Cyfrowe.pl otwiera salon sprzedaży w Łodzi

Autor: Redakcja Fotopolis

12 Kwiecień 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Cyfrowe.pl poszerza swoją sieć salonów sprzedaży o nową lokalizację. Już 19 kwietnia w Łodzi przy ul. Kilińskiego 170 oficjalnie otwarty zostanie kolejny salon Cyfrowe.pl. To już szósty salon, obchodzącej w tym roku swoje dwudziestolecie sieci.

Pomimo skupienia na rynku online, firma Cyfrowe.pl rozszerza sieć salonów stacjonarnych, bardzo selektywnie wybierając ich lokalizację. To wyjątkowe miejsca, gdzie można osobiście obejrzeć sprzęt i zasięgnąć opinii specjalistów. Tam też prowadzone są warsztaty i spotkania z ekspertami w branży, jak i mają miejsce premiery nowych produktów.

Już 19 kwietnia w Łodzi przy ul. Kilińskiego 170 oficjalnie otwarty zostanie kolejny salon Cyfrowe.pl. Od godz. 10:00 na klientów czeka w tym dniu sporo atrakcji - promocje na wybrane produkty, testy sprzętu w studio oraz wieczorne wykłady inspiracyjne z cyklu “Zdjęcia i wino”.

To jednak nie koniec atrakcji. Na odwiedzających, którzy w pierwszym tygodniu zdecydują się odwiedzić nowy salon, czekać będą liczne atrakcje i promocje.

Nowoczesna przestrzeń

Salon w Łodzi to dwukondygnacyjna, industrialna lokacja w stylu loftowym, położona tuż przy Łódzkiej Szkole Filmowej. Dwie olbrzymie ściany ozdobią zdjęcia laureata konkursu, organizowanego na otwarcie salonu.

Łódzki salon to połączenie kreatywnej przestrzeni, sklepu firmowego i showroomu. Klienci znajdą w nim sporą ekspozycję sprzętu marki Canon oraz strefę druku sygnowaną tą marką. Swoje ekspozycje mają w nim również takie marki, jak Nikon, Fujifilm, Sony, Eizo. Drugie piętro to potężna ekspozycja sprzętu provideo oraz studyjnego, a także strefa ze sprzętem używanym oraz wypożyczalnia Cyfrowe.rent.

Atrakcyjne promocje

W dniu otwarcia salonu, już od godz. 10:00 na gości czekać będzie wiele atrakcji - uroczyste otwarcie z przecięciem wstęgi i szampanem. Na otwarciu na gości czekać będzie pełna oferta wypożyczalni wraz z nowościami. Na półkach odwiedzający znajdą super oferty na sprzęt oraz usługi w atrakcyjnych cenach.

Wykłady i warsztaty

Wykłady inspiracyjne zaczynają się już od dnia otwarcia. Szczegóły i zapisy na www.cyfrowe.pl/lp/lodz-fotograficzna.html

  • 19.04, godz. 19:00 - wykład Jacka Boneckiego (fotograf, ambasador FujiFilm)
  • 20.04, godz. 19:00 - wykład wraz z pokazem Jakuba Kaźmierczyka (fotograf, ambasador Canon)
  • 21.04, godz. 19:00 - wykład Adama Nurkiewicza (fotograf, ambasador Nikon)
  • 22.04, godz. 19:00 - wykład Łukasza Glewicza, MonsterCam (filmmaker, ambasador Focus Nordic)

W następnych tygodniach ruszy organizacja kolejnych warsztatów. Szczegóły już wkrótce.

Na miejscu atrakcją będą też dwa studia, dostępne dla klientów w dniu 19 kwietnia br. w godzinach 11.00 - 17.00:

  • 1. Studio fotograficzne, przeznaczone do testowania sprzętu z wypożyczalni
  • 2. Studio Blackmagic, gdzie skupimy się na rejestrowaniu ruchu sprzętem tej marki

Salon w Łodzi już działa, można w nim robić zakupy i odbierać zamówienia internetowe.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Prawda ma znaczenie. Adobe zmienia politykę dotyczącą sprzedaży obrazów AI
Prawda ma znaczenie. Adobe zmienia politykę dotyczącą sprzedaży obrazów AI
Po niedawnych kontrowersjach dotyczących handlu wygenerowanymi obrazami, mającymi ilustrować prawdziwe wydarzenia, Adobe obiecuje zmienić zasady dotyczące zgłaszania prac do Adobe...
7
World Press Photo chciało dopuścić do konkursu obrazy AI. Teraz wycofuje się ze swojej decyzji
World Press Photo chciało dopuścić do konkursu obrazy AI. Teraz wycofuje się ze swojej decyzji
W ostatnich latach konkurs WPP obrał zupełnie inne tory. W nadchodzącej edycji jury zamierzało dopuścić do konkursu „fotografie” wytworzone generatorach AI. Po fali krytyki...
8
Sony i Associated Press kończą testy systemu certyfikowania zdjęć w aparacie
Sony i Associated Press kończą testy systemu certyfikowania zdjęć w aparacie
Sony nie będzie pierwsze, ale dzięki swojej pozycji ma szansę sprawić, że certyfikowanie autentyczności zdjęć już na etapie ich wykonywania stanie się standardem. Firma właśnie...
6
Powiązane artykuły