Warsztaty fotografii ślubnej w Akademii Fotografii

Autor: Marcin Grabowiecki

15 Styczeń 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
Już 24 stycznia w w Akademii Fotografii w Warszawie i Krakowie startują warsztaty fotografii ślubnej. Dowiecie się z nich m.in. jaki sprzęt jest niezbędny, jak pracować w trudnych warunkach, jak fotografować we wnętrzach i plenerze, a także jak uratować nieostre lub niedoświetlone zdjęcia.
fot. Mateusz Sarełło

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć jak fotografować ślub, wesele oraz każde inne ważne wydarzenie.

Już 24 stycznia w Warszawie i 31 stycznia w Krakowie w Akademii Fotografii startują warsztaty fotografii ślubnej.

O tym jaki sprzęt jest niezbędny, jak pracować w trudnych warunkach - np. przy nie najlepszym oświetleniu, jak fotografować we wnętrzach a jak w plenerze, na co uważać i czego nie przeoczyć w kościele czy w urzędzie stanu cywilnego, a także jak uratować nieostre lub niedoświetlone zdjęcia - czyli wszystko o obróbce zdjęć. Tego wszystkiego dowiecie się na warsztatach!

Uczestnicy warsztatów w ramach zajęć stworzą portfolio zawierające zdjęcia z sesji zdjęciowych, realizowanych pod okiem naszego wykładowcy. 

Spotkania odbywają się w piątek, sobotę i niedzielę, trwają 2 weekendy. Warsztaty obejmują 40 godzin lekcyjnych.

Absolwenci otrzymują Certyfikat Ukończenia Warsztatów Fotografii Ślubnej Akademii Fotografii oraz zaświadczenie o ukończeniu nauki wydawane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej.

Nie zastanawiajcie się, zapisy trwają

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Pomysły na fotograficzne Prezenty 2022 - część I
Pomysły na fotograficzne Prezenty 2022 - część I
Boże Narodzenie nadchodzi wielkimi krokami. Co włożyć fotografowi pod choinkę, by na świątecznym zdjęciu zobaczyć szczery uśmiech? Oto garść naszych prezentowych inspiracji - od sprzętu...
17
Fotograficzne upominki na każdą kieszeń
Fotograficzne upominki na każdą kieszeń
Święta zbliżają się wielkimi krokami. Oto kilka niedrogich fotograficznych gadżetów i akcesoriów, które uszczęśliwią każdego fotografującego.
7
20 kreatywnych pomysłów na sfotografowanie jesieni
20 kreatywnych pomysłów na sfotografowanie jesieni
Jesień to pora roku, dla której prawdopodobnie wymyślono fotografię! Oto 20 sposobów na uchwycenie atmosfery tej najbardziej fotogenicznej pory roku.
11