fotoforma. Na odwiedzających czekają atrakcyjne rabaty, możliwość przetestowania sprzętu...
1
Grand Press Photo 2024: Wojciech Grzędziński fotografem roku i XX-lecia
Grand Press Photo 2024: Wojciech Grzędziński fotografem roku i XX-lecia
Wojciech Grzędziński trzeci raz z rzędu wygrywa główną nagrodę Grand Press Photo - największego polskiego konkursu fotografii reportażowej i dokumentalnej. Fotoreporter otrzymał...
16
Powiązane artykuły