Salon Cyfrowe.pl w Katowicach zmienia adres. Z tej okazji warsztaty, wykłady i promocyjne ceny

Autor: Redakcja Fotopolis

4 Styczeń 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Nowy rok, nowy adres i kopalnia nowych możliwości! Cyfrowe.pl zmienia adres salonu w Katowicach - od 8.01.2024 będzie się mieścił przy ul. Chorzowskiej 108

Materiał partnera

Już od 8 stycznia zapraszamy na zakupy do najlepiej wyposażonego sklepu foto-video na południu Polski, a od 25 do 28 stycznia na CZTERODNIOWĄ PARAPETÓWKĘ pełną atrakcji: warsztatów, wykładów i imprez. Będzie tort oraz najlepsze ceny na sprzęt marek Canon, Sony, Nikon, Sigmy i innych. Fotografowie i filmowcy ze Śląska i nie tylko – nie możecie tego przegapić!

Uwaga: stary salon przy ul. Warszawskiej 61 od 4 stycznia NIECZYNNY. 

Sprawdź wskazówki dojazdu i numery telefonów na stronie: www.cyfrowe.pl/zasady-sprzedazy/mapa-katowice.html

Rzut dekielkiem od centrum handlowego Silesia

Po drugiej stronie szosy, w zasięgu krótkiego teleobiektywu, znajdziecie nas pod nowym adresem. Chorzowska 108 w Katowicach to 220 m2 przestrzeni wypełnionej po brzegi najbardziej ekscytującymi zabawkami dla fotografów i filmowców, a w ich selekcji pomogą Wam doradcy z ponad 10-letnim stażem. Zmieniamy adres, nie ekipę!

Showroom studyjny

Najcenniejsze modele aparatów podamy Ci wprost do rąk zza szklanej gabloty. Ale w strefie studyjnej możesz buszować jak dzik w żołędziach. Po prostu włącz lampy, zamocuj softbox i… oświeć się! Profoto, Elinchrom, Nanlite, Glareone, Savage - sprawdź, jak to naprawdę działa i kup sprzęt, który na 100% pasuje do Ciebie.

Strefa druku Canon

Kalibracja, papiery, tusze i oczywiście najlepsze drukarki. Nie chowaj swoich zdjęć na dysku. Drukuj. Eksponuj przed światem! To nasza misja, aby Cię do tego przekonać i Ci w tym pomóc.

Przestrzeń wykładowo-warsztatowa

Sprzęt to nie wszystko. Liczy się też warsztat i inspiracje. W tym miejscu będziemy celebrować fotografię i film, spotykać się regularnie i poznawać swoje twórcze światy. Pierwsza okazja ku temu już 25-28 stycznia. Informacje o wszystkich wydarzeniach pod linkiem www.cyfrowe.pl/wydarzenia

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Rusza głosowanie na zdjęcie XX-lecia konkursu Grand Press Photo
Rusza głosowanie na zdjęcie XX-lecia konkursu Grand Press Photo
Trwa XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Reporterskiej – Grand Press Photo. Z okazji jubileuszu internauci mogą wskazać Zdjęcie XX-lecia. Głosować można do 10 maja br.
6
Focus Nordic przejmuje wyłączną dystrybucję Ilford Photo
Focus Nordic przejmuje wyłączną dystrybucję Ilford Photo
Materiały światłoczułe kultowej marki Ilford mają nowego dystrybutora. Od teraz wyłącznym przedstawicielem firmy na polskim rynku zostaje Focus Nordic.
6
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
CEWE Fotojoker, renomowana marka branży fotograficznej, otworzyła nowy salon w Galerii Zielone Arkady, w sercu Bydgoszczy. Z tej okazji, na klientów czeka wiele atrakcji i specjalnie...
8