Warsztaty fotografii ślubnej w Akademii Fotografii

Autor: Marcin Grabowiecki

15 Styczeń 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
Już 24 stycznia w w Akademii Fotografii w Warszawie i Krakowie startują warsztaty fotografii ślubnej. Dowiecie się z nich m.in. jaki sprzęt jest niezbędny, jak pracować w trudnych warunkach, jak fotografować we wnętrzach i plenerze, a także jak uratować nieostre lub niedoświetlone zdjęcia.
fot. Mateusz Sarełło

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć jak fotografować ślub, wesele oraz każde inne ważne wydarzenie.

Już 24 stycznia w Warszawie i 31 stycznia w Krakowie w Akademii Fotografii startują warsztaty fotografii ślubnej.

O tym jaki sprzęt jest niezbędny, jak pracować w trudnych warunkach - np. przy nie najlepszym oświetleniu, jak fotografować we wnętrzach a jak w plenerze, na co uważać i czego nie przeoczyć w kościele czy w urzędzie stanu cywilnego, a także jak uratować nieostre lub niedoświetlone zdjęcia - czyli wszystko o obróbce zdjęć. Tego wszystkiego dowiecie się na warsztatach!

Uczestnicy warsztatów w ramach zajęć stworzą portfolio zawierające zdjęcia z sesji zdjęciowych, realizowanych pod okiem naszego wykładowcy. 

Spotkania odbywają się w piątek, sobotę i niedzielę, trwają 2 weekendy. Warsztaty obejmują 40 godzin lekcyjnych.

Absolwenci otrzymują Certyfikat Ukończenia Warsztatów Fotografii Ślubnej Akademii Fotografii oraz zaświadczenie o ukończeniu nauki wydawane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej.

Nie zastanawiajcie się, zapisy trwają

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Ostre światło w fotografii - pomysły na kreatywną sesję portretową z użyciem strumienicy
Ostre światło w fotografii - pomysły na kreatywną sesję portretową z użyciem strumienicy
Jacek Woźniak zabiera nas za kulisy sesji zdjęciowych, w których wykorzystał strumienicę optyczną GlareOne Spotlight, umożliwiającą uzyskanie ciekawych efektów świetlnych przy...
15
Świeże pomysły na zdjęcia wiosny - poradnik pełen inspiracji
Świeże pomysły na zdjęcia wiosny - poradnik pełen inspiracji
Od fotografii krajobrazu i makro, po portret czy martwą naturę - gdy świat przyrody budzi się do życia, przychodzi czas na nowe fotografie, pełne światła i koloru...  
13
Zanim kupisz pierwsze tele, czyli wszystko co musisz wiedzieć o długich ogniskowych!
Zanim kupisz pierwsze tele, czyli wszystko co musisz wiedzieć o długich ogniskowych!
Poznaj specyfikę pracy z teleobiektywem, by lepiej wykorzystać możliwości posiadanej optyki i przenieść swoją fotografię na wyższy poziom.
14