Warsztaty fotografii ślubnej w Akademii Fotografii

Autor: Marcin Grabowiecki

15 Styczeń 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
Już 24 stycznia w w Akademii Fotografii w Warszawie i Krakowie startują warsztaty fotografii ślubnej. Dowiecie się z nich m.in. jaki sprzęt jest niezbędny, jak pracować w trudnych warunkach, jak fotografować we wnętrzach i plenerze, a także jak uratować nieostre lub niedoświetlone zdjęcia.
fot. Mateusz Sarełło

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć jak fotografować ślub, wesele oraz każde inne ważne wydarzenie.

Już 24 stycznia w Warszawie i 31 stycznia w Krakowie w Akademii Fotografii startują warsztaty fotografii ślubnej.

O tym jaki sprzęt jest niezbędny, jak pracować w trudnych warunkach - np. przy nie najlepszym oświetleniu, jak fotografować we wnętrzach a jak w plenerze, na co uważać i czego nie przeoczyć w kościele czy w urzędzie stanu cywilnego, a także jak uratować nieostre lub niedoświetlone zdjęcia - czyli wszystko o obróbce zdjęć. Tego wszystkiego dowiecie się na warsztatach!

Uczestnicy warsztatów w ramach zajęć stworzą portfolio zawierające zdjęcia z sesji zdjęciowych, realizowanych pod okiem naszego wykładowcy. 

Spotkania odbywają się w piątek, sobotę i niedzielę, trwają 2 weekendy. Warsztaty obejmują 40 godzin lekcyjnych.

Absolwenci otrzymują Certyfikat Ukończenia Warsztatów Fotografii Ślubnej Akademii Fotografii oraz zaświadczenie o ukończeniu nauki wydawane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej.

Nie zastanawiajcie się, zapisy trwają

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Perseidy 2023: Jak sfotografować sierpniowy deszcz meteorów?
Perseidy 2023: Jak sfotografować sierpniowy deszcz meteorów?
13 sierpnia 2023 roku przypada maksimum Perseidów, nazywane potocznie nocą spadających gwiazd. Podpowiadamy jak obserwować i uchwycić na zdjęciach to coroczne widowisko.
80
Rób jeszcze lepsze zdjęcia w podróży
Rób jeszcze lepsze zdjęcia w podróży
Jak z wakacyjnych wojaży przywieźć zdjęcia pełne słońca? Mamy na to kilka sprawdzonych sposobów!
13
Znajdź swój własny wizualny styl - 8 kroków do lepszych zdjęć
Znajdź swój własny wizualny styl - 8 kroków do lepszych zdjęć
W tym artykule postaramy się zachęcić Cię do pójścia własną drogą. Podpowiemy jak tworzyć obrazy, które są nowoczesne, zachowują komercyjny potencjał, ale nadal pozostawiają przestrzeń do...
55