Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Warsztaty fotografii ślubnej w Akademii Fotografii

0

Autor: Marcin Grabowiecki

15 Styczeń 2014
Artykuł na: 4-5 minut
Już 24 stycznia w w Akademii Fotografii w Warszawie i Krakowie startują warsztaty fotografii ślubnej. Dowiecie się z nich m.in. jaki sprzęt jest niezbędny, jak pracować w trudnych warunkach, jak fotografować we wnętrzach i plenerze, a także jak uratować nieostre lub niedoświetlone zdjęcia.
fot. Mateusz Sarełło

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć jak fotografować ślub, wesele oraz każde inne ważne wydarzenie.

Już 24 stycznia w Warszawie i 31 stycznia w Krakowie w Akademii Fotografii startują warsztaty fotografii ślubnej.

O tym jaki sprzęt jest niezbędny, jak pracować w trudnych warunkach - np. przy nie najlepszym oświetleniu, jak fotografować we wnętrzach a jak w plenerze, na co uważać i czego nie przeoczyć w kościele czy w urzędzie stanu cywilnego, a także jak uratować nieostre lub niedoświetlone zdjęcia - czyli wszystko o obróbce zdjęć. Tego wszystkiego dowiecie się na warsztatach!

Uczestnicy warsztatów w ramach zajęć stworzą portfolio zawierające zdjęcia z sesji zdjęciowych, realizowanych pod okiem naszego wykładowcy. 

Spotkania odbywają się w piątek, sobotę i niedzielę, trwają 2 weekendy. Warsztaty obejmują 40 godzin lekcyjnych.

Absolwenci otrzymują Certyfikat Ukończenia Warsztatów Fotografii Ślubnej Akademii Fotografii oraz zaświadczenie o ukończeniu nauki wydawane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej.

Nie zastanawiajcie się, zapisy trwają

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
Profesjonalna fotografia nie musi kosztować fortuny. Dzięki tym bezpłatnym pomocom możesz tworzyć ciekawe materiały bez wydawania ani grosza.
5
0
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak uzyskać efekt rozmytego tła oraz wykorzystać instalacje świetlne do tworzenia magicznych, świątecznych kadrów? Swoje pomysły przedstawia specjalista...
34
0
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Chcecie poczuć się jak pionierzy fotografii? Poradnik Goerge Eastman Musem pokazuje, jak własnym sumptem, bez użycia niebezpiecznych substancji, stworzyć zdjęcia w...
89
0