wideo

Wszystkie artykuły z tagiem: "wideo" w serwisie fotopolis.pl:
Został miesiąc na wzięcie udziału w konkursie BenQ. Do wygrania monitor 4K i akcesoria X-Rite. Wystarczy nagrać 60-sekundowy film
Uwolnij swoją kreatywność i zgarnij sprzęt BenQ i XRite! Wszystko co musisz zrobić to stworzyć film, w którym barwa i światło będą grały szczególną rolę.
29 Maj 2019
Promocja
0
Kreatywność i ekspresja - konkurs wideo BenQ, a w nim do wygrania m.in. monitor SW271
Weź udział w konkursie BenQ i uwolnij swoją kreatywność! Wszystko co musisz zrobić to stworzyć film, w którym barwa i światło będą grały szczególną rolę. Na zwycięzcę czeka 27-calowy monitor BenQ SW271 4K UHD HDR, trzydniowe szkolenie BlackMagic Resolve oraz akcesoria do kalibracji X-Rite.
8 Maj 2019
Promocja
0
DaVinci Resolve 16 - darmowa alternatywa dla Adobe Premiere jeszcze doskonalsza
DaVinci Resolve to fantastyczna, a co najważniejsze darmowa alternatywa dla filmowych aplikacji z pakietu Adobe. Najnowsza wersja wprowadza kolejną garść udogodnień, które sprawiają, że program staje się jeszcze bardziej uniwersalną platformą do edycji wideo.
11 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
0
Rode Wireless Go - miniaturowy mikrofon bezprzewodowy i transmiter w jednym. Najlepszy dla vlogera?
W świecie wideo, dźwięk jest równie ważny co obraz. Nowy bezprzewodowy mikrofon, pełniący również funkcję mikroportu, dzięki kompaktowym wymiarom i wygodzie znacznie ułatwić ma uzyskanie wysokiej jakości nagrań zarówno vlogerom jak i zawodowcom.
4 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
0
MovingStills - Adobe rewolucjonizuje sposób wykorzystywania zdjęć w materiałach wideo
Podczas corocznej konferencji Adobe Max, producent pozwolił nam zajrzeć za kulisy projektów, nad którymi pracuje. Wśród nich jest MovingStills, czyli technologia pozwalająca łatwo animować zdjęcia na potrzeby materiałów filmowych.
19 Paź 2018
Maciej Luśtyk
0
DaVinci Resolve 15 - darmowy kombajn do edycji i obróbki wideo dostępny do pobrania
Kolejna odsłona edytora firmy Blackmagic to propozycja dla wszystkich, którym nie w smak subskrypcyjny model korzystania z oprogramowania Adobe. DaVinci Resolve wprowadza szereg zmian względem poprzednika i w jednej aplikacji zamyka kompletny zestaw narzędzi do postprodukcji filmów.
14 Sie 2018
Maciej Luśtyk
7
Live Planet - przyszłość sferycznych  transmisji na żywo?
Streaming materiałów filmowych żywo są obecnie jednym z wiodących trendów w świecie internetu, a ich popularność zwiększają aplikacje typu Periscope i ogólny rozwój technologii VR. Kamera sferyczna Live Planet przenieść ma tego typu transmisje na wyższy poziom.
27 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Andrzej Zygmuntowicz: Gazetom nie zależy na dobrej fotografii [WIDEO]
Za nami finał największego polskiego konkursu poświęconego fotografii prasowej. O wyniki i kondycję polskiego reportażu pytamy jednego z jurorów Grand Press Photo 2016, Andrzeja Zygmuntowicza.
8 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
Livestream Broadcaster Mini i Pro - bezprzewodowy streaming w jakości Full HD
Livestream zaprezentowało miniaturowe urządzenia, za pomocą których będziemy mogli udostępniać streaming na żywo w jakości Full HD z każdej kamery wyposażonej w złącze HDMI. Atrakcyjna jest też cena akcesoriów.
5 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Edelkrone PocketSkater 2 i PocketRig 2 - kompaktowe akcesoria dla filmowców
Firma Edelkrone wzbogaciła swoją ofertę o dwa nowe, kompaktowe urządzenia przeznaczone dla osób filmujących lustrzankami. Nowe produkty to miniaturowy slider PocketSkater 2 i lekki, przenośny rig PocketRig 2.
26 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0