Pimp My Channel - ruszył konkurs dla internetowych twórców wideo. Do wygrania sprzęt Canon i Zhiyun

Autor: Redakcja Fotopolis

5 Grudzień 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Cyfrowe.pl wraz z marką Canon zapraszają do wzięcia udziału w konkursie Pimp My Channel. Pokaż kulisy swojej pracy i zgarnij sprzęt wideo znanych marek.

Materiał partnera

Konkurs "Pimp My Channel" to doskonała okazja dla kreatywnych twórców internetowych, którzy pragną wznieść swoje produkcje na wyższy poziom i nadać im nowej jakości. Jeśli masz w głowie pomysł na treści, lecz brakuje Ci pewnych narzędzi, nie martw się – mamy dla Ciebie propozycję!

Zaproś nas do kuluarów swojej działalności – pokaż nam kulisy powstawania Twoich produkcji! Jesteśmy przekonani, że na Twoim dysku twardym kryją się nagrania, które czekają tylko na swoją chwilę sławy. Przejęzyczenia, nagrywanie w najmniej spodziewanym momencie czy inne nieoczekiwane wpadki są dla nas najbardziej fascynujące.

Wykorzystaj swoją kreatywność! Pokaż nam, jak tworzysz swoje materiały dla widzów. Niech konkurs "Pimp My Channel" stanie się platformą, na której będziesz mógł zaszaleć z pomysłami i udowodnić, jak unikalne są kulisy Twojej twórczości.

Nagrody 

Pierwsza nagroda:

 • Aparat cyfrowy Canon EOS R7
 • Obiektyw Canon RF 16 mm f/2.8 STM 

Druga nagroda: 

 • Gimbal Zhiyun Crane 4 

Trzecia nagroda: 

 • Canon PowerShot V10 Advanced Vlogging Kit 

Nagroda publiczności:

 • Lampa Zhiyun Molus G60

Zaciekawiony? Świetnie! Teraz powiemy Ci, jak możesz dołączyć do konkursu:

 • Nagraj film (o długości maksymalnie 4 minut), który pokazuje ZAKULISY Twoich produkcji oraz opublikuj go na kanale YouTube.
 • Stwórz angażujący tytuł filmu, który będzie zawierał słowo „ZAKULISY”
 • W opisie filmu dodaj #PimpMyChannel, #cyfrowepl oraz oznacz @cyfrowepl
 • UWAGA! Nie zapomnij o pobraniu PAKIETU STARTOWEGO! Znajdziesz w nim czołówkę, którą należy zamieścić na początku filmu
 • Wyślij do nas formularz zgłoszeniowy
 • * Zadanie dla chętnych! Wiemy, że takie lubicie najbardziej. Zwiększ liczbę wyświetleń publikacji, która liczy się w przypadku Nagrody Publiczności. Nagraj i opublikuj film na TikTok. Tematyka ta sama! Nie zapomnij o dodaniu #PimpMyChannel oraz #cyfrowepl. Oznacz również profil @cyfrowe_pl. Wyświetlenia publikacji na platformach YouTube oraz TikTok sumują się. Twórca z największą liczbą wyświetleń wygrywa Nagrodę Publiczności!

Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2024 roku!

* W przypadku dodatkowego nagrania na Tik Toku, umieszczenie czołówki nie jest wymagane.

Dlaczego warto wziąć udział?

Dzielenie się kulisami Twojej twórczości na YouTube może przynieść Ci nie tylko satysfakcję, ale także nowoczesny sprzęt marki Canon! Wyobraź sobie, jak po odświeżeniu Twojego kontentu za pomocą nowego aparatu cyfrowego Canon EOS R7 i obiektywu RF 16 mm f/2.8 STM, Twoje produkcje zyskają nowy wymiar.

A to jeszcze nie wszystko! Jeśli stworzysz dodatkowy film na TikToku, możemy zliczyć wyświetlenia z obu platform, a osoba z największą liczbą otrzyma Nagrodę Publiczności - niesamowitą Lampę Zhiyun Molus G60!

Mamy trzy miejsca na podium, więc masz potrójną szansę na wygraną. Zwycięzca pierwszego miejsca zgarnia Canon EOS R7 i obiektyw RF 16 mm f/2.8 STM, drugie miejsce to gimbal Zhiyun Crane 4, a trzecie miejsce otrzymuje kompaktową kamerę Canon PowerShot V10 idealną dla vlogerów.

Nie zwlekaj! Nagrywaj, publikuj, zgłaszaj swój udział i z niecierpliwością czekaj na wyniki, które poznamy do 31 stycznia 2024 roku. Wymarzony sprzęt może być teraz, bliżej niż myślisz - zrób coś niesamowitego dla swojego kanału!

Więcej informacji na stronie pimpmychannel.pl.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Patryk Bułhak - „Porzucone córki Tygrysa” w galerii Pop-Up Ogrodowa 8
Patryk Bułhak - „Porzucone córki Tygrysa” w galerii Pop-Up Ogrodowa 8
Galeria Pop-Up Ogrodowa 8 zaprasza na wystawę i spotkanie z autorem projektu „Porzucone córki Tygrysa” Patrykiem Bułhakiem. Fotograf zaprezentuje swoją ostatnią książkę i pokaże...
7
Koniec Wojny - Agnieszka Rayss i David Sypniewski wykorzystują AI do pokazania nowego oblicza zdjęć wojennych
Koniec Wojny - Agnieszka Rayss i David Sypniewski wykorzystują AI do pokazania nowego oblicza...
Co się stanie, gdy każe się modelowi generatywnemu poszerzyć kadr archiwalnego zdjęcia wojennego, nie podając mu żadnej podpowiedzi? Czy dowiemy się, co działo się poza...
5
Rok 2023 w obiektywach polskich fotografek - wystawy w 10 polskich miastach
Rok 2023 w obiektywach polskich fotografek - wystawy w 10 polskich miastach
Twórcy inicjatywy Polish Women Photographers zapraszają na wystawy podsumowujące tegoroczną edycję projektu mającego na celu ukazanie minionego roku w interpretacji polskich...
9
Powiązane artykuły